Jaką hybrydą Domów jesteś?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 65

Lovin

Lovin

Gryffinclaw
Zgadzam się

Odpowiedz
AloneWolfyx23

AloneWolfyx23

Slytherclaw
Super

🐺💙🍫

Odpowiedz
1
Lypton

Lypton

Gryffinclaw
Twoja kreatywność i odwaga pozwalała Ci jak dotąd ostro rozprawić się z każdym problemem, a dzięki Twojej klasie nikt o tym nie zapomni. Chełpisz się inteligentnym połączeniem oryginalności i tupetu w jednej osobie. Jeśli w coś wierzysz, inni od razu o tym wiedzą. Jest niewielu, którzy są w stanie powstrzymać Cię przed zrobieniem czegoś. Ludzie podziwiają Cię za Twoją wiedzę, ale czasami odrzucasz logikę i zachowujesz się niezwykle spontanicznie. Na dodatek, Twój patronus to zapewne lew ze skrzydłami.
To mogłoby pasować, chociaż na Pottermore wyszedł mi nie lew ze skrzydłami, a czarna klacz.
Super quiz!

Odpowiedz
1
TheGoldenTrio

TheGoldenTrio

Griffinpuff

Wolałabym Gryffinclaw 😓

Odpowiedz
1
Kasjopea

Kasjopea

Huffleclaw
Masz wiedzę Roweny Ravenclaw i wyrozumiałość Helgi Hufflepuff. Zwykle nie podejmujesz irracjonalnych decyzji, tylko wykorzystujesz swoją zdolność do słuchania i myślenia – dwie bardzo niedoceniane zdolności. Jesteś lojalny wobec grupki swoich przyjaciół, lecz jesteś równie szczęśliwy we własnym towarzystwie. Wykazujesz taką samą lojalność wobec swojej wiedzy oraz umysłu, co czyni Cię silnym i solidarnym.
Zgadza się 🖤🖤🖤 Jestem hybrydą tych domów

Odpowiedz
1
Hermiona.Luna.Ginny.

Hermiona.Luna.Ginny.

Gryffinclaw.❤️❤️💙💙
To moje ulubione dwa domy😉 super Quiz.

Odpowiedz
2
Wolf.Spirit

Wolf.Spirit

Huffleclaw

Odpowiedz
1
Wolf.Spirit

Wolf.Spirit

Huffleclaw
po prostu świetnie!dwa moje ulubione domy💛💛💛💙💙💙

Odpowiedz
1
x.hp.zuzqaa.x

x.hp.zuzqaa.x

Slytherclaw
Twoja zdolność do obserwowania, analizowania i spiskowania nie pasuje do żadnego innego domu. Rozumiesz, że dobrze użyta wiedza jest ważniejsza niż władza. Twoja ambicja napędza chęć do nauki, a wszystko czego się nauczysz, motywuje Cię do jeszcze cięższej pracy nad sobą. Po prostu jeśli czegoś chcesz, to to zdobędziesz i nikt nie będzie w stanie stanąć Ci na drodze.

Odpowiedz
1
Winter_wolfik

Winter_wolfik

Slytherdor

Czyż nie jesteś nadzwyczaj groźnym wrogiem? Jest jedno wytłumaczenie na Twoje permanentne łamanie zasad: zawsze masz lepsze rozwiązanie! Twój pomysł przeważnie się sprawdza (a nawet jeśli nie, nie przyznałbyś się do tego). Dzika mieszanka odwagi i zaradności czyni Cię przerażającym wojownikiem, a Twój przebiegły umysł zawsze naprawia wszystkie problemy spowodowane Twoją lekkomyślnością. Życie jest krótkie, więc bądź dalej tak śmiały – na pewno podbijesz świat!

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej