Jaki jest Twój procentowy skład domów Hogwartu?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 119

Krukogon

Krukogon

Hufflepuff – 20%
Ravenclaw – 50%
Slytherin – 30%
To prawda!

Odpowiedz
1
Kapibara_69

Kapibara_69

Wszystko zgadłaś
Fajny quiz leci do ulu

Odpowiedz
1
dog_loverka

dog_loverka

60% Gryffindor, 30% Ravenclaw, 10% Slytherin
Zgadzam się tak pół na pół bo odważna to ja nie jestem kujon to ze mnie żaden ale reszta pasuje

Odpowiedz
1
xLaylaxpl

xLaylaxpl

Z Twoich odpowiedzi wynika, że Twój procentowy skład domów Hogwartu to: 20% Hufflepuff, 50% 9Ravenclaw, 30% Slytherin. Zgadzam się z tym, fajny quiz😉

Odpowiedz
1
EggQueenJagaaaaa

EggQueenJagaaaaa

25% Gryffindor, 15% Ravenclaw, 60% Hufflepuff
Z Twoich odpowiedzi wynika, że Twój procentowy skład domów Hogwartu to: 20% Gryffindor, 20% Ravenclaw, 60% Hufflepuff. Głównym domem, do którego pasujesz jest Hufflepuff. Cech**esz się więc wiernością, sprawiedliwością, lojalnością, uprzejmością, pracowitością i pokojowym nastawieniem. Jesteś też empatyczny i potrafisz zrozumieć uczucia drugiej osoby. Na ogół jesteś nieśmiały i mało osób Cię zauważa, a już na pewno prawie nikt nie zna Cię takim, jakim naprawdę jesteś. Jednak to nie koniec Twojego składu. Średnią jego część zajmuje Gryffindor, czyli dom męstwa, odwagi i wytrzymałości. Prawdopodobnie posiadasz te cechy, chociaż mogły się one jeszcze nie objawić. Najmniejszą część Twojego składu procentowego zajmuje Ravenclaw. Oznacza to, że jesteś mądry, wytrzymały i bardzo kreatywny. Potrafisz sobie poradzić praktycznie w każdej sytuacji i mas własne spojrzenie i zdanie na temat wszystkiego, co Cię otacza. Tak właśnie wygląda opis Twojego procentowego składu domów Hogwartu! Zgadzasz się z nim, czy może wręcz przeciwnie? Podziel się swoim wynikiem w komentarzu!
Zdecydowanie się zgadzam jestem Puchonką trochę Gryfonkom i Krukonkom i na pewno nie Ślizgonkom

Odpowiedz
1
Patty.Lovegood.

Patty.Lovegood.

Mimo że wolę koty

Odpowiedz
1
Patty.Lovegood.

Patty.Lovegood.

Ale i tak cię lubię psiafanko💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖

Odpowiedz
1
Patty.Lovegood.

Patty.Lovegood.

Ravenclaw 50%
Slytherin 30%
Hufflepuff 20%
To że Ravenclaw jest najwięcej się zgadza ale tak naprawdę
Ravenclaw 65%
Gryffindor 20%
Slytherin 10%
Hufflepuff 5%

Odpowiedz
1
Ariana-Kendra-Dumbldore

Ariana-Kendra-Dumbldore

60 Ravenclaw 30 gryffindor 10 huffelpuff

Odpowiedz
TifosiFerrari16

TifosiFerrari16

60% Gryffindor, 30% Ravenclaw, 10% Slytherin
Z Twoich odpowiedzi wynika, że Twój procentowy skład domów Hogwartu to: 60% Gryffindor, 30% Ravenclaw, 10% Slytherin. Głównym domem, do którego pasujesz jest Gryffindor. Cech**e Cię odwaga, męstwo, cnota, wytrzymałość, determinacje, lub kilka z podanych cech. Potrafisz też trzymać nerwy na wodzy w trudnych sytuacjach i chętni pomagasz innym. Jednak to nie koniec Twojego składu. Średnią jego część zajmuje Ravenclaw, czyli podobno dom kujonów. Jest to jednak tylko stereotyp. Owszem, uczniowie tego domu odznaczają się mądrością, ale są też kreatywni roztropni i mają swój własny oryginalny styl. Najmniejszą część Twojego składu procentowego zajmuje Slytherin, czyli dom węża. Prawdopodobnie gdzieś w środku Ciebie, ukryte drzemią przebiegłość, spryt i braterstwo. Może jeszcze o tym nie wiesz, że posiadasz takie cechy. Tak właśnie wygląda opis Twojego procentowego składu domów Hogwartu! Zgadzasz się z nim, czy może wręcz przeciwnie? Podziel się swoim wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej