Jakim typem osoby na lekcji jesteś?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 120

w3xxioz

wiecznie glodny
nie lol nie wcisnolem nic z jedzeniem xd

Odpowiedz
Heleleka

Heleleka

Twój typ to rozkojarzony!
Na lekcji może i nie rozmawiasz z ludźmi, ale cały czas siedzisz zatopiony we własnych myślach. A to ,,słuchasz w myślach'' ulubionej piosenki, a to planujesz, co zrobisz po szkole, a to rysujesz sobie po rękach – wszystko, żeby tylko nie zapamiętać niczego, co powiedział nauczyciel. Czy udało mi się zgadnąć? Podziel się wynikiem w komentarzu! Pamiętaj, że quiz został stworzony w celach humorystycznych.
No trochę wtym racji XD

Odpowiedz
..laura.owo..x

..laura.owo..x

cichy

ZGADŁAŚŚ :000

Odpowiedz
Smokiersmile479

Smokiersmile479

wycieczkowicz

Odpowiedz
Fanka_Eurowizji_Junior_JESC

Fanka_Eurowizji_Junior_JESC

Twój typ to cichy!

Raczej na odwrót

Odpowiedz
_.zabka.jennie._

_.zabka.jennie._

Twój typ to wiecznie głodny!

Jesteś powszechnie znany z tego, że na lekcji urządzasz na swojej ławce bufet – inni ochoczo z niego korzystają, bo Ty zazwyczaj się z nimi dzielisz. Nie jesteś w stanie schować swojego żarcia nawet na prośbę nauczyciela, co czasami skutkuje negatywnymi uwagami… Czy udało mi się zgadnąć? Podziel się wynikiem w komentarzu! Pamiętaj, że quiz został stworzony w celach humorystycznych.

Nie jem na lekcji, ale często jestem głodna :')
A najgorzej, jak burczy w brzuchu ;-;

Super quiz<333

Odpowiedz
1
Maksioxuuu

Maksioxuuu

Rozkojarzony
Trochę tak trochę nie
I czemu w czego nienawidzisz w swojej szkole nie ma opcji " 89% klasy to idioci"???

Odpowiedz
Cloudieee

Cloudieee

Rozmówca – no dosłownie, ale nie aż do takiego stopnia, trzeba mieć jakiś szacunek do nauczycieli i nie odwracam się na ich oczach do nich plecami.

Odpowiedz

NatanL

Nawet nie udajesz, że słuchasz nauczyciela – obracasz się do wszystkich osób wokoło, zagadujesz ich, zakłócasz ich spokój i nawet próbujesz rozkręcać imprezę życia. Nauczyciele już znają Cię z takiego zachowania i dlatego powinieneś bardziej się pilnować! Czy udało mi się zgadnąć? Podziel się wynikiem w komentarzu! Pamiętaj, że quiz został stworzony w celach humorystycznym
Prawda

Odpowiedz
KochamSmoki

KochamSmoki

Twój typ to uważny słuchacz!
Nie obchodzą Cię inni wokoło. Najważniejsza jest lekcja i nauczyciel, a co za tym idzie – szybko przyswajasz sobie informacje i rozumiesz każdy temat! Nic nigdy Cię nie będzie w stanie Ciebie rozproszyć, bo jesteś wzorowym uczniem. Często zdarza Ci się również zgłaszać na różnych lekcjach. Czy udało mi się zgadnąć? Podziel się wynikiem w komentarzu! Pamiętaj, że quiz został stworzony w celach humorystycznych.

Przeciwieństwo mnie 🥲

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej