Jaka jest Twoja wyobraźnia?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 39

Askidiuss

Askidiuss

Głęboka. Ja na codzień normalnie jestem realistą i patrze realnie na stan rzeczy. Ale często zdaża mi sie odpływać od świata realnego. Jestem też kreatywny umysłowo.Często ie jestem w stanie wymyślić czegoś na poczekaniu, potrzebuje czasu. A gdy tak odpłyne… To mam tyle pomysłów że nawet cała moja klasa razem by tyle nie wymyśliła. Jestem „Bujatykiem”

Odpowiedz
nocnafuria16

nocnafuria16

uwielbiam ten quiz mogłabym go rozwiązywać godzinami………..

Odpowiedz
1
nocnafuria16

nocnafuria16

Wyobraźnia – ona nie zna granic. Zaprowadzi Cię wszędzie. Twoja wyobraźnia jest jedyna w swoim rodzaju – magiczna. Pobudza wszystkie Twoje zmysły. Pamiętaj, że z wyobraźnią zdziałasz cuda.

Odpowiedz
1
gollum.

gollum.

mam szaloną wyobrażnię!
super

Odpowiedz
1
Klizerkanata

Klizerkanata

Ciekawa!Wyobraźnia – tworzy rzeczy piękne, niepowtarzalne. Twoja wyobraźnia jest jedyna w swoim rodzaju – ciekawa. Chce poznawać świat, uczucia. Pamiętaj, że z wyobraźnią zdziałasz cuda.
PRAWDA!

Odpowiedz
1
taehyungie.babe

taehyungie.babe

Mroczna!
Wyobraźnia – rzeczywistość jej nigdy nie dorówna. Twoja wyobraźnia jest jedyna w swoim rodzaju – mroczna. Przekształca ona Twoje pragnienia w fantazje. Pamiętaj, że z wyobraźnią zdziałasz cuda.
xd 😂 no okej

Odpowiedz
1
Lonely_Blizzard

Lonely_Blizzard

Niezwykła
Wyobraźnia – jest ważniejsza od wiedzy. Twoja wyobraźnia jest jedyna w swoim rodzaju – niezwykła. Nikt jej nie rozumie i w tym płynie jej piękno. Pamiętaj, że z wyobraźnią zdziałasz cuda.

Odpowiedz
1

MUSICTIGER

Magiczna.
Racja , lubie wymyślać nowe , ciekawe rzeczy i opowiadania😀❤❤

Odpowiedz
1
SecretWolf

SecretWolf

Szalona!
Wyobraźnia – rządzi światem. Układa go w specyficzny sposób. Twoja wyobraźnia jest jedyna w swoim rodzaju – szalona. Cały czas dąży do realizacji Twoich celów. Pamiętaj, że z wyobraźnią zdziałasz cuda.
oooo… :)

Odpowiedz
1
Mystery_Raven

Mystery_Raven

Ciekawa!
Wyobraźnia – tworzy rzeczy piękne, niepowtarzalne. Twoja wyobraźnia jest jedyna w swoim rodzaju – ciekawa. Chce poznawać świat, uczucia. Pamiętaj, że z wyobraźnią zdziałasz cuda.
Super Quiz!

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej