Jaką niebieską postać z bajki przypominasz?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 73

kochanapanda

kochanapanda

Papa smerf
Z Twoich odpowiedzi wynika, że swoją osobowością i sposobem życia przypominasz Papę Smerfa. Papa Smerf jest najstarszym, najmądrzejszym i najbardziej doświadczonym członkiem swojej ekipy. Dlatego też tam pełni dowództwo, i jest liderem. Wtedy kiedy może zawsze pomaga swoim przyjaciołom. Jest on bardzo życzliwy i radosny. Bardzo lubi tworzyć mikstury, które dzięki magii wykorzystuje przeciwko Gargamelowi. Czy opis zgadza się z prawdą i masz coś wspólnego z Papą Smerfem? Koniecznie daj znać w komentarzu!

Odpowiedz
1
...Lemon...

...Lemon...

Kaczor Donald
Z Twoich odpowiedzi wynika, że swoją osobowością i sposobem życia przypominasz kaczora Donalda. Kaczor Donald ma pozytywne podejście do życia i krótki temperament, jednak łatwo wpada w gniew, gdyż nie lubi gdy coś nie idzie po jego myśl. Donald ma duże problemy z zazdrością, zwłaszcza, gdy ktoś zrobi coś co nie idzie po jego myśli. Wytrwale dąży do celu i nie da sobie za wygraną. Często wyolbrzymia bądź nawet zupełnie nagina rzeczywistość, by przedstawić siebie w o wiele lepszym świetle, ma dużą samoocenę. Czasem ma skłonność do robienia innym na złość, jednak nie chce dla nikogo nic złego. Nie za bardzo lubi poznawać nowe osoby, ale nie życzy im źle. Po prostu ma już osoby w swoim życiu, które mu wystarczą. Czy opis zgadza się z prawdą i masz coś wspólnego z kaczorem Donaldem? Koniecznie daj znać w komentarzu!kk
A jest ciasteczkowy potwór? Jak tak to prześlę koledze i sprawdzimy czy to on czy nie

Odpowiedz
furryman

furryman

Kaczor Donald
ciekawe

Odpowiedz
Shia

Shia

Kaczor Donald
Z Twoich odpowiedzi wynika, że swoją osobowością i sposobem życia przypominasz kaczora Donalda. Kaczor Donald ma pozytywne podejście do życia i krótki temperament, jednak łatwo wpada w gniew, gdyż nie lubi gdy coś nie idzie po jego myśl. Donald ma duże problemy z zazdrością, zwłaszcza, gdy ktoś zrobi coś co nie idzie po jego myśli. Wytrwale dąży do celu i nie da sobie za wygraną. Często wyolbrzymia bądź nawet zupełnie nagina rzeczywistość, by przedstawić siebie w o wiele lepszym świetle, ma dużą samoocenę. Czasem ma skłonność do robienia innym na złość, jednak nie chce dla nikogo nic złego. Nie za bardzo lubi poznawać nowe osoby, ale nie życzy im źle. Po prostu ma już osoby w swoim życiu, które mu wystarczą. Czy opis zgadza się z prawdą i masz coś wspólnego z kaczorem Donaldem? Koniecznie daj znać w komentarzu!
Podoba mi sie i pasuje

Odpowiedz
malini

malini

Jej!

Odpowiedz
malini

malini

Sullivan

Odpowiedz
malini

malini

Papa smerf super

Odpowiedz
MoronKid

MoronKid

Kaczor Donald
Niestety to prawda :v

Odpowiedz
1
BlaniX_xd

BlaniX_xd

Kopciuszek

Odpowiedz

candyzdorkayt

Kopciuszek💎👠

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej