Jaki taniec towarzyski jest Ci przeznaczony?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 27

xbryzeldax

xbryzeldax

Walc Angielski!
Akurat wgl go nie lubię…

Odpowiedz
Olivia118

Olivia118

Cha-cha
Yay! Lubię cha-chę :D

Odpowiedz
Jozane

Jozane

Tango 😊

Odpowiedz
RaspberryQueen

RaspberryQueen

Tango
Fajny quiz 😊

Odpowiedz
nxcjaa

nxcjaa

Samba
Podobnie jak w innych tańcach latynoamerykańskich, figury podstawowe można tańczyć w trzymaniu zamkniętym (prawa dłoń partnerki trzymana przez lewą dłoń partnera mniej więcej na wysokości ich wzroku, lewa ręka partnerki leży luźno na prawym barku partnera, prawa dłoń partnera na lewej łopatce partnerki) lub w trzymaniu otwartym (prawa dłoń partnerki trzymana przez lewą dłoń partnera na wysokości bioder, prawa ręka partnerki oraz prawa dłoń partnera odprowadzone naturalnie do boku na wysokości barku). Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Polish_girl_offical

Polish_girl_offical

Samba xdd

Odpowiedz

A...3

Walc wiedeński
Walc wiedeński jest tańczony płasko. Podręczniki określają to, jako „no foot rise”. Kroki stawiane są na pięcie lub przodostopiu (w choreografii określane, jako od podeszwy), nie na palcach. Określa się to czasem, jako brak unoszenia i opadania. Nie jest to całkiem ścisłe, ponieważ ruch pionowy tancerza i partnerki następuje przez pochylenie ciała, w zależności od techniki mniejsze lub większe ugięcie kolan i wreszcie samą długość kroku. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Your_Demjin

Your_Demjin

Sama!
Uwielbiam… Ale jive jest lepszy!

Odpowiedz
AlexGrawitacjamojaracja

AlexGrawitacjamojaracja

Walc angielski – piciągający, ale nudny momentami. W tańcu towarzyskim nieważne jak tańczysz tylko z kim

Odpowiedz
1
Oliwia_Kieronska

Oliwia_Kieronska

Rumba
Rumba to taniec, wymagający dobrej koordynacji ruchów i znakomitej kondycji fizycznej. Ale o tym tańcu nie decyduje jedynie technika, której można się nauczyć, ale zaangażowanie w taniec, zmysłowość. „Bohaterką” tego tańca jest kobieta, emanująca erotyzmem, który przenika każdy jej ruch, to na niej skupia się nasza uwaga. Rumba to przepełniony erotyzmem miłosny taniec, pełen zmysłowych gestów i wężowych ruchów całego ciała. Dobrze zatańczona rumba to wręcz mini-przedstawienie teatralne. Używając wszystkich swoich wdzięków tancerka uwodzi mężczyznę, to patrzy mu w oczy, to znowu udaje, że go nie widzi, wzrokiem szuka innego, aby wzbudzić zazdrość partnera, zniewolić go i całkowicie nad nim zapanować. Kobieta, która tańczy rumbę, jest odważna i zmysłowa – i to właśnie powinien podkreślać strój. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej