Jaką postacią z „Owari no Seraph” jesteś?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.
Kyoko_Mika
Kyoko_Mika
Zobacz profil

Komentarze sameQuizy: 22

pokemonyayano

pokemonyayano

fajny Quiz Jesteś jak Mikaela, czyli twardą i stanowczą osobą o wielkim sercu. Dbasz o innych bardziej niż o siebie, nie zważasz na stojące Ci na drodze przeszkody i brniesz do swojego celu, którym są Twoi bliscy. Jesteś nawet w stanie poświęcić siebie, żeby uratować innych, a w zamian nie oczekujesz niczego po za uśmiechem na twarzach rodziny i przyjaciół.

Odpowiedz
1
saskel

saskel

Lacus!!

Odpowiedz
1
lesnicza

lesnicza

Yoichi Saotome

Jesteś jak Yoichi, czyli uroczym i kochającym przyjacielem. Twoje miękkie serduszko nie pozwala Ci się długo gniewać na przyjaciół po kłótni, często liczysz na ich pomoc tak jak i oni oczekują jej od Ciebie. Twoim znakiem rozpoznawczym jest słodki i nieznikający uśmiech. Jesteś jak Yoichi. Bywasz słaby jednak doskonale wiesz o swoich słabościach i starasz się je przezwyciężyć. Bliskie osoby dają ci siłę do walki.

no ja nie wiem
nie no ale fajny quiz

Odpowiedz
BlackLeaf

BlackLeaf

Shinoa Hīragi
Wsm nie spodziewałam sie jej ale nie jest ona najgorsza częściowo się ze mną zgadza ale i tak jej jakoś nie lubię heh

Odpowiedz
.Alice.

.Alice.

Mitsuba Sangu
Jesteś jak Mitsuba, czyli osóbka o ciężkim charakterze, z którą zawsze można się pośmiać. Często kłócisz się ze wszystkimi jednak wiecie, że to są żarty. Nie lubisz kiedy ktoś Cię nie słucha i chcesz zostać przywódcą swojej grupki znajomych. Po niekad się zgadza. A tak w ogóle wiem, że data ale ktoś wie gdzie można obejrzeć owari no seraph? Tylko drugi i trzeci sezon?

Odpowiedz
Mxkaela

Mxkaela

@.Alice. 2 sezon możesz obejrzeć na cda lub desu online, trzeciego sezonu nie ma ale jest odcinek OVA (lub jakoś tak) na cda ❤️

Odpowiedz
ChocoCat

ChocoCat

Mitsuba-
O nieee, proszę, tylko nie ta blondyna ze wścieklizną xD
Opis się totalnie ze mną nie zgadza, ale świetny quiz~ Nie wiem dlaczego, pytania były fajnie dobrane i w ogóle 🤍

Odpowiedz
moon-ligith_chan

moon-ligith_chan

Mikaela Hyakuya
Jesteś jak Mikaela, czyli twardą i stanowczą osobą o wielkim sercu. Dbasz o innych bardziej niż o siebie, nie zważasz na stojące Ci na drodze przeszkody i brniesz do swojego celu, którym są Twoi bliscy. Jesteś nawet w stanie poświęcić siebie, żeby uratować innych, a w zamian nie oczekujesz niczego po za uśmiechem na twarzach rodziny i przyjaciół.

Odpowiedz
Normal_Liar

Normal_Liar

Mika uwu
i w sumie pasuje dość mocno do mnie ten opis ^^

Odpowiedz
1
CrystalGems

CrystalGems

mitsuba wtf dokladnie

Odpowiedz
Blacierra

Blacierra

Mitsuba Sangu
Jesteś jak Mitsuba, czyli osóbka o ciężkim charakterze, z którą zawsze można się pośmiać. Często kłócisz się ze wszystkimi jednak wiecie, że to są żarty. Nie lubisz kiedy ktoś Cię nie słucha i chcesz zostać przywódcą swojej grupki znajomych.

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej