Filozof Jesteś typem filozofa! Po alkoholu potrafisz rozmawiać na ważne tematy – życia, śmierci, polityki. Gdy się napijesz to czujesz silną potrzebę dyskusji na jakikolwiek temat, potrafisz się wymądrzać i jesteś poważny.
Smutas Jesteś typem smutasa! Gdy tylko się napijesz, przypominają Ci się wszystkie Twoje niepowodzenia i problemy. Po alkoholu płaczesz, marudzisz, nie masz chęci do życia, jesteś ponury i nadgorliwy.
ohnepixelsfavouritetwink
dobra k**** jak ja nie jestem filozofem to se wyobraz se cwelu syzyfa ze jest szczesliwy
opiumgirl
Filozof
Jesteś typem filozofa! Po alkoholu potrafisz rozmawiać na ważne tematy – życia, śmierci, polityki. Gdy się napijesz to czujesz silną potrzebę dyskusji na jakikolwiek temat, potrafisz się wymądrzać i jesteś poważny.
Crybeanie2115
Smutas
Jesteś typem smutasa! Gdy tylko się napijesz, przypominają Ci się wszystkie Twoje niepowodzenia i problemy. Po alkoholu płaczesz, marudzisz, nie masz chęci do życia, jesteś ponury i nadgorliwy.
Zapewne tak by było
Kratofelek_XD
Smutas
Jeszcze trochę i zobaczymy :P
JajkoWwagoniku
Smutas
Fixed
Rizzler
Srakazjemburaka
remigiusz macioszek
Ausia.
Smutas
nabiv
niema tu mojej plci unlike
ErrorSanssss
odpadłom na pierwszym pytaniu