Jaki owczarek najbardziej do Ciebie pasuje?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 40

Martyna_cute

Martyna_cute

Owczarek niemiecki!!! Jeeeeeej!!!! Na to liczyłam! Ze względu że lubię język niemiecki

Odpowiedz
1
Martyna_cute

Martyna_cute

Odpowiedz
1
Lena_i_Sisi

Lena_i_Sisi

@Martyna_cute Super. ja miałam owczarka podhalańskiego.

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (1)
draculaa_2115

draculaa_2115

Owczarek Belgijski

Takiego psa mam nawet zamiar kupić

Odpowiedz
Kocham..psy

Kocham..psy

Owczarek szwajcarski

Odpowiedz
Rodowita

Rodowita

Owczarek kaukaski

Wspaniałe psy, posiadam 3 XD

Odpowiedz
Austrialian_collie

Austrialian_collie

Owczarek szwajcarski
A był owczarek australijski?

Odpowiedz
TheWolfTW

TheWolfTW

Owczarek podhalański
Jakie słodkie zdjęcie🥰💓

Odpowiedz
Quizer2

Quizer2

Owczarek belgijski

Odpowiedz
xCrystal_Wolf

xCrystal_Wolf

Owczarek kaukaski

Z Twoich odpowiedzi wynika, że właśnie ten owczarek najbardziej do Ciebie pasuje! Owczarek kaukaski to imponujący, masywny pies o mocnej budowie i silnym umięśnieniu. Zwłaszcza rosły, kudłaty samiec przywodzi na myśl niedźwiedzia. Owczarki kaukaskie są wierne i przywiązane do właściciela, przyjaźnie nastawione do wszystkich domowników. Mają silnie rozwinięty instynkt terytorialny i każdy intruz, jaki pojawi się na ich terenie, zostanie zaatakowany i przepędzony.

Przepiękny 😍

Odpowiedz
ImLivingQuietlyBleeding

ImLivingQuietlyBleeding

Owczarek szkocki
Z Twoich odpowiedzi wynika, że właśnie ten owczarek najbardziej do Ciebie pasuje! Owczarek szkocki długowłosy to pies pasterski, a więc przyjazny, bez cienia agresji czy nawet nerwowości. Jest pogodny, ruchliwy, żyjący w zgodzie z dorosłymi i dziećmi oraz innymi zwierzętami. Psy tej rasy są pełne energii, uwielbiają zabawę i wszelkie zajęcia. Są bardzo inteligentne i łatwo się uczą, dlatego sprawdzają się w psich sportach, jak frisbee, agility czy dog dance. W sieci można znaleźć zdjęcia ćwiczących collie, co wygląda przepięknie w wykonaniu psa, który sam z siebie jest szalenie urodziwy. Collie jest doskonałym psem rodzinnym, uwielbia dzieci i wiele jest uciechy, kiedy „pasie” gromadkę przedszkolaków. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
oliwia1152

oliwia1152

Owczarek podhalański
Z Twoich odpowiedzi wynika, że właśnie ten owczarek najbardziej do Ciebie pasuje! Owczarek podhalański to rasa nad wyraz inteligentna. Pomimo uroczego wyglądu trzeba pamiętać, że był hodowany na psa pasterskiego i obronnego. Jego praca polegała na obronie stada przed drapieżnikami. Podhalan wyróżnia się odwagą, wytrwałością i samodzielnością. Nie oczekuje na polecenia, sam decyduje kiedy należy interweniować. Dzięki wrodzonym genom psy tej rasy doskonale nadają się na stróżów – wykazują się niezwykłą czujnością nie będąc przy tym hałaśliwe. Są nieufne wobec obcych ludzi i innych nieznanych zwierząt. Wymagają bliskiego kontaktu ze swoim właścicielem. Mocno przywiązują się zarówno do swojej rodziny, jak i do miejsca w którym żyją. Polskie owczarki podhalańskie są niezwykle oddane i wierne. Dobrze czują się w otoczeniu dzieci, które wręcz uwielbiają. W stosunku do nich odznaczają się dużą cierpliwością, a bardzo silny instynkt opiekuńczy powoduje, że troskliwie dbają o całą swoją rodzinę. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej