Jaka straszna historia przydarzy Ci się w Halloween?

154 Super!
Udostępnij quiz
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 61

SuperWeronika

SuperWeronika

Nie oddychaj

Odpowiedz
1

niktwaznyxd111222

Halloween
Historia, która przytrafi Ci się w tym roku, będzie przypominać „Halloween”. Koniecznie obejrzyj ten film i przygotuj się na tegoroczne, pełne grozy Halloween.

Opis: Jamie Lee Curtis powraca w ikonicznej roli Laurie Strode, by w ostatecznej rozgrywce stawić czoła Michaelowi Myersowi, zamaskowanej postaci, która prześladuje ją od kiedy udało jej się uciec z morderczej zabawy halloweenowej cztery dekady temu.

Podziel się wynikiem w komentarzu! SORRY ALE OGLĄDAŁAM WSZYSTKIE CZĘŚCI XD

Odpowiedz
1
Alexa_Malfoy

Alexa_Malfoy

Halloween $zapraszam na moje Quizy! Zostaw Follow i serduszko ❤!$

Odpowiedz

Ivchi

To

Odpowiedz
Psinkisanaj

Psinkisanaj

Zejście
Historia, która przytrafi Ci się w tym roku, będzie przypominać „Zejście”. Koniecznie obejrzyj ten film i przygotuj się na tegoroczne, pełne grozy Halloween.

Opis: Film opowiada losy sześciu dziewczyn, które decydują się na wycieczkę do jaskiń w dzikich rejonach Appalachów. Zawał skalny odcina im drogę powrotu. Muszą odnaleźć inne wyjście. Posuwają się w głąb góry, lecz warunki stają się coraz trudniejsze. Tracą latarki, są obolałe i głodne. Żadna z nich nawet nie przeczuwa, że wkroczyły na cudzy teren. Czyj? W ciemnościach czają się pierwotne, człekokształtne istoty, które przez tysiąclecia perfekcyjnie przystosowały się do życia bez światła. Nie mają oczu, dysponują zaś świetnym słuchem. Doskonale wspinają się po skałach. Są dynamiczne, dzikie i bardzo złe… Gdy ludzie wkraczają do ich świata, atakują intruzów i zażarcie bronią swego terytorium. Dziewczyny, aby przeżyć, muszą stanąć do walki i obudzić w sobie pierwotne instynkty.

Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Psinkisanaj

Psinkisanaj

Obecność
Historia, która przytrafi Ci się w tym roku, będzie przypominać „Obecność”. Koniecznie obejrzyj ten film i przygotuj się na tegoroczne, pełne grozy Halloween.

Opis: Lorraine Warren i Ed Warren to badacze zjawisk paranormalnych. Pewnego dnia zostają poproszeni o pomoc przez przerażoną rodzinę mieszkającą w starym domu na uboczu. Okazuje się, że domownicy są nawiedzani przez tajemniczą zjawę, która nie chce dać im spokoju. Para badaczy staje do walki z najstraszniejszym demonem, z jakim kiedykolwiek miała do czynienia.

Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Psinkisanaj

Psinkisanaj

Złe miejsce
Historia, która przytrafi Ci się w tym roku, będzie przypominać „Złe miejsce”. Koniecznie obejrzyj ten film i przygotuj się na tegoroczne, pełne grozy Halloween.

Opis: Wieloletni kumple, Stan i Dommer, nie mają łatwego życia. Pierwszy wychowuje się pod okiem surowego, niestroniącego od przemocy dziadka i bez wzajemności podkoch*** się w pięknej koleżance – Roxy. Drugi wciąż pada ofiarą dręczycieli. Ale „ludzkie potwory” i tak są niczym wobec koszmaru, który ożywa i zagnieżdża się w starej szopie nieopodal domu Stana. Kiedy mordercze stworzenie zabija mu dziadka, chłopak wpada na szatański pomysł. Postanawia użyć mocy istoty do własnych celów. Wkrótce Stan i Dommer zwabiają do szopy swoich największych wrogów. Tak rozpoczyna się krwawy spektakl, który pokaże, że w skali okrucieństwa człowiek może dorównać najgorszym demonom.

Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Psinkisanaj

Psinkisanaj

To
Historia, która przytrafi Ci się w tym roku, będzie przypominać „To”. Koniecznie obejrzyj ten film i przygotuj się na tegoroczne, pełne grozy Halloween.

Opis: Kiedy w mieście Derry w stanie Maine zaczynają znikać dzieci, grupa dzieciaków musi stawić czoła swoim największym lękom. Na ich drodze staje nikczemny klaun o imieniu Pennywise, który zapisał się na kartach historii jako morderca lubujący się w zadawaniu bólu. Film oparty jest na motywach niezwykle popularnej powieści Stephena Kinga pod tym samym tytułem, która przeraża czytelników od dziesięcioleci.

Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
_ralisa_

_ralisa_

Kiedy zgasną światła 😐 No nieźle 😂

Odpowiedz
prawdziwe_historie_sq

prawdziwe_historie_sq

Topielisko: Klątwa La Llorony
Historia, która przytrafi Ci się w tym roku, będzie przypominać „Topielisko: Klątwa La Llorony”. Koniecznie obejrzyj ten film i przygotuj się na tegoroczne, pełne grozy Halloween.

Opis: La Llorona to Płacząca Kobieta, a wszyscy, którzy słyszą jej śmiertelne nocne wołanie, są zgubieni. Ukrywa się w mroku i czyha na dzieci, aby zastąpić nimi własne. Lata 70. XX wieku w Los Angeles. Pracownica socjalna bada sprawę znękanej matki podejrzanej o narażenie dziecka na niebezpieczeństwo i lekceważy jej złowieszcze ostrzeżenia. Wkrótce pracownica ta i jej małe dzieci trafiają w straszny nadprzyrodzony świat. Ich jedyną szansą na przetrwanie śmiercionośnego gniewu La Llorony może być pozbawiony złudzeń ksiądz, odprawiający mistyczne obrzędy, aby utrzymać zło w ryzach na skraju światów, gdzie ścierają się ze sobą strach i wiara.

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej