Jaką syrenką jesteś?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 89

poli.pl

poli.pl

Lepszy quiz zrobię sobie na papierze

Odpowiedz
opkyk

opkyk

Hej hej jestem Syrena 1lat

Odpowiedz

Marlena953

Marina
Wygląd: Rude włosy i zielone oczy Kolor ogona: Zielony Moc: Zdolność rozmawiania ze zwierzętami Jest syreną czystej krwi. Żyje jako służąca i przyjaciółka na królewskim dworze. Uwielbia przebywać w towarzystwie zwierząt. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Spoko, mam podobne imię xD

Odpowiedz

Adka_sradka

Cora Wygląd: Niewiarygodnie piękna, czarnowłosa z zielonymi oczami Kolor ogona: Szkarłatny Moc: Zdolność do zabijania i krzywdzenia kogokolwiek dotknie. Jest czystko krwistą syreną, która kocha się buntować przeciwko rodzicom – królowi i królowej morza – poprzez rozmowy z ludźmi i zdradzanie im sekretów morza. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
_wiki

_wiki

Reina👍🏻

Odpowiedz

XsuperowaX

Cora

Odpowiedz
Melanisae

Melanisae

Cora 😊❤

Odpowiedz
1
GalaxyStar7

GalaxyStar7

Reina
Wygląd: Brązowe włosy i niebieskie oczy Kolor ogona: Niebieski Moc: Zamrażania Jest księżniczką półkrwi. Jej tata jest królem morza, podczas, gdy jej matka jest prostą kobietą, która mieszka w miasteczku nad morzem. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
EilishBilliee

EilishBilliee

Reina

Odpowiedz

M...5

Reina
Wygląd: Brązowe włosy i niebieskie oczy Kolor ogona: Niebieski Moc: Zamrażania Jest księżniczką półkrwi. Jej tata jest królem morza, podczas, gdy jej matka jest prostą kobietą, która mieszka w miasteczku nad morzem.

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej