Jakie jest Twoje prawdziwe pokolenie?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 37

AngelikaSwift

AngelikaSwift

Pokolenie Y

Twoja osobowość pasuje do pokolenia Y! Jest to pokolenie ludzi nazywanych również „pokoleniem Milenium”, „następną generacją”, „pokoleniem cyfrowym” oraz „pokoleniem klapek i iPodów”. Datowanie ludzi z pokolenia Y nie jest ścisłe, jednak według większości źródeł, pokolenie Y to osoby urodzone między 1980 a 2000 rokiem. Jako pierwsi „oswoili” nowinki technologiczne i aktywnie korzystają z mediów cyfrowych i technologii cyfrowych i uznawani są za generację zuchwałą, otwartą na nowe wyzwania

To pasuje mi

Odpowiedz
...Strawberry...

...Strawberry...

Pokolenie X

Odpowiedz
NaomiPlasePlay2

NaomiPlasePlay2

Taaaaaaaa a mi studia kojarzą się z nauką i co ? No nie moge tego zaznaczyć

Odpowiedz
1

Wiedzmuszka

Pokolenie Z
Twoja osobowość pasuje do pokolenia Z! Nazywane jest również „generacją multitasking”, „cichym pokoleniem”, „generacją @”, „Generation V”, „Generation C”. Są to ludzie najmłodszego pokolenia, dla których technologia to główne narzędzie do poszerzania wiedzy. Dla pokolenia Z cyfrowy świat istnieje od zawsze, to pokolenie dorastające już w świecie nowoczesnych technologii. Uznawani są za pokolenie spędzające mało czasu w „realnym” świecie.

Odpowiedz
PIKAkeCHUp

PIKAkeCHUp

moim zdaniem pokolenie z bardziej pasuje

Odpowiedz
PIKAkeCHUp

PIKAkeCHUp

Pokolenie X
Twoja osobowość pasuje do pokolenia X! Jest to pokolenie ludzi urodzonych w drugiej połowie XX w., którzy nie wiedzą, dokąd mają zmierzać, społeczeństwo zagubione w chaosie współczesności, wykreowanych przez modę wzorców, szukające odpowiedzi na trudne pytania i sensu własnej egzystencji. Symbol X oznaczać ma niewiadomą. Określenie to dotyczy ludzi urodzonych w latach ok. 1961–1985, nazywanych tu także pokoleniem PRL

Odpowiedz
VGZ

VGZ

Pokolenie Y
Nie pasuje do mnie. Często się utożsamiam z X.
Piękne czasy – w sensie ludzi. Mógłbym poświęcić wszystkie nowinki technologiczne, żeby trafić do tamtych czasów – nawet do PRL. Moja matka zawsze wiele mi opowiadała o tamtych czasach i chociaż, że było trudno, to życie towarzyskie było wspaniałe. Dzisiaj ludzie są strasznie samotni.

Odpowiedz
VGZ

VGZ

Moim zdaniem słabo wyszło z tym PRLem. Nie można podchodzić do tego ,,czarno na białym”. Ja w sprawie PRLu zawsze wypowiadam się tak:
Była bieda, władza totalitarna, ale ludzie mieli fajniejsze życie towarzyskie. Dzieci się ze sobą bawiły, młodzież wyjeżdżała pociągami w siną dal i się bawili, gdzie tylko mogli, a dorośli też mieli ciekawie ze sobą.

Odpowiedz

MegaGamer1024

Pokolenie Z
Moja osobowość pasuje do pokolenia Z! Nazywane jest również „generacją multitasking”, „cichym pokoleniem”, „generacją @”, „Generation V”, „Generation C”. Są to ludzie najmłodszego pokolenia, dla których technologia to główne narzędzie do poszerzania wiedzy. Dla pokolenia Z cyfrowy świat istnieje od zawsze, to pokolenie dorastające już w świecie nowoczesnych technologii. Uznawani są za pokolenie spędzające mało czasu w „realnym” świecie.

Odpowiedz
-SkyLapterMinecraft-

-SkyLapterMinecraft-

Pokolenie x

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej