Jaki rodzaj piękna ukrywa się w Tobie?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 39

ewa_magical

Artystyczne piekno

Odpowiedz
Rose_Potter

Rose_Potter

Artystyczne piękno
W zasadzie tak… hehe

Odpowiedz
Alciczek

Alciczek

To Ty masz rozprysk farby na dżinsach, nosisz sukienki z kwiecistym wzorem, dziwaczne spodenki z nadrukiem i graficzne bluzy. Spinasz włosy w koka lub rozluźniasz się w dzikich, długich falach. A kiedy wchodzisz do pokoju, wszyscy WIEDZĄ, że będziesz rysować, pisać, malować, rzeźbić lub coś w tym stylu. Jesteś artystyczną duszą o takiej samej urodzie! Podziel się wynikiem w komentarzu!

nie XD

Odpowiedz
Luna188

Luna188

Nie jesteś tutaj, aby zaimponować komuś szalonymi paznokciami, modnymi spodniami, a nawet ciekawymi fryzurami. Twoim priorytetem jest, aby pokazać klasę i nosić kluczowe elementy, które nigdy nie wyjdą z mody. Dzięki tak klasycznemu wyglądowi wiesz, że posiadasz elegancję i piękno. Twoja osobowość błyszczy w klasycznym pięknie! Podziel się wynikiem w komentarzu!
Heh wolę chyba nowoczesny styl

Odpowiedz
Landrynkaa_12

Landrynkaa_12

Klasyczne piękno
Nie jesteś tutaj, aby zaimponować komuś szalonymi paznokciami, modnymi spodniami, a nawet ciekawymi fryzurami. Twoim priorytetem jest, aby pokazać klasę i nosić kluczowe elementy, które nigdy nie wyjdą z mody. Dzięki tak klasycznemu wyglądowi wiesz, że posiadasz elegancję i piękno. Twoja osobowość błyszczy w klasycznym pięknie!
Hmm, no niekoniecznie… Mam pełno modnych spodni w szafie, no i jeśli tylko natrafi się okazja w wakacje czy inne ferie, to maluję paznokcie xD A co do fryzur, to noszę głównie warkocze albo biorę część włosów tak na górze głowy i spinam w kucyka czy też dosłownie miniaturowego koczka, a kiedyś robiłam sobie takiego „nowoczesnego” koka, zanim się dowiedziałam, że do kształtu mojej twarzy kompletnie to nie pasuje haha

Odpowiedz
xxjasmine

xxjasmine

Klasyczne piękno

Odpowiedz

xmysiax

Klamstwo

Odpowiedz

xmysiax

Śledzisz wszystkie trendy, nosisz designerskie ubrania i torebki, a co najważniejsze – kierujesz swoją wewnętrzną sławę. Kiedy Twoi znajomi spędzają czas z Tobą, wiedzą, że jesteś wyjątkową osobą. Masz doskonały gust i wyczucie mody. Twoje piękno jest podkreślane poprzez bezbłędne wybory modowe. Jesteś prawdziwą fashionistką! Podziel się wynikiem w komentarzu

Odpowiedz
KamilciaUT

KamilciaUT

Moje piękno to brzydota.

Lol nie. Żartuje. KLASYCZNE PIĘKNO

Odpowiedz
Emma5

Emma5

Modne piękno

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej