Jaką klasą byłbyś w świecie gry „Aion”?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 10

LupusDeamon

LupusDeamon

Asasyn!
Tak jak Łowca, jest zwiadowcą. Asasyn podąża za Gwiazdą Śmierci. Jest mistrzem kamuflażu i zaskoczenia. Wybiera swój cel i dokładnie poznaje jego słabe punkty, aby potem zaatakować szybko i brutalnie. Posługuje się zatrutymi ostrzami, łukami oraz mieczami. Najważniejsza jest dla niego zwinność, precyzja oraz siła.

W samą dziesiątkę :3

Odpowiedz
Juliianne

Juliianne

Kleryk
Tak jak Kantor, jest kapłanem. Kleryk podąża za Gwiazdą Uzdrowienia. Używa mocy magii, aby wzmacniać i chronić swoich sojuszników. Ponadto leczy rany i potrafi wskrzeszać po porażce swoich towarzyszy. Jeśli wymaga tego sytuacja, sam włącza się do walki, posługując się buzdyganem i tarczą. Najważniejsze są dla niego wola, wiedza i zdrowie.

Tak, trafili ^^

Odpowiedz

Arekgess

Łowca uwielbiam łuk nie lubie kolczugi ani żelaznyej klaty z płutek wole skurzaną zbroje dobrze trafili ten uiz jest trafny😁😎.

Odpowiedz
RaspberryP

RaspberryP

Czarodziej
Jestem czarodziejem więc dobrze zgadli

Odpowiedz
Kanna-chan

Kanna-chan

Zaklinacz!
Tak jak Czarodziej, jest magiem. Zaklinacz panuje nad siłą żywiołów. Nieważne, czy to woda, ogień, ziemia czy wiatr – potrafi przywoływać potężne duchy i z ich pomocą śmiertelnie atakować. Swoją magiczną mocą osłabia przeciwników i napełnia ich grozą, a jego umiejętności mogą przesądzić o przebiegu każdej bitwy. Najważniejsze są dla niego wiedza, zdrowie i wola.

Odpowiedz
Miyori

Miyori

Woo, chyba pierwszy quiz o Aionie, jaki widzę na głównej! Łowca, oczywiście ♥ Btw, jakby ktoś chciał wspólnie pograć, to ja bardzo chętnie, bo od rozpadu legionu jestem samotna ;cc

Odpowiedz
Kanna-chan

Kanna-chan

@Miyori oki :)

Odpowiedz
Kanna-chan

Kanna-chan

@Kanna-chan już pobrałam

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (2)

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej