Jaką rolę pełniłbyś w grupie Ricka w „The Walking Dead”?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
giewicz
giewicz
Zobacz profil

Komentarze sameQuizy: 13

Rey135

Rey135

Opiekun

Wiesz dobrze, że survival w tym świecie nie polega tylko na szukaniu pożywienia, eliminowaniu szwendaczy i negocjacjach z innymi grupami. W grupie Ricka doskonale sprawdzasz się jako medyk i opiekun. Jesteś chętny do pomocy, starasz się zapobiegać konfliktom, chorobom oraz nudzie. Oprócz zapewniania innym poczucia bezpieczeństwa na terenie schronu, starasz się również utrzymać ich w dobrym nastroju, dzięki Twoim umiejętnościom słuchania i kreatywności w spędzaniu wolnego czasu.

Odpowiedz
Starstableee

Starstableee

Strateg

Kiedy należy opracować skrupulatny plan inwazji na bazę wroga, Rick zgłasza się do Ciebie. Znasz jego grupę i wiesz dokładnie kogo skierować do pilnowania drzwi, kto powinien zająć się zbrojownią, a kto zaatakować. Twoje zdolności matematyczne i logiczne przydają się, kiedy musisz podjąć decyzję o tym, ile ludzi wysłać na misję i ile zabrać broni. W trudnych sytuacjach zawsze wychodzisz obronną ręką dzięki kreatywnym i zaskakującym wroga pomysłom.

:)

Odpowiedz
Nya_Games

Nya_Games

Prawa ręka i zastępca przywódcy
Walić, że serialu nie oglądałam, tylko z grą miałam styczność, ale nieźle jest

Odpowiedz
1

Shinix

Agent od misji specjalnych
Jesteś samotnym wilkiem i nie angażujesz się w zwyczajną robotę. Dzięki temu masz czas, żeby ćwiczyć swoje umiejętności strategiczne i bojowe. Oprócz tego wykazujesz się niezwykłą odwagą i niekiedy przesadną skłonnością do ryzyka. Rick zdecydował się na powierzanie Ci zadań specjalnych, bo jest pewny, że dzięki Twojemu sprytowi i refleksowi dasz sobie radę w trudnych sytuacjach, a w razie potrzeby będziesz gotów poświęcić się w słusznej sprawie.

Odpowiedz
1
Darakos

Darakos

Człowiek od brudnej roboty
Rick niekiedy miewa przeczucie, że nie można Ci ufać, bo Twoje decyzje i opinie bywają sprzeczne z kodeksem moralnym grupy. Ty jednak wiesz, że dla dobra Twoich ludzi trzeba czasem wybrać mniejsze zło lub coś poświęcić – na przykład własną reputację. Dlatego w momentach, w których trzeba podjąć trudną, ale słuszną decyzję, Rick kieruje się do Ciebie, ponieważ ma pewność, że z zimną krwią wykonasz zadanie, które być może postawi Cię w złym świetle, ale uratuje grupę.

Odpowiedz
1
Justine_the_Toy_Maker

Justine_the_Toy_Maker

Człowiek od brudnej roboty <333

Odpowiedz
1

Vibora

Strateg :)

Odpowiedz
1

Hassar

Prawa ręka i zastępca przywódcy ;)

Odpowiedz
1
Bubbly_Sunflower

Bubbly_Sunflower

Opiekun hehe racja ;)

Odpowiedz
1
WinterWidow

WinterWidow

Strateg, super!

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej