Jaką przyjaciółką z Lego Friends jesteś?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 102

Morela-art

Morela-art

Stephanie!
Przypominasz właśnie Stephanie! Lubisz być liderką i masz same 5 i 6 z WF. Uwielbiasz wszystkie formy sportu, jesteś zaradna i lubisz doradzać przyjaciołom. Czy opis się zgadza? Podziel się wynikiem w komentarzu i daj serduszko, jeśli Ci się podobało!
FAJNO

Odpowiedz
ISFP

ISFP

Mia
Wolę Emmę 🥰

Odpowiedz
Kocia-Dusza

Kocia-Dusza

Świetny pomysł na quiz ale denerwuje mnie że nie możecie zrobić którą postacią jesteś ale używając jaki masz charakter, hobby,czy masz kota jak emma albo psa jak stephanie a nie na podstawie wyglądu ;-;

Odpowiedz

l...e

Mia!
Przypominasz właśnie Mie! Nie przeszkadza Ci naśladownictwo. Uwielbiasz zwierzęta i opiekujesz się nimi przez cały czas. Jesteś pomocna i wrażliwa na czyjąś krzywdę. Czy opis się zgadza? Podziel się wynikiem w komentarzu i daj serduszko, jeśli Ci się podobało!

Super auiz

Odpowiedz
Puss_in_Boots

Puss_in_Boots

Emma
Huh, według mnie bardziej jestem Olivią lub Mią, ale do Emmy chyba też jestem podobna
Fajny quiz

Odpowiedz
1
2011okiD

2011okiD

Stephanie

Odpowiedz
kotkotkot123

kotkotkot123

andrea

Odpowiedz
Wafel15k

Wafel15k

Emma
Przypominasz właśnie Emme! Jesteś marzycielką i ciągle chodzisz z głową w chmurach. Uwielbiasz rysować i malować. Jesteś kreatywna i miła co bardzo udziela się na takich przedmiotach jak plastyka. Czy opis się zgadza? Podziel się wynikiem w komentarzu i daj serduszko, jeśli Ci się podobało!

Odpowiedz
Downland

Downland

Mia!

Odpowiedz
Natdko8zzz

Natdko8zzz

Andrea!
Przypominasz właśnie Andree! Jesteś urodzoną optymistką. Uwielbiasz śpiewać i słychać muzyki przez co masz bardzo dobre oceny z tego przedmiotu! Jesteś radosna i otwarta na nowe znajomości. Czy opis się zgadza? Podziel się wynikiem w komentarzu i daj serduszko, jeśli Ci się podobało!
Super quiz może i Andrea na pewno ale tylko z wyglądu

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej