Jaka rasa kota najbardziej do Ciebie pasuje?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.
Werak
Zobacz profil

Komentarze sameQuizy: 7

AngelikaSwift

AngelikaSwift

Maine Coon

Najwidoczniej pisane jest ci życie z Maine Coonem! Są to dość sporych rozmiarów, długowłose koty, z którymi nie można się nudzić! Mówi się o nich "kotopsy", gdyż są niezwykle wierne i uczuciowe. Uwielbiają się bawić i z reguły nie są kotami kanapowymi, jednak – jak każde mruczki – lubią sobie przyciąć drzemkę. Nie lubią samotności, więc nie zdziw się, jeśli będzie chodził za tobą krok w krok!

Super

Odpowiedz

O....

Kot Turecki Van
Trafiłeś na kota Tureckiego Vana! Ten charakterystyczny kot jest aktywny i ruchliwy, więc nie może całymi dniami przebywać w domu. Jest przyjacielski i oddany własnemu panu. Potrafi być cierpliwy i spokojny podczas zabawy z dziećmi. Bywa także "gadatliwy", więc możesz pożegnać się ze spokojem i ciszą. Poza tym, można go nauczyć sztuczek i doskonale pływa!

Odpowiedz
Acre

Acre

Kot Syjamski

Trafiłeś na kota Syjamskiego! Ten popularny kot jest niezwykle żywiołowy, więc nie dla niego jest ciągłe leżenie na kanapie. Są wierne, ale potrafią być strasznie zazdrosne o własnego właściciela. Ten ciekawski i śmiały kot jest także bardzo \\\\\\”rozmowny\\\\\\” – lubią zwracać na siebie uwagę gamą przeróżnych miauknięć. Nie przepadają za samotnością, więc lepiej nie zostawać go samego na długi czas!

Kocham 😘

Odpowiedz

L...a

main coon

Odpowiedz
martin_matousek

martin_matousek

Turecki van

Odpowiedz

Queen_Amelia

Maine Coon!idealny kot dla mnie

Odpowiedz

kicia200804

kot syjamski

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej