Jakim magicznym latającym stworzeniem jesteś?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź naszego nowego bota! Rozpocznij rozmowę

Komentarze sameQuizy: 35

BabyAstrid

BabyAstrid

Feniks! Yay fajnie :)

Odpowiedz
LoveWolves

LoveWolves

Feniks!

Odpowiedz
NawetNiezla

NawetNiezla

Feniks: Byłbyś feniksem! Feniks jest uznawany za symbol słońca. Był to ptak ze złotego ognia. Rodził się z popiołu ze swojego poprzednika, żył przez ok. 500 lat, umierał, zmieniając się w popiół, a po 3 dniach zmartwychwstawał. Tak samo jak Ty, feniks często się zmienia, jest wytrwały i niezniszczalny. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Lubię feniksy, choć spodziewałam się smoka. Super!

Odpowiedz

MUSICTIGER

SMOK

Odpowiedz
Amadziua123

Amadziua123

pegaz
a za drugim feniks

Odpowiedz
Kanna-chan

Kanna-chan

Gryf
Byłbyś gryfem! Gryf to pół lew, pół ptak. Mówi się, że są okrutne, dzikie i groźne dla ludzi. Mają gniazda założone wysoko w górach w miejscach niedostępnych dla ludzi. Przypisywano gryfom siłę, szybkość i czujność, ale również odwagę i wytrwałość.

Odpowiedz
Sankaii

Sankaii

Smok :D
Byłbyś smokiem! Smok to gad ze skrzydłami. Jest on łagodną bestią, która budzi jednak paniczny strach. Smoki są w większości mięsożerne, dlatego mają pazury i mocne zęby. Można je spotkać najczęściej w górach. W Europie jest kojarzony najczęściej ze złem, a w Chinach wężosmoki przynoszą szczęście. Jesteś osobą silną i uroczą. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Szkola_Magii_Salem

Szkola_Magii_Salem

Pegaz! :D

Jeśli lubicie magiczne stworzenia albo w ogóle magię czy też jesteście fanami Harry’ego Pottera to zapraszam Was do Szkoły Magii i Czarodziejstwa Winsford, gdzie tak jak Harry możecie zostać uczniami szkoły magii – http://www.winsford.xaa.pl – w 100% darmowa zabawa! :)

Odpowiedz
Poziomka13

Poziomka13

Pegaz ^^💖💖💖💖💖💖💖💖

Odpowiedz
AmkaPL

AmkaPL

Feniks
Byłbyś feniksem! Feniks jest uznawany za symbol słońca. Był to ptak ze złotego ognia. Rodził się z popiołu ze swojego poprzednika, żył przez ok. 500 lat, umierał, zmieniając się w popiół, a po 3 dniach zmartwychwstawał. Tak samo jak Ty, feniks często się zmienia, jest wytrwały i niezniszczalny. Podziel się wynikiem w komentarzu! Juhu! :D xD

Odpowiedz
home
Nowe
trending_up
Popularne
dashboard
Kategorie

Powiadomienia

Więcej