Malutki Czarnorzeka💁♀️ Tak btw dostałam ochoty na sajgonki które przesiadują sobie w lodówce… Jest 22:44… Mój brzuch od dawania znaku głodu zaraz się zamieni w traktor ._.
Haru Haru od dziecka miał problemy ze sobą i własną głową. W dzisiejszych czasach nie jest to jednak nic niepokojącego, ponieważ problemy natury psychicznej ma dosłownie każdy (tyle tylko, że nie każdy ma je zdiagnozowane) Haru żeby godnie żyć i dalej nieść swój przysłowiowy krzyż pod górę, musiał skorzystać z pomocy farmakologicznej. Chłopak zażywa codziennie pigułki, które najprawdopodobniej eliminują jego stres, nerwy oraz niepewność. Legenda głosi, że gdyby Haru nie brał regularnie lub w ogóle swoich leków, umarłby z odwodnienia, poprzez stały, niekontrolowany płacz smutku. Haru uchodzi w fandomie jako maniak, egzekutor, ogólnie ostry szaleniec. Jednak ja nie myślę w taki sposób. Haru od dawna ma kłopoty różnego typu i kiedy napotyka osobę, do której żywi uczucia takie jak chociażby miłość, zaufanie czy oddanie, może się bardzo odmienić. Zupełnie tak jak w przypadku Mikeya, od bliskiego friend for life do tytułowego wariata, który zrobi wszystko, żeby służyć swojemu ,,królowi" Piosenka dla ciebie: Meteor shower-Cavetown Lepiej trafić nie mogł*ś. Jestem krzyżówką jego i Nagiego Seishiro z Blue lock.
KXZHN
Malutki Czarnorzeka💁♀️
Tak btw dostałam ochoty na sajgonki które przesiadują sobie w lodówce…
Jest 22:44… Mój brzuch od dawania znaku głodu zaraz się zamieni w traktor ._.
Shinigam1
Haru
Haru od dziecka miał problemy ze sobą i własną głową. W dzisiejszych czasach nie jest to jednak nic niepokojącego, ponieważ problemy natury psychicznej ma dosłownie każdy (tyle tylko, że nie każdy ma je zdiagnozowane)
Haru żeby godnie żyć i dalej nieść swój przysłowiowy krzyż pod górę, musiał skorzystać z pomocy farmakologicznej. Chłopak zażywa codziennie pigułki, które najprawdopodobniej eliminują jego stres, nerwy oraz niepewność. Legenda głosi, że gdyby Haru nie brał regularnie lub w ogóle swoich leków, umarłby z odwodnienia, poprzez stały, niekontrolowany płacz smutku.
Haru uchodzi w fandomie jako maniak, egzekutor, ogólnie ostry szaleniec. Jednak ja nie myślę w taki sposób.
Haru od dawna ma kłopoty różnego typu i kiedy napotyka osobę, do której żywi uczucia takie jak chociażby miłość, zaufanie czy oddanie, może się bardzo odmienić. Zupełnie tak jak w przypadku Mikeya, od bliskiego friend for life do tytułowego wariata, który zrobi wszystko, żeby służyć swojemu ,,królowi"
Piosenka dla ciebie: Meteor shower-Cavetown
Lepiej trafić nie mogł*ś. Jestem krzyżówką jego i Nagiego Seishiro z Blue lock.