Jak zmieni się Twój los po spotkaniu ducha?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 104

Hockstetter

Hockstetter

Człowiek człowiekowi wilkiem.
Leżysz spokojnie w łóżku. Nie możesz zasnąć przez szalejącą za oknem burzę. Gdy niespodziewanie wszystkie przedmioty zaczęły unosić się w powietrzu, a przed Twoimi oczami ukazał się duch kobiety. Jej historia była straszna. Została oszukana przez przyjaciół i zabita dla pieniędzy. Od tamtej pory przestałeś ufać ludziom. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Redclawface

Redclawface

Strzeżonego, Pan _ _ _ strzeże.
Wybrałeś się w nocy na spacer, bo nie mogłeś spać.
Gdy nagle rozszalała się straszna wichura.
W oddali zauważyłeś dziwną postać.
Był to duch kobiety.
Zacząłeś uciekać, ale zjawa dogoniła Cię.
Dowiedziałeś się, że zginęła podczas podobnego spaceru przygnieciona przez drzewo.
Od tego momentu stałeś się bardziej ostrożny.

Odpowiedz
Pankan

Pankan

Świetny quiz 👍

Odpowiedz
Rozmaryna

Rozmaryna

W nocy nie mogłeś zasnąć przed ważnym sprawdzianem, bo nic nie umiałeś. Nagle poczułeś delikatny dotyk. To był duch Twojej prababci 💙, która powiedziała Ci jak ważna jest nauka, że bez niej trudno o dobrą przyszłość. Ona nigdy nie miała takiej szansy. I całe życie ciężko pracowała. Od tego momentu zacząłeś się uczyć i zostałeś najlepszym uczniem w szkole

Odpowiedz
1
chow-chow

chow-chow

Nie samą pracą żyje człowiek. Fajny quiz!!!👍😉👍

Odpowiedz
1
Baca32

Baca32

•  AUTOR
Odpowiedz
voyageuse

voyageuse

Strzeżonego, Pan Bóg strzeże.

Wybrałeś się w nocy na spacer, bo nie mogłeś spać. Gdy nagle rozszalała się straszna wichura. W oddali zauważyłeś dziwną postać. Był to duch kobiety. Zacząłeś uciekać, ale zjawa dogoniła Cię. Dowiedziałeś się, że zginęła podczas podobnego spaceru przygnieciona przez drzewo. Od tego momentu stałeś się bardziej ostrożny. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
panna.sprouse

panna.sprouse

Nie samą pracą żyje człowiek.

Odpowiedz
1

M...h

„Razem z przyjaciółmi mile spędzasz czas w hotelu. Pewnego wieczoru, wracając do swojego pokoju, napotkałeś ducha kobiety, która ostrzegła Ciebie przed nadużywaniem używek, bo to właśnie one doprowadziły do jej śmierci. Wziąłeś jej przestrogę do serca i od tamtej pory zacząłeś dbać o zdrowie. Podziel się wynikiem w komentarzu!” Na szczęście jeszcze tego ducha nie spotkałam ;)

Odpowiedz
1
JackStories

JackStories

Nie samą pracą żyje człowiek.
Po skończonej szkole poszedłeś do pracy. Szybko wpadłeś w wir nowych obowiązków. Pewnego dnia musiałeś posprzątać strych w starej kamienicy. Jak zacząłeś porządki, poczułeś ogromny hałas i chłód. Nagle pokazał się duch kobiety, która tak jak Ty dużo pracowała. Aż w końcu zmarła z wyczerpania. Bardzo się wystraszyłeś i od tego momentu nie podjąłeś żadnej pracy zarobkowej. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Oh noł, z czego ja się utrzymam 😂😂

Odpowiedz
1
Dabi

Dabi

Strzeżonego, Pan Bóg strzeże.

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej