Jakiego typu wilkołakiem jesteś?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 96

Tajfun9876_XD

Tajfun9876_XD

Proszę , uważnie przeczytaj ten list to nie są żarty ! Ten list przeszedł już Polskę ,aż 200 razy . Ludzie którzy nie przeczytali listu a dostali lub przerwali spotkało wielkie nie szczęście . Chcesz dowodu ? Maria Maibal nie przeczytała listu została pozbawiona życia chociaż była niewinna. Janek Sztoch przerwał czytanie listu w ciągu czterech dni zmarł na dotąd niewyjaśnioną chorobę ! Starczy dowodów -teraz wczytaj się w list- . Dawno temu żyła rodzina mająca kupę kasy ! Pewnego dnia ojciec dostał wiadomość o nowej pracy w Malborku.Pomyślnie wyprowadzili się z Polski do obcego miasta.Po wynajęciu mieszkania matka coś podejrzewała ,ponieważ dostali dom za free.A właściciel zmarł na zawał serca chociaż na nic nie był chory sąsiedzi mówili ,że ten dom straszy ! Na noc rodzice ucałowali dzieci na dobranoc.Matka wstała rano powitać dzieci w nowym domu . Odkryła pościel ,a w niej same prochy i list ,,Ha ha ha … Było tu nie mieszkać zły pech ,Duch” mamo ratuj ! ” .Już 20 lat dzieci nadal są szukane przez najlepszych detektywów.Rodzice po tej sytuacji wyprowadzili się do Polski zmarli na sen ,w którym śniły im się ich dzieci i duch zarzynające ich małe główki.

Masz 24godz na rozesłanie twego do 5 osób inaczej pech przejdzie na ciebie kto wie może to też będzie twoja historia (ale żebyś nie miał/miała pecha roześlij to do tych osób błagam

Odpowiedz

Flaming_life_

Wilkołak Alfa

Odpowiedz

nokoon

Nikczemny wilkołak

Stałeś się nieustraszonym i brutalnym wilkołakiem. Ludzie boją się Ciebie, a inne wilkołaki darzą szacunkiem. Zabijasz nie okazując litości. Uwielbiasz smak krwi.

Odpowiedz

MateuszKaebownik

Nikczemny Wilkołam

Odpowiedz
marchewka123123000

marchewka123123000

Hybryda

Odpowiedz
Nati8600

Nati8600

Nikczemny wilkołak

Odpowiedz
Spinelcia

Spinelcia

Wilkołak Akolita!

Jesteś skromną osobą i lubisz spędzać czas w większym towarzystwie. Wiesz jak używać swoich mocy, potrafisz osiągać cele. Jesteś lubiany i znany w swojej społeczności. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Tym razem ten już lepiej ale wciąż nie jestem typem społecznym nikt mnie nie lubi i nie mam z kim pogadać

Odpowiedz
Spinelcia

Spinelcia

Nikczemny ale ja chronię i wolę owoce a nie ludzkie serca a poza tym jestem nieśmiała dosyć

Odpowiedz
Mal_Evie_Jay_Carlos

Mal_Evie_Jay_Carlos

Wilkolak Alfa😈

Odpowiedz
1

SuperNazwa53

Nikczemny wilkołak!
Stałeś się nieustraszonym i brutalnym wilkołakiem. Ludzie boją się Ciebie, a inne wilkołaki darzą szacunkiem. Zabijasz nie okazując litości. Uwielbiasz smak krwi. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej