Jaką hybrydą Domów jesteś?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 56

agatakurylowicz

agatakurylowicz

Slytherdor

Czyż nie jesteś nadzwyczaj groźnym wrogiem? Jest jedno wytłumaczenie na Twoje permanentne łamanie zasad: zawsze masz lepsze rozwiązanie! Twój pomysł przeważnie się sprawdza (a nawet jeśli nie, nie przyznałbyś się do tego). Dzika mieszanka odwagi i zaradności czyni Cię przerażającym wojownikiem, a Twój przebiegły umysł zawsze naprawia wszystkie problemy spowodowane Twoją lekkomyślnością. Życie jest krótkie, więc bądź dalej tak śmiały – na pewno podbijesz świat!

Odpowiedz
1
Golden_black

Golden_black

Slytherpuff
Niezłomny, przebiegły i samozachowawczy. Jesteś potężny i nisłychanie lojalny – szczególnie wobec siebie samego. Jesteś w stanie spiskować i planować, pozostając jednocześnie uprzejmie skromnym. Na swojej pomysłowej ścieżce do zwycięstwa napotykasz niewielu wrogów. Starasz się ujrzeć dobroć w innych, lecz kiedy nie jesteś w stanie, to polegasz na sobie.
Cała ja

Odpowiedz
2
Hermiona_called_Undomiel

Hermiona_called_Undomiel

Huffleclaw
Masz wiedzę Roweny Ravenclaw i wyrozumiałość Helgi Hufflepuff. Zwykle nie podejmujesz irracjonalnych decyzji, tylko wykorzystujesz swoją zdolność do słuchania i myślenia – dwie bardzo niedoceniane zdolności. Jesteś lojalny wobec grupki swoich przyjaciół, lecz jesteś równie szczęśliwy we własnym towarzystwie. Wykazujesz taką samą lojalność wobec swojej wiedzy oraz umysłu, co czyni Cię silnym i solidarnym.

Odpowiedz
1
hermionagranger332

hermionagranger332

Gryffinpuff
Lojalność i odwaga to Twoje dwie główne cechy, które czynią z Ciebie solidnego wojownika z dużym poczuciem sprawiedliwości. Twój upór i pokora często są ze sobą w konflikcie, ale zawsze znajdziesz przy sobie zdecydowanych przyjaciół. Mimo tego, że jesteś idealistą i jesteś rozhukany, Twoja sceptyczna strona osobowości powstrzymuje Cię od bycia naiwnym. Jesteś impulsywny oraz masz dobrze serce – coś, czego nigdy nie można lekceważyć. super quiz

Odpowiedz
1
Hancia_Pottermore

Hancia_Pottermore

Huffleclav
Chyba tak właśnie jest, ale wolałabym gryffinpuf😘

Super quiz

Odpowiedz
3
hermionagranger332

hermionagranger332

@Puchonka08 ja sama gryfindor ale mnie było też trudno przydzielić

Odpowiedz
2
Ta_z_Ombrelune

Ta_z_Ombrelune

Slytherclaw

Super quiz

Odpowiedz
3
zmijoptak777

zmijoptak777

Slyterdor

Odpowiedz
3
MikaMalfoyQuire

MikaMalfoyQuire

Slytherclaw
Twoja zdolność do obserwowania, analizowania i spiskowania nie pasuje do żadnego innego domu. Rozumiesz, że dobrze użyta wiedza jest ważniejsza niż władza. Twoja ambicja napędza chęć do nauki, a wszystko czego się nauczysz, motywuje Cię do jeszcze cięższej pracy nad sobą. Po prostu jeśli czegoś chcesz, to to zdobędziesz i nikt nie będzie w stanie stanąć Ci na drodze.
Ale fajnie!

Odpowiedz
1
Mrs.Lesterenge

Mrs.Lesterenge

Slytherclaw

Twoja zdolność do obserwowania, analizowania i spiskowania nie pasuje do żadnego innego domu. Rozumiesz, że dobrze użyta wiedza jest ważniejsza niż władza. Twoja ambicja napędza chęć do nauki, a wszystko czego się nauczysz, motywuje Cię do jeszcze cięższej pracy nad sobą. Po prostu jeśli czegoś chcesz, to to zdobędziesz i nikt nie będzie w stanie stanąć Ci na 

To cała ja Slytherin 🐍 🖤 ale ravenclaw też okkk

Odpowiedz
1
ta.niska

ta.niska

Slyterdor!!

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej