Jaka straszna historia przydarzy Ci się w Halloween?

170 Super!
Udostępnij quiz
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 66

Mariannnna

Mariannnna

Dom woskowych ciał

Odpowiedz

Q.wani.Q

złe miejsce

Odpowiedz

Q.wani.Q

Hallowen o nie

Odpowiedz
tropusia

tropusia

kiedy zgasną światła

Odpowiedz

BeataSzumala

Klątwa lia liorony🐃

Odpowiedz
SuperWeronika

SuperWeronika

Nie oddychaj

Odpowiedz
1

niktwaznyxd111222

Halloween
Historia, która przytrafi Ci się w tym roku, będzie przypominać „Halloween”. Koniecznie obejrzyj ten film i przygotuj się na tegoroczne, pełne grozy Halloween.

Opis: Jamie Lee Curtis powraca w ikonicznej roli Laurie Strode, by w ostatecznej rozgrywce stawić czoła Michaelowi Myersowi, zamaskowanej postaci, która prześladuje ją od kiedy udało jej się uciec z morderczej zabawy halloweenowej cztery dekady temu.

Podziel się wynikiem w komentarzu! SORRY ALE OGLĄDAŁAM WSZYSTKIE CZĘŚCI XD

Odpowiedz
1
Alexa_Malfoy

Alexa_Malfoy

Halloween $zapraszam na moje Quizy! Zostaw Follow i serduszko ❤!$

Odpowiedz
Ivchi

Ivchi

To

Odpowiedz
Psinkisanaj

Psinkisanaj

Zejście
Historia, która przytrafi Ci się w tym roku, będzie przypominać „Zejście”. Koniecznie obejrzyj ten film i przygotuj się na tegoroczne, pełne grozy Halloween.

Opis: Film opowiada losy sześciu dziewczyn, które decydują się na wycieczkę do jaskiń w dzikich rejonach Appalachów. Zawał skalny odcina im drogę powrotu. Muszą odnaleźć inne wyjście. Posuwają się w głąb góry, lecz warunki stają się coraz trudniejsze. Tracą latarki, są obolałe i głodne. Żadna z nich nawet nie przeczuwa, że wkroczyły na cudzy teren. Czyj? W ciemnościach czają się pierwotne, człekokształtne istoty, które przez tysiąclecia perfekcyjnie przystosowały się do życia bez światła. Nie mają oczu, dysponują zaś świetnym słuchem. Doskonale wspinają się po skałach. Są dynamiczne, dzikie i bardzo złe… Gdy ludzie wkraczają do ich świata, atakują intruzów i zażarcie bronią swego terytorium. Dziewczyny, aby przeżyć, muszą stanąć do walki i obudzić w sobie pierwotne instynkty.

Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej