Jakiego żartu możesz spodziewać się w Prima Aprilis?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 127

once_mara

once_mara

Wybuchowa cola

W tym roku możesz spodziewać się… Wybuchowej coli. Miej się na baczności, bo to może być niejeden kawał, który spotka Cię pierwszego kwietnia! Jeżeli sam chcesz zażartować z kogoś w ten sposób, przeczytaj poniższą instrukcję: Zamroź mentosy w kostkach lodu. Zaproponuj znajomemu lub komuś z rodziny szklankę coca-coli i zasugeruj wrzucenie do niej lodu w celu schłodzenia napoju. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Tymczasem ja która nigdy nie piła coli:

Odpowiedz
Tralala2000

Tralala2000

Mydło z bezbarwnym
Robię ten quiz trochę za późno bo już dziś zrobiłam ten żart i czekam aż ktoś się na bierze😂

Odpowiedz
Lis._.Je._.Chleb

Lis._.Je._.Chleb

Ja klikająca wszystkie miesiące po kolei, żeby znaleźć jakiś fajny żart na prima aprilis: Aha… AHA! Czemu?! Co kolwiek z tego zrobię, rodzice dadzą mi za to szlaban na miesiąc!

Odpowiedz
1
ISFP

ISFP

Przestawione zegarki
W tym roku możesz spodziewać się… Przestawionych zegarków. Miej się na baczności, bo to może być niejeden kawał, który spotka Cię pierwszego kwietnia! Jeżeli sam chcesz zażartować z kogoś w ten sposób, przeczytaj poniższą instrukcję: Przestaw (najlepiej wieczorem poprzedniego dnia, gdy wszyscy pójdą spać) zegarki w domu o godzinę naprzód. Rano konsternacja domowników gwarantowana! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1

L....

Przyklejona moneta.

Odpowiedz
1

p...U

pączki z majonezem
nie lubię pączków

Odpowiedz
1
uzytkownik_01

uzytkownik_01

Niedziałające pliki na pulpicie
W tym roku możesz spodziewać się… Niedziałających plików w komputerze/laptopie. Miej się na baczności, bo to może być niejeden kawał, który spotka Cię pierwszego kwietnia!

Jeżeli sam chcesz zażartować z kogoś w ten sposób, przeczytaj poniższą instrukcję: Wystarczy podejść do komputera, zrobić screena pulpitu i ustawić je jako tło. Wszystkie pliki należy wrzuć do jednego folderu i schować do paska zadań. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1

NajlepszaPsiara_Pl

Mi pączki z majonezem ale tego się nie spodziewam bo nie jem pączków xd

Odpowiedz
1
Avyen

Avyen

Rodzynkowy „robaczek” w paście do zębów
W tym roku możesz spodziewać się… „Robaczka” w paście do zębów. Miej się na baczności, bo to może być niejeden kawał, który spotka Cię pierwszego kwietnia!

Jeżeli sam chcesz zażartować z kogoś w ten sposób, przeczytaj poniższą instrukcję: Przetnij na pół rodzynkę. Zroluj połówkę palcami, aby wyglądała jak długi cienki robaczek. Włóż do otworu tubki pasty do zębów i ją zakręć. Czekaj na minę swojej ofiary, gdy wraz z pastą na szczoteczkę wypadnie „robaczek”! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
remek23

remek23

pączki z majonezem

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej