Jaki typ mądrości posiadasz?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 36

Lorenzo.

Mądrość słowa.
Doskonale znasz siłę słów. Wiesz, jak wiele potrafią stworzyć, ale też ile umieją zniszczyć. Potrafisz motywować innych i nikt równie sprawnie jak Ty nie formułuje cennych rad. Twoja umiejętność dostrzegania złożoności rzeczy i docierania do sedna jest inspiracją dla innych, chętnie dzielisz się swoimi obserwacjami, jeśli ktoś Cię o to poprosi. Umiesz też w razie potrzeby przybliżyć i wyjaśnić nawet skomplikowany temat, który znienacka staje się dla słuchaczy jasny i oczywisty, chociaż wcześniej nie pojmowali, o co w nim chodzi.

Dokładnie ;d

Odpowiedz

J...i

Mądrość duchowa

Odpowiedz
Auriel

Auriel

Mądrość duchowa.

Odpowiedz
martynamega

martynamega

Mądrość doświadczenia.
Traktujesz życie, jako zbiór doświadczeń i chcesz z nich czerpać jak najwięcej. Nie zatrzymujesz się nigdzie dłużej, wychodząc z założenia, że rutyna, szarość i powtarzalność tylko zahamują Twój osobisty rozwój. Podróżujesz, odkrywasz, zwiedzasz dosłownie i w przenośni. Zbierasz informacje i kolekcjonujesz doświadczenia, na których podstawie wyciągasz wnioski w następnych sytuacjach. W razie potrzeby potrafisz też rozsądnie planować i energicznie przekuwać słowo w czyn. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Indyjones

Indyjones

Mądrość pełna siły.
Jakakolwiek przeszkoda by nie pojawiła się na Twojej drodze – zawsze ją pokonasz. Jeśli ktoś rzuca Ci wyzwanie, w starciu sięgasz po pokłady duchowej mocy, stabilności i harmonii. Trudno Cię wybić z rytmu, równowagi. Wiele się nauczyłeś z tych niejednokrotnie trudnych lekcji. Zachowujesz pozytywny stosunek do rzeczywistości, jesteś gotowy do działania niezależnie od tego, co przyniesie Ci przyszłość. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz

L...a

duchowa

Odpowiedz
Baby.Blue

Baby.Blue

Mądrość duchowa! Super quiz. Życzę głównej!

Odpowiedz
1
Sumari

Sumari

Pełna siły ^^

Odpowiedz
1
_Nataliiia_

_Nataliiia_

duchowa mega pasuje :)) świetny quiz :))

Odpowiedz
1
poliloli

poliloli

Mądrość uczuć.

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej