Jaką kryptydę uda Ci się odnaleźć?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 16

Polish_Nationalist

Polish_Nationalist

Bestia z Gévaudan
Uda Ci się odnaleźć kryptydę rzekomo występującą we Francji, w okolicy Gévaudan. Istnieje wiele opisów na temat tego zwierzęcia. Jedni mówią że to wielki wilk, inni, że nie był to wilk, lecz raczej wielki pies, mieszaniec prawdopodobnie doga z chartem, wielkości rocznego byczka, z długą zjeżoną sierścią i wielką głową. Wiele osób wspomina także o czymś w rodzaju guzików dostrzeżonych na brzuchu bestii. Co o tym sądzisz? Czy to stworzenie było warte odnalezienia? Daj znać w komentarzu! Czytałem o niej mnóstwo artykułów quiz leci do ulubionych!

Odpowiedz
2
AnnaGrybisz

AnnaGrybisz

Chupacabra, super bo to moja ulubiona kryptyda.

Odpowiedz
2
rock_n_roll__boy

rock_n_roll__boy

Yeti

cool

Odpowiedz
2
sanay

sanay

Yowie
Uda Ci się odnaleźć kryptydę rzekomo występującą w Australi. Tajemniczy „dziki człowiek” ma ok. 3 metrów wzrostu. Istnieją jednak świadkowie twierdzący, iż Yowie ma tylko 1,5 metra wzrostu. Jest wiele hipotez na temat pochodzenia tego stworzenia. Co o tym sądzisz? Czy to stworzenie było warte odnalezienia? Daj znać w komentarzu!

Fajny Quiz👍🌻

Odpowiedz
2

B....

Yowie
Uda Ci się odnaleźć kryptydę rzekomo występującą w Australi. Tajemniczy „dziki człowiek” ma ok. 3 metrów wzrostu. Istnieją jednak świadkowie twierdzący, iż Yowie ma tylko 1,5 metra wzrostu. Jest wiele hipotez na temat pochodzenia tego stworzenia.
Co o tym sądzisz? Czy to stworzenie było warte odnalezienia? Daj znać w komentarzu!
Aha

Odpowiedz
3

Sith2003

yowie

Odpowiedz
2
MarkSzakall

MarkSzakall

Bestia z Gévaudan
Uda Ci się odnaleźć kryptydę rzekomo występującą we Francji, w okolicy Gévaudan. Istnieje wiele opisów na temat tego zwierzęcia. Jedni mówią że to wielki wilk, inni, że nie był to wilk, lecz raczej wielki pies, mieszaniec prawdopodobnie doga z chartem, wielkości rocznego byczka, z długą zjeżoną sierścią i wielką głową. Wiele osób wspomina także o czymś w rodzaju guzików dostrzeżonych na brzuchu bestii. Co o tym sądzisz? Czy to stworzenie było warte odnalezienia? Daj znać w komentarzu!

No, mogłoby być ciekawie… 🙆🏻😅😎

Odpowiedz
3
Floweysko

Floweysko

pùrtk

Odpowiedz
1
maxymalnymax

maxymalnymax

Morgawr
Świetny quiz

Odpowiedz
2
mango_mengy.1

mango_mengy.1

Chupacabra
Uda Ci się odnaleźć kryptydę, której rzekomo występowanie powiązane jest z Portoryko, Meksykiem i południowymi stanami USA. Nazwa rzekomego zwierzęcia wzięła się stąd, iż ma ono napadać na zwierzęta domowe i wysysać z nich krew. Opisywana jest przez rzekomych świadków jako duże i ciężkie zwierzę, wielkości małego niedźwiedzia, wyposażone w szereg kolców na grzbiecie, ciągnący się od szyi aż do nasady ogona. Według innych zeznań stworzenie to jest nienaturalnie szybkie i potrafi przeskoczyć drzewo.
Co o tym sądzisz? Czy to stworzenie było warte odnalezienia? Daj znać w komentarzu!

Bardzo ciekawy quiz :D

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej