Jakim typem jesteś w szkole?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 80

Gabi_net2024

Gabi_net2024

Nerd
Nieprawda, sama nie wiem jakim typem jestem ale quiz fajny😃😅

Odpowiedz
Galaxy_elektro

Galaxy_elektro

Goth
Prawda

Odpowiedz
Cute.cat.

Cute.cat.

Goth
No może

Odpowiedz
railnation

railnation

Nerd
Oto typ jakim jesteś w szkole! Lubisz wszystko co zaawansowane technologicznie, złożone i niszowe! Jesteś pasjonatem licznych fandomów, masz encyklopedyczną wiedzę na najbardziej przypadkowe tematy i najprawdopodobniej potrafisz niesamowicie rozwiązywać problemy. Nigdy nie przestawaj się wygłupiać, Ty mały maniaku. Podziel się wynikiem w komentarzu!
nie

Odpowiedz
Valentina.

Valentina.

Bogaty dzieciak
Oto typ jakim jesteś w szkole! Lubisz wszystko co czyste, eleganckie i wyrafinowane! Zawsze doceniasz w życiu to, co najpiękniejsze, cenisz doświadczenia z najwyższej półki i dążysz do awansu w najbardziej elitarnych grupach. Czujesz się jak w domu, jeżdżąc konno i jedząc specjały szefa kuchni w luksusowych restauracjach, i za to Cię kochamy. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Taaaaaak 🤣💙

Odpowiedz
.Viaa

.Viaa

Bogaty Dzieciak Rell, Kocham estetykę, eleganckie rzeczy, drogie restauracje, często jeżdżę za granicę Europy,lub i podróżuje po niej,lecz nie są to kraje położne wokół polski (granicznie) ,przez co chwale się np to był przykład XDD
Jazda konna, zdecydowanie tak☺️

Odpowiedz

kretka_ruszofa

Sportowiec

Nie powiedziałabym XD

Odpowiedz
viktorix455

viktorix455

nerd

Oto typ jakim jesteś w szkole! Lubisz wszystko co zaawansowane technologicznie, złożone i niszowe! Jesteś pasjonatem licznych fandomów, masz encyklopedyczną wiedzę na najbardziej przypadkowe tematy i najprawdopodobniej potrafisz niesamowicie rozwiązywać problemy. Nigdy nie przestawaj się wygłupiać, Ty mały maniaku.

em nie wiem co mam o tym myśleć

Odpowiedz
Sara26

Sara26

Nerd

Cichy dzieciak jestem

Odpowiedz
JulkaSara

JulkaSara

BOGATY DZIECIAK! Oto typ jakim jesteś w szkole! Lubisz wszystko co czyste, eleganckie i wyrafinowane! Zawsze doceniasz w życiu to, co najpiękniejsze, cenisz doświadczenia z najwyższej półki i dążysz do awansu w najbardziej elitarnych grupach. Czujesz się jak w domu, jeżdżąc konno i jedząc specjały szefa kuchni w luksusowych restauracjach, i za to Cię kochamy. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Powiedziałabym tak. Czasami tak, czasami nie, zależy jaki mam humor itd.
Ciekawy pomysł na quiz, polecam i pozdrawiam😁

Odpowiedz
1
JulkaSara

JulkaSara

@JulkaSara ,, Jeżdżąc konno"? Dobra, zgadzam się

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej