Jaką kryptydę uda Ci się odnaleźć?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 16

Swiss.Dragon

Swiss.Dragon

Bestia z Gévaudan
Uda Ci się odnaleźć kryptydę rzekomo występującą we Francji, w okolicy Gévaudan. Istnieje wiele opisów na temat tego zwierzęcia. Jedni mówią że to wielki wilk, inni, że nie był to wilk, lecz raczej wielki pies, mieszaniec prawdopodobnie doga z chartem, wielkości rocznego byczka, z długą zjeżoną sierścią i wielką głową. Wiele osób wspomina także o czymś w rodzaju guzików dostrzeżonych na brzuchu bestii. Co o tym sądzisz? Czy to stworzenie było warte odnalezienia? Daj znać w komentarzu! Czytałem o niej mnóstwo artykułów quiz leci do ulubionych!

Odpowiedz
1
AnnaGrybisz

AnnaGrybisz

Chupacabra, super bo to moja ulubiona kryptyda.

Odpowiedz
1
bipunkboy

bipunkboy

Yeti

cool

Odpowiedz
1
.Dreamsity.

.Dreamsity.

Yowie
Uda Ci się odnaleźć kryptydę rzekomo występującą w Australi. Tajemniczy „dziki człowiek” ma ok. 3 metrów wzrostu. Istnieją jednak świadkowie twierdzący, iż Yowie ma tylko 1,5 metra wzrostu. Jest wiele hipotez na temat pochodzenia tego stworzenia. Co o tym sądzisz? Czy to stworzenie było warte odnalezienia? Daj znać w komentarzu!

Fajny Quiz👍🌻

Odpowiedz
1
MartkaSmile

MartkaSmile

Yowie
Uda Ci się odnaleźć kryptydę rzekomo występującą w Australi. Tajemniczy „dziki człowiek” ma ok. 3 metrów wzrostu. Istnieją jednak świadkowie twierdzący, iż Yowie ma tylko 1,5 metra wzrostu. Jest wiele hipotez na temat pochodzenia tego stworzenia.
Co o tym sądzisz? Czy to stworzenie było warte odnalezienia? Daj znać w komentarzu!
Aha

Odpowiedz
2

Sith2003

yowie

Odpowiedz
1
MarcSzakall

MarcSzakall

Bestia z Gévaudan
Uda Ci się odnaleźć kryptydę rzekomo występującą we Francji, w okolicy Gévaudan. Istnieje wiele opisów na temat tego zwierzęcia. Jedni mówią że to wielki wilk, inni, że nie był to wilk, lecz raczej wielki pies, mieszaniec prawdopodobnie doga z chartem, wielkości rocznego byczka, z długą zjeżoną sierścią i wielką głową. Wiele osób wspomina także o czymś w rodzaju guzików dostrzeżonych na brzuchu bestii. Co o tym sądzisz? Czy to stworzenie było warte odnalezienia? Daj znać w komentarzu!

No, mogłoby być ciekawie… 🙆🏻😅😎

Odpowiedz
1
Floweysko

Floweysko

pùrtk

Odpowiedz

lemonlimen

Morgawr
Świetny quiz

Odpowiedz
1
i.eat.eyes.

i.eat.eyes.

Chupacabra
Uda Ci się odnaleźć kryptydę, której rzekomo występowanie powiązane jest z Portoryko, Meksykiem i południowymi stanami USA. Nazwa rzekomego zwierzęcia wzięła się stąd, iż ma ono napadać na zwierzęta domowe i wysysać z nich krew. Opisywana jest przez rzekomych świadków jako duże i ciężkie zwierzę, wielkości małego niedźwiedzia, wyposażone w szereg kolców na grzbiecie, ciągnący się od szyi aż do nasady ogona. Według innych zeznań stworzenie to jest nienaturalnie szybkie i potrafi przeskoczyć drzewo.
Co o tym sądzisz? Czy to stworzenie było warte odnalezienia? Daj znać w komentarzu!

Bardzo ciekawy quiz :D

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej