Jaka pogoda najbardziej przypomina Ciebie?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.
Chainei
Chainei
Zobacz profil
Zapraszam do rozwiązywania moich quizów:

Komentarze sameQuizy: 26

AngelikaSwift

AngelikaSwift

Słoneczne niebo

Jesteś dużym optymistą. Mimo, że jesteś wrażliwy zawsze starasz się patrzeć na sprawę w pozytywach. Ludzie przychodzą do Ciebie o pomoc i porady iż jesteś bardzo przyjazny i lubiany. Starasz się zachować uśmiech w każdej sytuacji. Cieszysz się chwilą i nie zwracasz uwagę na swoje błędy czy pomyłki z przeszłości. Zgadzasz się z wynikiem? Napisz w komentarzu!

Tak

Odpowiedz

lemonlimen

Deszcz

Odpowiedz
Kotek100

Kotek100

Śnieg
Myślę, że opis się zgadza
Super Quiz!

Odpowiedz
R0binx

R0binx

Zimny wiatr

Jesteś osobą bardzo nieprzyjazną i zimną. Często jesteś wredny dla innych i przez Twój charakter zdarza się, że mimo dobrych intencji ludzie odbierają Twoje odpowiedzi jako obelgi bądź zaczepki. Nie boisz się dyskutować i zrobisz wszystko, żeby postawić na swoim. Czasem ciężko jest Ci przyznać się do błędu. Kiedy trzeba potrafisz jednak zrobić dobre wrażenie. Zgadzasz się z wynikiem? Napisz w komentarzu!

Dzieki.

Odpowiedz

V...e

Śnieg
Jesteś cichą osobą, nie lubiącą trzymać na sobie spojrzeń innych. Jesteś bardzo dobrym słuchaczem i po nawiązaniu komfortowego kontaktu jesteś skłonny do godzinnych rozmów i spotkań. Nie lubisz konfliktów i Twoje otoczenie lubi Cię za Twoją neutralność. Trudno jest zdobyć Twoje zaufanie jednak udane przyjaźnie potrafisz utrzymywać latami.
Zgadzasz się z wynikiem? Napisz w komentarzu!

Odpowiedz
LidkaNowak

LidkaNowak

Śnieg
Ale fajne i większość z tego jest prawdą. Fajny quiz

Odpowiedz
MarcSzakall

MarcSzakall

Deszcz
Jesteś z natury spokojny, trochę monotonny. Twoją największą wartością jest spokój, nie lubisz nagłych zmian. Twoja osoba jest chłodna i można mylić Cię z osobą wiecznie przygnębioną. Kiedy trzeba jednak potrafisz runąć na kogoś jak wielka ulewa, ale też podejść do sprawy z uśmiechem. Nie lubisz wchodzić w bliższe relacje. Kiedy jednak ktoś zasłuży na Twoje zaufanie mocno przywiązujesz się do danej osoby. Zgadzasz się z wynikiem? Napisz w komentarzu!

Choć nie lubię deszczu, to jest to zdecydowanie prawda…super quiz! :)

Odpowiedz
Sara26

Sara26

Słoneczne niebo (: Zgadzam się

Odpowiedz
Sara26

Sara26

[Komentarz usunięty przez użytkownika]

Odpowiedz
KociaPsychopatka

KociaPsychopatka

Zgadzasz się z wynikiem ? nie a ni trochę napisałeś(aś) że jestem cicha a mi zawsze mówią że mega dużo gadam mam całkiem sporo przyjaciół. Wyszedł mi śnieg 😄

Odpowiedz
tututehd

tututehd

fajny quiz

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej