Jakie anielskie skrzydła do Ciebie pasują?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź naszego nowego bota! Rozpocznij rozmowę

Komentarze sameQuizy: 32

panna.sprouse

panna.sprouse

Stróżujące…

Ajjj mega quiz!

Odpowiedz
RedDead

RedDead

Diabelskie
Mroczne skrzydła diabła uważane są za silne i dostojne. Diabeł to istota zrodzona z kłamstwa lecz i mądrości, jego skrzydła idealnie odzwierciedlają Twoją osobowość. Masz silny charakter i mroczną duszę. Naszym zdaniem to właśnie te skrzydła pasują do Ciebie najbardziej! Podziel się wynikiem w komentarzu!

O nje zostałam zdradzona że jestem Diabełkiem CX XP
Cudny quiz ^w^ <3 ♥

Odpowiedz
1
Qruk

Qruk

Serafińskie
Skrzydła Serafińskie przydzielane są wyżej postawionym aniołom. Charakterystyczną cechą ich jest to, że składają się z trzech par. Skrzydła te idealnie ilustrują Twoje oddanie w sprawę i zdolności. Naszym zdaniem to właśnie te skrzydła pasują do Ciebie najbardziej! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
_TrapGangsta_

_TrapGangsta_

Diabelskie :p

Odpowiedz
1
LittleLight

LittleLight

Stróżujące
Osoby posiadające je charakteryzuje wewnętrzna siła i miłość do swoich najbliższych. Zawsze są gotowi stanąć w obronie słabszych. Naszym zdaniem to właśnie te skrzydła pasują do Ciebie najbardziej! Podziel się wynikiem w komentarzu!
Bardzo fajny quiz😄

Odpowiedz
1
Koami

Koami

Stróżujące
Zgadzam się

Odpowiedz
1
AliceMay2004

AliceMay2004

Archanielskie
Duchy Ogniste. Mają kolory seledynowo-niebieskie. Ich skrzydła mają kolor biały z niebieskimi końcówkami. Stają wysoko w randze anielskiej. Naszym zdaniem to właśnie te skrzydła pasują do Ciebie najbardziej! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1

Akanosora

Diabelskie
Mroczne skrzydła diabła uważane są za silne i dostojne. Diabeł to istota zrodzona z kłamstwa lecz i mądrości, jego skrzydła idealnie odzwierciedlają Twoją osobowość. Masz silny charakter i mroczną duszę. Naszym zdaniem to właśnie te skrzydła pasują do Ciebie najbardziej!
No czy ja wiem :\

Odpowiedz
1
Arcadia_Malfoy

Arcadia_Malfoy

Stróżujące
Osoby posiadające je charakteryzuje wewnętrzna siła i miłość do swoich najbliższych. Zawsze są gotowi stanąć w obronie słabszych. Naszym zdaniem to właśnie te skrzydła pasują do Ciebie najbardziej!

Odpowiedz
1
MelodyArt

MelodyArt

Demoniczno-Anielskie
Jasne skrzydła z pojedynczymi czarnymi piórami. Ukazują wewnętrzną walkę z samym sobą i ciągłe zmienianie siebie. Osoby posiadające je są wrażliwe na piękno otaczającego ich świata, najczęściej uzdolnione artystycznie i bardzo miłe. Naszym zdaniem to właśnie te skrzydła pasują do Ciebie najbardziej! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Zgadzam sie bo jestem diabełkiem

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej