Jaki fantastyczny stwór kryje się w Tobie?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 235

Sarafina

Sarafina

Wilkołak
Opis mi nie pasi…

Odpowiedz
1
Anime_Moon

Anime_Moon

Z Twoich odpowiedzi wynika, że masz w sobie wilkołaka! Ten agresywny stwór zabił i przemienił już wielu na swojej drodze w podobne sobie istoty. Kiedy przejmuje on nad Tobą władzę, robi to samo z otaczającymi Cię osobami. Przypominasz sobie, jak często namawiasz kogoś do robienia złych rzeczy, wdawałeś się w bójki, albo po prostu byłeś zbyt agresywny? Właśnie wtedy wilkołak przejmuje nad Tobą kontrolę i bawi się kosztem Twoich bliskich patrząc, jak namawiasz coraz to większą ilość osób do robienia złych rzeczy, przez co spotykają ich różne nieprzyjemności. Strzeż się tego stwora i nie daj mu sobą manipulować! Spodziewałeś się takiego wyniku? A może liczyłeś na inny? Koniecznie podziel się swoim wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
cookiechan

cookiechan

Wilkołak
Z Twoich odpowiedzi wynika, że masz w sobie wilkołaka! Ten agresywny stwór zabił i przemienił już wielu na swojej drodze w podobne sobie istoty. Kiedy przejmuje on nad Tobą władzę, robi to samo z otaczającymi Cię osobami. Przypominasz sobie, jak często namawiasz kogoś do robienia złych rzeczy, wdawałeś się w bójki, albo po prostu byłeś zbyt agresywny? Właśnie wtedy wilkołak przejmuje nad Tobą kontrolę i bawi się kosztem Twoich bliskich patrząc, jak namawiasz coraz to większą ilość osób do robienia złych rzeczy, przez co spotykają ich różne nieprzyjemności. Strzeż się tego stwora i nie daj mu sobą manipulować.

Nieźle

Odpowiedz
1
WilczaGwiazda

WilczaGwiazda

Syrena

Odpowiedz
1
Juko_elf

Juko_elf

Tryton\ syrena

Odpowiedz
1
Wixenek

Wixenek

Z Twoich odpowiedzi wynika, że masz w sobie czarownika/czarownicę! Ten złowrogi stwór już na wielu ludzi rzucił przerażającą klątwę, która była druzgocząca w skutkach dla rodzaju ludzkiego. Kiedy przejmuje on nad Tobą władzę, robi to samo z Tobą i otaczającymi Cię osobami. Przypominasz sobie, jak często ktoś chorował? A przypominasz sobie te dni, w których miałeś pecha, albo o czymś zapomniałeś? Właśnie wtedy czarownica lub czarownik przejmuje nad Tobą kontrolę i bawi się kosztem Twoim i Twoich bliskich patrząc jak zmagacie się z dręczącą was klątwą. Strzeż się tego stwora i nie daj mu sobą manipulować! Spodziewałeś się takiego wyniku? A może liczyłeś na inny? Koniecznie podziel się swoim wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1

I...a

Wampir
Z Twoich odpowiedzi wynika, że masz w sobie wampira! Ten bezlitosny stwór już wielu ludziom wyssał krew bez mrugnięcia okiem. Kiedy przejmuje on nad Tobą władzę, robi to samo z otaczającymi Cię osobami. Przypominasz sobie, jak często nie zwracasz uwagi na czyjąś krzywdę lub zwyczajnie chcesz, aby wszystko było po Twojemu? Właśnie wtedy wampir przejmuje nad Tobą kontrolę i bawi się kosztem Twoich bliskich patrząc jak dążysz do tego, aby wszystko było tak, jak Ty tego chcesz. Strzeż się tego stwora i nie daj mu sobą manipulować!

Odpowiedz
1
Olianu

Olianu

Czarownica!

Zawsze chciałam ją zostać… i nadal chce

Odpowiedz
1
DONINATOR

DONINATOR

Serio syrena

Odpowiedz
1
Kinia.com

Kinia.com

syrena
a tak liczyłam na elfa…

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej