Jaki Bohater Książkowy Byłby Twoim Przyjacielem?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 12

Fanka_Tolkiena

Fanka_Tolkiena

Bilbo Baggins
Haha, jestem fanką Śródziemia
I myślę że lepszego wyniku po prostu być nie mogło, uwielbiam siedzieć w domu, czytać książki Tolkiena i pracować nad własną.
Jako że kocham rysowanie, już tydzień temu zaczęłam rysować WŁAŚNIE Bilba Bagginsa!

Odpowiedz
1
Lily_0427

Lily_0427

Bilbo Baggins Władca Pierścieni. Może być😘

Odpowiedz
1
_.xxcatnikimxx._

_.xxcatnikimxx._

Samwell Tarly
Świetny quiz<3

Odpowiedz
1
AngelikaSwift

AngelikaSwift

Luna Lovegood

Twoja osobowość jest podobna do charakterystycznych cech Luni Lovegood, postaci z serii książek o Harrym Potterze autorstwa J.K. Rowling. Podobnie jak Luna, jesteś osobą niezwykle oryginalną i kreatywną. Twój umysł działa w sposób nietypowy i często zaskakujący dla innych. Jesteś otwarty na nietypowe i magiczne aspekty życia, co sprawia, że dostrzegasz rzeczy, których inni nie zauważają. Twoja wyjątkowość przyciąga innych ludzi, którzy cenią twoją autentyczność i nieszablonowy sposób myślenia. Jesteś też gotów/gotowa pomagać przyjaciołom w potrzebie i jesteś gotowy/gotowa stanąć w ich obronie. Twoje przyjaźnie byłyby pełne fascynujących rozmów i wyjątkowych chwil. Jako przyjaciel Luni Lovegood, z pewnością podzielałbyś jej pasję do odkrywania tajemniczych i magicznych aspektów świata oraz gotowość do akceptowania ludzi takimi, jakimi są.

Pasujemy do siebie xd

Odpowiedz
2
Lilien

Lilien

Hermiona Granger
Twoim idealnym książkowym przyjacielem jest Hermiona Granger! Podobnie jak ona, jesteś nie tylko bardzo inteligentny/a, ale także ambitny/a i oddany/a swoim celom. Twoja ogromna wiedza i zdolności analityczne sprawiają, że jesteś często źródłem rozwiązań dla przyjaciół. Twoja wewnętrzna siła i determinacja sprawiają, że zawsze dążysz do osiągnięcia tego, co sobie zaplanowałeś/aś. Jesteś lojalny/a, odważny/a i gotowy/a stanąć w obronie tego, w co wierzysz. Twoja uczciwość i zdolność krytycznego myślenia przyciągają innych do Ciebie. Hermiona byłaby doskonałym towarzyszem, z którym możesz wspólnie eksplorować świat i pokonywać wszelkie przeszkody.Hermiona Granger to postać znana głównie z serii książek fantasy autorstwa J.K. Rowling zatytułowanej "Harry Potter". Jest ona jedną z trzech głównych bohaterów obok Harry'ego Pottera i Ronalda Weasleya.

Odpowiedz
2

.....

Luna Lovegood
Twoja osobowość jest podobna do charakterystycznych cech Luni Lovegood, postaci z serii książek o Harrym Potterze autorstwa J.K. Rowling.
Podobnie jak Luna, jesteś osobą niezwykle oryginalną i kreatywną. Twój umysł działa w sposób nietypowy i często zaskakujący dla innych. Jesteś otwarty na nietypowe i magiczne aspekty życia, co sprawia, że dostrzegasz rzeczy, których inni nie zauważają. Twoja wyjątkowość przyciąga innych ludzi, którzy cenią twoją autentyczność i nieszablonowy sposób myślenia. Jesteś też gotów/gotowa pomagać przyjaciołom w potrzebie i jesteś gotowy/gotowa stanąć w ich obronie. Twoje przyjaźnie byłyby pełne fascynujących rozmów i wyjątkowych chwil. Jako przyjaciel Luni Lovegood, z pewnością podzielałbyś jej pasję do odkrywania tajemniczych i magicznych aspektów świata oraz gotowość do akceptowania ludzi takimi, jakimi są.

Odpowiedz
2
KoniarkaSQ

KoniarkaSQ

Bilbo baggins!
Super quizik! Gratulacje!

Odpowiedz
2
LodowyStrumien

LodowyStrumien

Samwell Tarly
Nie wiem kto to jest, ale po opisie już go lubie

Odpowiedz
1
itzz.holly

itzz.holly

Bilbo Baggins
Twoja osobowość jest podobna do charakterystycznych cech Bilba Bagginsa, postaci stworzonej przez J.R.R. Tolkiena w jego serii "Władca Pierścieni".
Podobnie jak Bilbo, jesteś osobą, która z pozoru może wydawać się spokojną i wycofaną, ale w rzeczywistości posiadasz w sobie ogromną odwagę i determinację. Jesteś gotowy/gotowa na przygodę i wyzwanie, chociaż może to wymagać trochę przekraczania strefy komfortu. Lubisz odkrywać nowe miejsca i doświadczać nowych rzeczy, ale równocześnie doceniasz spokój i wygodę swojego domu. Jako przyjaciel Bilba Bagginsa, twoje towarzystwo byłoby cenne podczas podróży i eksploracji, a także w chwilach refleksji i spokoju. Twoja gotowość do pomocy i wsparcia sprawiłaby, że byłeśby wiernym towarzyszem w trudnych chwilach. Twój umysł pełen ciekawości i odwagi jest cechą, którą inni doceniliby w tobie jako przyjacielu.

Tak!!!😍
Kocham Hobbita i Władcę Pierścieni:)
Leci do ulu!

Odpowiedz
3
Raven...

Raven...

Luna Lovegood
Moja ulubiona postać 💕

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej