Jaką księżniczką Disneya jesteś?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 114

mal11

mal11

The Best
(chodzi o quiz, wyszła mi pokahontas)

Odpowiedz
xCrystal_Wolf

xCrystal_Wolf

Merida

Księżniczka Merida jest upartą i beztroską szesnastoletnią chłopczycą oraz córką Królowej Elinor i Króla Fergusa, władców DunBroch. Oczekiwania Królowej odnośnie swojej córki sprawiły, że Merida bardzo oddaliła się od matki. Elinor chce, żeby jej córka była dobrze wychowaną damą dworu, jednak porywcza Merida pragnie sama decydować swoim losem i podążać za marzeniami. Jej ulubionym zajęciem jest łucznictwo, można powiedzieć, że jest ona najlepszą łuczniczką w królestwie. Potrafi też świetnie władać mieczem i uwielbia jeździć na swoim koniu, Angusie. Pomimo swojej porywczej, stanowczej i upartej osobowości, Merida potrafi być też czasem wrażliwa i troskliwa, zwłaszcza jeśli chodzi o jej trzech młodszych braci.

Prawda ^-^

Odpowiedz
1
wojtalewicz

wojtalewicz

Pov : chłopak to rozwiązuje ,,,,,,,, czyli ja xd —- pocahontas jestem

Odpowiedz
4
Katniss_Mellark

Katniss_Mellark

Kopciuszek to przezwisko pięknej, pracowitej i dobrej dziewczynki, nadane jej przez złą macochę i samolubne przyrodnie siostry. Zazdrosne o jej urodę każą wykonywać Kopciuszkowi najcięższe, najbardziej brudne prace, aby pod warstwą brudu i sadzy ukryć jej powab i wdzięk.

Odpowiedz
tasak_12

tasak_12

Aurora. Nie

Odpowiedz
1
AleksTwT

AleksTwT

Merida

Kocham ten quiz xDD

Odpowiedz
2
im.sleepy

im.sleepy

•  AUTOR

@AleksTwT miło mi 😂💜

Odpowiedz
1
Paimon._.

Paimon._.

Merida
Księżniczka Merida jest upartą i beztroską szesnastoletnią chłopczycą oraz córką Królowej Elinor i Króla Fergusa, władców DunBroch. Oczekiwania Królowej odnośnie swojej córki sprawiły, że Merida bardzo oddaliła się od matki. Elinor chce, żeby jej córka była dobrze wychowaną damą dworu, jednak porywcza Merida pragnie sama decydować swoim losem i podążać za marzeniami. Jej ulubionym zajęciem jest łucznictwo, można powiedzieć, że jest ona najlepszą łuczniczką w królestwie. Potrafi też świetnie władać mieczem i uwielbia jeździć na swoim koniu, Angusie. Pomimo swojej porywczej, stanowczej i upartej osobowości, Merida potrafi być też czasem wrażliwa i troskliwa, zwłaszcza jeśli chodzi o jej trzech młodszych braci. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Ok

Odpowiedz
2

Mupa92837910

Pocahontas

Odpowiedz
3

C...l

Bella
Bella jest córką Maurycego – genialnego wynalazcy. Pewnego razu ojciec Belli wyjeżdża z nowym wynalazkiem na konkurs. Gubi się jednak w lesie. Błądząc wśród leśnych ostępów trafia do ponurego zamku położonego na odludziu. Tam zostaje uwięziony przez Bestię. Do domu powraca tylko jego koń. Bella widząc przestraszone zwierzę i niepokojąc się o los ojca postanawia go odszukać. Dociera do zamku Bestii i w zamian za wolność ojca, zostaje w zamku. Z początku nie przepada za Bestią, jednak po krótkim czasie zaczyna go lubić, z wzajemnością. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Spoko quiz a odpowiedzi są po prostu przepiękne 🤣🤣🤣

Odpowiedz
1
Peachyo

Peachyo

Kopciuszek

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej