Jakie niezwykłe miejsce odkryjesz?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.
Zobacz podobne quizy: #krainy #legendy #miejsca #podroze

Komentarze sameQuizy: 53

Roobim

Roobim

Atlantyda, a ja wierzę😱

Odpowiedz
test10000

test10000

@Roobim zaopserwój mnie

Odpowiedz
Roobim

Roobim

@testtest10 nie wiem czemu mam cie obserwowac xD Nie obserwuję na prośbę 😉

Odpowiedz
.Diane.

.Diane.

Super quiz!

Odpowiedz
Mariseida

Mariseida

•  AUTOR

@Panna.Potter.cz1 Dziękuję!

Odpowiedz
1
INFP-T

INFP-T

***
Atlantyda – mityczna kraina, miejsce istnienia wysoce rozwiniętej cywilizacji. Po raz pierwszy opisana przez Platona, jako miejsce pełne dobrobytu, ale zniszczone przez potop i trzęsienia ziemi. Przez wieki jej historia była przekształcana i wzbogacana, a sama Atlantyda poszukiwana – była umiejscawiana w prawie każdym miejscu na Ziemi, znajdującym się w miarę blisko morza. Jest popularnym motywem w literaturze i popkulturze. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Tylko wynik: „Pozaziemska cywilizacja” wspomniany w komentarzach mógłby to przebić, ale domyślam się, że moje umiłowanie do morza to zaprzepaściło :P Tak czy siak, to cudowny Quiz :)

Odpowiedz
1
Mariseida

Mariseida

•  AUTOR

@INFP-T Dziękuję, ja akurat spodziewałam się tego wyniku, a jednak wyszedł mi Avalon. Czasami nawet własny quiz potrafi zaskoczyć… Zapraszam do rozwiązywania innych moich quizów, może też Ci się spodobają.

Odpowiedz
lunamuza

lunamuza

Avalon
fajny Quiz:)

Odpowiedz
1
RoskvaAlderwood

RoskvaAlderwood

Dwie sprawy: 1. technologia to nie żywioł, 2. nie ma czegoś takiego jak „dzielność”. Odwaga owszem, ale słowo „dzielny” nie odmienia się w „dzielność”. Poza tym quiz całkiem w porządku.

Odpowiedz
RoskvaAlderwood

RoskvaAlderwood

@AnnaKot polecam się 😄, z tą dzielnością to chodzi mi o to że raczej współcześnie się już tego nie używa

Odpowiedz
Mariseida

Mariseida

•  AUTOR

@RoseJenkins Racja, gdybym nie chciała użyć synonimu, to bym ją sobie odpuściła.

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (1)
Komoda.czy.cos

Komoda.czy.cos

Atlantyda

Odpowiedz
1

k...k

Atlantyda
Super. Fajny quiz :)

Odpowiedz
1
Mariseida

Mariseida

•  AUTOR

Polecam „Jakie zwierzę podaruje ci magiczną moc?”.

Odpowiedz
1

k...k

@AnnaKot Ok. Na pewno go rozwiążę :)

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (2)
Ganima

Ganima

Pozaziemska cywilizacja
Uważnie pilotujesz swój kosmiczny statek, pędząc w stronę gwiazd. Poruszasz się dzięki wykorzystaniu wymiaru przestrzennego niedoświadczanego przez ludzi, więc musisz zachowywać ogromną ostrożność. Jeden nieprzewidziany ruch może zrodzić konsekwencje, wśród których Twoja śmierć byłaby drobnostką. Pilnujesz wskazań skomplikowanej aparatury, co jakiś czas zerkając na szybę przed Tobą – kosmos wygląda zupełnie dziwacznie, gdy tak gnasz, nabiera barw i odcieni. Fiolet, zieleń, pomarańcz – fizycy będą mieli niezłą zagwozdkę, jak to wyjaśnić. Nagle w odczytach pojawia się zakłócenie, ale po sekundzie paniki pojmujesz, że dotarłeś już do celu – planety, na której potencjalnie może być życie i, z której mogły być wysyłane sygnały świadczące o inteligentnym życiu. Przestawiasz tryby w statku, by zakończyć podróż z wykorzystaniem piątego wymiaru, po czym pędzisz przez jakiś czas w zwyczajniejszy sposób, aż docierasz do powierzchni planety. Lądujesz na niej i po denerwująco długich przygotowaniach wychodzisz ze statku.
Wstrzymujesz oddech. W oddali wznosi się struktura, która musi być miastem – wysokie, kanciaste i obłe wieże nie mogły powstać dzięki naturze. Raczej dzięki jednej z istot takich jak ta, która do Ciebie teraz idzie – z trójkątną głową, gigantycznymi oczyma i skórą w dziwacznym odcieniu. Wstrzymujesz oddech.
Odkryłeś pozaziemską cywilizację.
***
Kosmici i ich cywilizacje są źródłem wielu teorii spiskowych i często nieprawdopodobnych historii. Mieliby ingerować w powstawanie religii, wpływać na decyzje rządzących, a przynajmniej odwiedzać Ziemię od czasu do czasu latającym spodkiem. Ich istnienie nie zostało w żaden sposób potwierdzone – a także nieistnienie. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
Lisa1234

Lisa1234

Świetny, choć mi podobał się bardziej twój „Jakie zwierzę podaruje Ci magiczną moc”.

Odpowiedz
1
Mariseida

Mariseida

•  AUTOR

@Lisa1234 Fakt, tamten był chyba bardziej dopracowany, choć ten jest nieco lżejszy w nastroju. Ja nie potrafię wybrać.

Odpowiedz
Lisa1234

Lisa1234

Kosmici i ich cywilizacje są źródłem wielu teorii spiskowych i często nieprawdopodobnych historii. Mieliby ingerować w powstawanie religii, wpływać na decyzje rządzących, a przynajmniej odwiedzać Ziemię od czasu do czasu latającym spodkiem. Ich istnienie nie zostało w żaden sposób potwierdzone – a także nieistnienie.

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej