Jak wynagrodzi Cię Posejdon?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 47

Alvaris566

Alvaris566

Mocą tworzenia trzęsień ziemi

Odpowiedz
1
FlamesAndGold

FlamesAndGold

Zmiana kształtu!!!

Odpowiedz
KrejzolekZozolek

KrejzolekZozolek

No nieźle. To mogę już latać, być niewidzialna i panować nad wodą? Ciekawe, nie powiem…

Odpowiedz
K0rinka

K0rinka

Zdolnością zmiany kształtu
Poprzez historię i mity starożytnej Grecji Posejdon miał wiele różnych osobowości, zmieniając się równie łatwo jak woda. Najbardziej znaną osobą, która otrzymała ten dar, był Periklymenos, śmiertelny wnuk Posejdona, który walczył przeciwko Herkulesowi jako orzeł, wąż, czy rój pszczół. Jednak Posejdon jest hojny i biorąc pod uwagę Twoją zmienną i elastyczną naturę, postanowił dać Ci to, co uważa za niezwykle cenny dar dla śmiertelników – zdolność do zmiany kształtu. Posejdon ma nadzieję, że będziesz w stanie sprostać temu darowi bez względu na okoliczności. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Woo od Zeusa mam latanie, od Hadesa jego Hełm, a od Posejdona zmianę w jakieś zwierze. Ciekawe jaki bóg mnie teraz obdaruje, bo wszystko przyda mi się w walce :D

Odpowiedz
Spindra120

Spindra120

TRZĘSIENIA ZIEMI <3

Odpowiedz
Pentesila

Pentesila

Trójząb :)

Odpowiedz
1
Kira91

Kira91

Zmiana kształtu może być ciekawie :)

Odpowiedz
1
Dziudek

Dziudek

ZMIANA KRZTAUTU
Poprzez historię i mity starożytnej Grecji Posejdon miał wiele różnych osobowości, zmieniając się równie łatwo jak woda. Najbardziej znaną osobą, która otrzymała ten dar, był Periklymenos, śmiertelny wnuk Posejdona, który walczył przeciwko Herkulesowi jako orzeł, wąż, czy rój pszczół. Jednak Posejdon jest hojny i biorąc pod uwagę Twoją zmienną i elastyczną naturę, postanowił dać Ci to, co uważa za niezwykle cenny dar dla śmiertelników – zdolność do zmiany kształtu. Posejdon ma nadzieję, że będziesz w stanie sprostać temu darowi bez względu na okoliczności.
Super😁😘😍😚☺️

Odpowiedz
1
edyta92

edyta92

zmiana kształtu.. fajnie:)

Odpowiedz
1
Franek122

Franek122

Kontrolą nad wodami
Od wieków Posejdon decyduje, czy morze ma pozostać spokojnym pięknem, czy wściekłą potwornością. Obserwując Cię od pewnego czasu Posejdon zdecydował, że jesteś jedną z nielicznych osób, która jest w stanie zapanować nad potęgą wody. Widział, jak kontrolujesz swoje emocje. Doskonale wiesz, kiedy musisz je ukryć, a kiedy możesz im pozwolić popłynąć. Posejdon ma nadzieję, że zostaniesz taki, jaki jesteś. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Wszyscy mówią ze jestem podobny do Percy Jackson

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej