Jaki jest Twój styl życia?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.
Zobacz podobne quizy: #hobby #osobowosc #styl #zycie

Komentarze sameQuizy: 46

anonim2130

Społeczny , tymczasem ja , introwertyk, czasami zastanawiam się nawet czy nie mam zalążków fobi społecznej

Odpowiedz

M....

Super quiz 🖤

Odpowiedz
1
aa....

aa....

Słabo rozwinięty quiz, niektóre pytania się powtarzają, ale są w innym ułożeniu zdań. A także w odpowiedziach jest mało wyborów, tutaj tak samo znajdują się podobne odpowiedzi, które nawiązują do wcześniejszego wyboru.

Odpowiedz
2
2011okiD

2011okiD

Styl aktywny. Na pewno nie 🤣. A jeśli chodzi o quiz, to jest naprawdę super!!! I jeśli chodzi o mnie, to uważam, że w niektórych pytaniach powinna być opcaja "Inna odpowiedź". Np.: w przypadku gatunków książek. Poza tym miałam małe wrażenie, że kilka pytan/odp. Się powtórzyło, tylko w innej formie. Ale to może tylko złudzenie. Poza tym, quiz świetny według mnie (bo nie ukrywam, że ekspertką od quizów nie jestem) I w pełni zasłużył na SG!!!

Odpowiedz
1
Camilizer2

Camilizer2

Styl aktywny

Odpowiedz
1
.Kult_Kiki.

.Kult_Kiki.

Styl kreatywny
Jesteś osobą, która lubi rozwijać swoje zainteresowania i pasje. Lubię tworzyć coś nowego i wykorzystywać swoją wyobraźnię. Cenisz sobie wolność i niezależność, lubisz działać na własną rękę. Podziel się wynikiem w komentarzu!

To prawda 💗

Odpowiedz
1
lemonlimen

lemonlimen

Styl społeczny
Czy ja wiem xd

Odpowiedz
1
gwiazdka34

gwiazdka34

Styl społeczny
Jesteś osobą, która angażuje się w życie społeczne i chce pomagać innym. Cenisz sobie kontakty międzyludzkie i staram się budować relacje z innymi ludźmi. Jesteś otwarty na innych i chętnie dzielisz się swoim czasem i energią z innymi. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Nope
Fajny quiz

Odpowiedz
1
mon.amour

mon.amour

styl minimalistyczny
zgadzam sie<3

Odpowiedz
1
AngelikaSwift

AngelikaSwift

Styl społeczny

Jesteś osobą, która angażuje się w życie społeczne i chce pomagać innym. Cenisz sobie kontakty międzyludzkie i staram się budować relacje z innymi ludźmi. Jesteś otwarty na innych i chętnie dzielisz się swoim czasem i energią z innymi. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Też

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej