Jaka ukryta moc drzemie w Twoich oczach?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 151

LukiAdamczew

Po Twoich odpowiedziach można wywnioskować, że w Twoich oczach drzemie moc drugiego wcielenia! Czy dostrzegasz coraz więcej rzeczy, które mimo, że widziane po raz pierwszy, są Ci znajome? Jeśli tak to musisz wiedzieć, że wszystko dzieje się dlatego, iż Twoje oczy nie dość, że piękne, to są również bardzo spostrzegawcze. Skutkuje to zapamiętaniem szczegółów z poprzedniego życia i dostrzeżeniem ich w tym, dzięki czemu być może za niedługo będziesz w stanie poznać całe swoje poprzednie wcielenie! Czy podoba Ci się wynik? Daj znać w komentarzach!

Odpowiedz
Sophia2009

Sophia2009

Po Twoich odpowiedziach można wywnioskować, że w Twoich oczach drzemie moc maski! Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że pomimo czyjegoś uporu ostatecznie przekonałeś go do swojej decyzji bez zbędnego wysiłku? Jeśli tak, to musisz wiedzieć, że to wszystko z powodu Twoich pięknych oczu! Potrafią one idealnie wpływać na uczucia i emocje rozmówcy tak, by przekonać go do Twojej decyzji. Dzięki nim jesteś w stanie w bardzo prosty sposób wygrać kłótnię, zmusić kogoś do przeprosin lub zrzucić winę na kogoś innego. Czy podoba Ci się wynik? Daj znać w komentarzach!
Prawda 😉

Odpowiedz
Janet_LOLZ

Janet_LOLZ

Moc współodczuwania
Eeeee nwm co o tym myśleć

Odpowiedz
Justynka20035

Justynka20035

Po Twoich odpowiedziach można wywnioskować, że w Twoich oczach drzemie moc współodczuwania! Czy zdarzyło Ci się kiedyś odczuwać różne emocje w tym samym momencie bez powodu? Jeśli tak, to musisz wiedzieć, że wszystko to spowodowane jest tym, iż Twoje oczy potrafią dostrzec uczucia innych ludzi, nawet te skryte głęboko, a następnie ukazać Ci je w postaci Twojego obecnego nastroju! Po samym spojrzeniu na kogoś wiesz, jak się czuje nawet wtedy, gdy ukrywa swoje emocje!

Prawda

Odpowiedz
lenlusia

lenlusia

Moc maski… Trochę prawda

Odpowiedz

IndusXD

Moc wyobrażeń! Cała prawda o mnie :) Więcej czasu spędzam w mojej głowie niż w realu Bardziej jestem marzycielką

Odpowiedz

0_wika_13

Moc wyobrażeń
Ale czy to dziwne że to na serio u mnie się dzieje🤯

Odpowiedz
2

Luna_a

@0_wika_13 u mnie tak samo 🤯😌😏hah

Odpowiedz

Luna_a

@0_wika_13 u mnie jest tak samo🤯😌😏

Odpowiedz
1
matmobojstwo

matmobojstwo

Moc wyobrażeń

Możliwe 😁

Odpowiedz

Tuitta

Moc wyobrażeń

Zgodzę się z tym

Odpowiedz
Black_Rosee

Black_Rosee

Moc wyobrażeń
Po Twoich odpowiedziach można wywnioskować, że w Twoich oczach drzemie moc wyobrażeń! Czy Twoja wyobraźnia jest bardzo rozwinięta i realistyczna? Jeśli tak, to musisz wiedzieć, że to wszystko dzieje się przez Twoje inteligentne oczy! Potrafią one obraz rzeczywisty przenieść do Twojego umysłu, który możesz urozmaicić w jaki tylko chcesz sposób. Jesteś w stanie wyobrazić sobie dosłownie wszystko w sposób tak realistyczny, jakby rzeczywiście to miało miejsce. Twoje oczy tworzą Ci Twój własny świat! Czy podoba Ci się wynik? Daj znać w komentarzach!

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej