Jaki kolor jest Twoim przeciwieństwem?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 81

xfoxyXxOWOC

xfoxyXxOWOC

Zielony!

Weźcie to powiedzcie mojej siostrze 🥲🤐

Odpowiedz
AlusiaKoniusia

AlusiaKoniusia

Czarny!Z Twoich odpowiedzi wynika, że to właśnie czarny kolor jest Twoim przeciwieństwem! Wygląda na to, że czarny niezbyt do Ciebie pasuje. Czarny to kolor pesymizmu. Osoby utożsamiane z tym kolorem są wrażliwe i empatyczne, ale przebywają tylko z najbliższymi, gdyż są introwertykami.
Myślisz, że ten kolor faktycznie jest Twoim przeciwieństwem? A może wręcz przeciwnie, bardzo do Ciebie pasuje? Podziel się wynikiem w komentarzach!
@Bialy.Lis jest to z okazji specialu wyjaśnienie masz na moim wpisie! Jest to special dla moich obserwujących!

Odpowiedz
AlusiaKoniusia

AlusiaKoniusia

Superowy quiz!

Odpowiedz
ERR0Rhelpy

ERR0Rhelpy

Czerwony jest moim odzwierciedleniem

Odpowiedz
1

czlowiek156

Niebieski

Z Twoich odpowiedzi wynika, że to właśnie niebieski kolor jest Twoim przeciwieństwem! Wygląda na to, że niebieski niezbyt do Ciebie pasuje. Niebieski to kolor spokoju i opanowania. Osoby utożsamiane z tym kolorem są rozsądne i ciche, umieją się dopasować do innych i szybko podejmują decyzje. Myślisz, że ten kolor faktycznie jest Twoim przeciwieństwem? A może wręcz przeciwnie, bardzo do Ciebie pasuje? Podziel się wynikiem w komentarzach!

Odpowiedz
1
_.ktos._.na._.pewno._

_.ktos._.na._.pewno._

Czerwony
Zgadzam się, ten kolor nie bardzo do mnie pasuje

Odpowiedz
1
Monica_Quinn

Monica_Quinn

Czerwony!

Z Twoich odpowiedzi wynika, że to właśnie czerwony kolor jest Twoim przeciwieństwem! Wygląda na to, że czerwony niezbyt do Ciebie pasuje. Czerwony to kolor odwagi i lojalności. Osoby utożsamiane z tym kolorem są pewne siebie i wybuchowe, łatwo je zdenerwować czy wywrócić z równowagi. Myślisz, że ten kolor faktycznie jest Twoim przeciwieństwem? A może wręcz przeciwnie, bardzo do Ciebie pasuje?

W opisie tego koloru opisałaś MNIE, lecz wykonałaś fajny quiz

Odpowiedz
Kasiks124.

Kasiks124.

Czarny! Tak

Odpowiedz

A...o

Zielony!

Nie, ja jestem realistką i ambiwertyczką a do tego wszyscy mi mówią że jestem inteligentna

Odpowiedz
Metka

Metka

Z Twoich odpowiedzi wynika, że to właśnie różowy kolor jest Twoim przeciwieństwem! Wygląda na to, że różowy niezbyt do Ciebie pasuje. Różowy to kolor optymizmu i kreatywności. Osoby utożsamiane z tym kolorem są miłe i pomocne, ale bywają trochę dziecinne. Myślisz, że ten kolor faktycznie jest Twoim przeciwieństwem? A może wręcz przeciwnie, bardzo do Ciebie pasuje? Podziel się wynikiem w komentarzach!
Prawda

Odpowiedz
2
Camz

Camz

Czerwony!
Z Twoich odpowiedzi wynika, że to właśnie czerwony kolor jest Twoim przeciwieństwem! Wygląda na to, że czerwony niezbyt do Ciebie pasuje. Czerwony to kolor odwagi i lojalności. Osoby utożsamiane z tym kolorem są pewne siebie i wybuchowe, łatwo je zdenerwować czy wywrócić z równowagi.

Dosyć ten opis do mnie pasuje, to nie wiem, czy jest moim przeciwieństwem… Ale i tak uwielbiam brązowy🤎

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej