Jaki jesteś+horoskop


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie
Paulina.horses
Paulina.horses
Zobacz profil
Zobacz podobne quizy: #horoskop #osobowisc #sprawdz

Komentarze sameQuizy: 26

Microwave

Microwave

Drugi znak niebieskiego zwierzyńca patronuje osobom, które najbardziej potrafią dbać o swój stan posiadania i stale go pomnażać. Przychodzi to im tym łatwiej, że wraz z osobami spod znaku Panny i Koziorożca należą do trygonu ziemskiego, który symbolizuje materializm i racjonalizm. Mają praktyczny stosunek do życia, jasno wytyczone plany i umiejętność ich realizacji. Z innych cech należy wyróżnić pracowitość, wysokie ambicje, stałość uczuć i poglądów oraz konserwatyzm. Znaczenie ma również przynależność Byka (razem z Lwem, Skorpionem i Wodnikiem) do tzw. krzyża stałego, co związane jest z pozycją Słońca w cyklu rocznym. Wyznacza ona wytrwałość w dążeniu do polepszenia poziomu materialnego, przywiązanie do osób i rzeczy oraz osiąganie celu za wszelką cenę. Planetą Byka jest Wenus. Jej wpływ przejawia się w potęgowaniu u podopiecznych takich cech, jak wdzięk, uroda , poczucie piękna i harmonii oraz umiejętność zdobywania sympatii otoczenia. HOROSKOP2020-Zodiakalny Byk lubi wygodę oraz zmysłowe przyjemności. Człowiek urodzony pod tym znakiem jest zazwyczaj rzeczowy i praktyczny. Charakteryzuje się powolnością w działaniu, wytrwałością i cierpliwością. Często potrzebuje nieco więcej czasu na realizację zadań, ale za to wykonuje swoje obowiązki dokładniej i bardziej zwraca uwagę na szczegóły. Podziel się wynikiem w komentarzu!(BYK) qwq

Odpowiedz
1
usuwam.konto

usuwam.konto

Czemu wodnik jest chłopakiem z wazonem a nie sureną z wazonem bo jeszcze nie zmieniłam płci !😣😞

Odpowiedz
1

x...S

Waga

Odpowiedz
Zuminix2220091

Zuminix2220091

RYBYPrzyjmuje się, że osoby urodzone w ostatnim, dwunastym znaku zodiaku skupiają w sobie cechy wszystkich wcześniejszych znaków. Ich dwoistość natury bierze się również z tego, że Ryby rodzą się na przełomie zimy i wiosny, a więc wtedy, kiedy następuje koniec rocznej wędrówki słońca i narodziny nowej epoki. I dlatego symbolem tego znaku są dwie ryby, ale każda z nich zwrócona w przeciwnym kierunku. HOROSKOP2020-Ryby będą niezwykle skupione i tolerancyjne, a także chętne na podejmowanie nowych wyzwań. Nie będą mieć problemów, aby zakończyć to, co już dawno zaczęły. Rok 2020 będzie korzystny dla tych Ryb, które odważą się na wprowadzenie pewnych zmian w swoim życiu. Można zaryzykować stwierdzenie, że spora liczba Ryb okaże się pracoholikami i karierowiczami, pozostającymi w uśpieniu przez dłuższy czas. Nie należy jednak odmawiać sobie przyjemności przebywania z rodziną i przyjaciółmi, lub wakacyjnych, dalszych wyjazdów. Podziel się wynikiem w komentarzu

Odpowiedz
Celnika.123

Celnika.123

Koziorożec. Horoskop się zgadza.

Odpowiedz
LUNNAA

LUNNAA

Baran
Rozpoczynający niebieski zwierzyniec znak Barana patronuje najbardziej żywotnym i trudnym do zniesienia osobom z całego zodiaku. Walka, nieustępliwość, zacietrzewienie, nagłe wybuchy niezadowolenia lub szokujący sposób zachowania, to dla Barana stan normalny. W sytuacjach skomplikowanych i konfliktowych aż go ponosi, aby problem rozstrzygnąć w sposób siłowy. Taka postawa Barana nie wynika bynajmniej z jego siły fizycznej ani będącej w jego dyspozycji tajnej broni. On po prostu liczy na zaskoczenie i zastraszenie przeciwnika. Również nie bawi się, w przeciwieństwie np. do Skorpiona, w szczegółowe układanie planów, strategię czy koronkowe akcje. Najczęściej improwizuje, uderzając błyskawicznie i po najprostszej linii. Wpływ na takie właśnie zachowanie osób spod tego znaku ma niewątpliwie ich planeta – Mars. Astrologowie mówią o Marsie jako o planecie złowróżbnej, zwiastunie wojen, nienawiści, przemocy i wszelkich nieszczęść. Swój udział w kształtowaniu sposobu bycia Barana ma również trygon astrologiczny, tj. układ trzech znaków zodiaku. Baran wraz z Lwem i Strzelcem należy do tygonu ognistego. Synowie ognia obdarzeni są ogromną siłą życiową, która pcha ich zawsze do przodu. To wyjątkowi indywidualiści, których sposób myślenia nie chcą, traktują instrumentalnie. Wystarczy popatrzeć na zachowanie Barana, na jego pewność siebie, na to, z jakim trudem i wewnętrznym obrzydzeniem podporządkowuje się cudzym poleceniom. HOROSKOP2020-Zodiakalny Baran w 2020 roku może liczyć na więcej spokoju, niż doświadczył w poprzednich miesiącach. Pod wieloma względami będzie to czas, w którym Baran zacznie wprowadzać zmiany. Rozpocznie zupełnie nowy – ekscytujący – cykl swojej pracy. Nie chodzi tutaj tylko o kwestie zawodowe, ale także (a może przede wszystkim) o sprawy osobiste. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Dragowolf

Dragowolf

Lew
Ludzi urodzonych ze słońcem w znaku Lwa cech*** duma, ambicja i dostojeństwo. Lew nie wchodzi do pokoju, on do niego wkracza. Nawet jeśli jego status życiowy nie jest zbyt wysoki (nad czym każdy Lew będzie ubolewał), i tak zachowuje się, jakby wywodził się z arystokracji. Choć niektórych irytują przedstawiciele tego znaku i uważają ich za „pozerów”, trzeba przyznać, że zodiakalne Lwy mają wiele zalet. Są szczerzy, hojni, optymistyczni, nie potrafią knuć intryg. Niestety, często wpadają w pułapki zastawiane przez inne znaki zodiaku. Lwy zbytnio ufają ludziom, ale też są zapatrzone w siebie, dlatego nie potrafią wyczuć fałszywych pochlebców czy nagłych zmian nastroju innych osób. HOROSKOP2020-Osoba urodzona pod tym znakiem to prawdziwy lew – król dżungli. To zwierzę jest naprawdę rewelacyjnym symbolem przedstawiającym osobowość tego człowieka. Jest on panem na włościach i bardzo troskliwie opiekuje się tym, co uznaje za swoje królestwo. A może tym być wszystko, od domu, przez pracę zawodową, aż do życiowego partnera czy dzieci. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Super quiz ❤

Odpowiedz
Inti

Inti

Pasuje! Nom… Bardzo Fajny Quiz 💙

Odpowiedz
1
Nataliax96

Nataliax96

Koziorożec
Wszystko się zgadza 😂❤
Świetny quiz 😍

Odpowiedz
00_Sandra_00

00_Sandra_00

Waga<3
Waga wraz z Bliźniętami i Wodnikiem należy do trygonu powietrza. Cechy charakterystyczne dla osób z tego żywiołu podano wcześniej – patrz Bliźnięta. Ze względu na pozycję Słońca w cyklu rocznym Waga zalicza się do tzw. Krzyża kardynalnego. Symbolizuje on chęć działania, pewność siebie oraz aktywność w inspirowaniu nowych przedsięwzięć. Planetą Wagi jest Wenus, planeta najjaśniejsza i najbliższa Ziemi. Wenus jest symbolem piękna i harmonii. U jej podopiecznych dominują właśnie te dwie cechy. Ponadto Wenus obdarza swoje dzieci urodą, osobistym wdziękiem, talentami artystycznymi oraz łatwością w nawiązywaniu kontaktów z otoczeniem. Przy korzystnym układzie planet Wenus wzmacnia pogodę ducha, uczuciowość, uprzejmość, poczucie taktu i talenty towarzyskie. Działając destrukcyjnie, uwypukla lenistwo, rozwiązłość, niechlujstwo, brak wyczucia i taktu. Jednak nawet przy niekorzystnych cechach charakteru przeważać będzie harmonia i piękno. Wpływ Wenus jest najsilniejszy między 5 a 23 rokiem życia. W czasie trwania znaku Wagi następuje zrównoważenie długości dnia i nocy i być może ma to związek z nazwą tego gwiazdozbioru. Wśród ludzi Waga uchodzi za symbol równowagi i sprawiedliwości. Symbolizuje także prawo, ład i porządek publiczny. HOROSKOP2020-Zodiakalna Waga prawdopodobnie mogłaby osiągnąć w życiu więcej, ale ze względu na luźne podejście do swoich obowiązków nie zawsze realizuje swój pełny potencjał. To nie znaczy, że jest leniwa, po prostu nie pragnie niczego dość mocno, by o to walczyć. Jedynie w przypadku doznania niesprawiedliwości Waga będzie zaciekle broniła swojego stanowiska. Jeśli czuje się pokrzywdzona, będzie walczyć o swoje.
Prawie cały się zgadzia <33

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej