Jak wyglądałbyś jako pisanka?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 28

MZASTUE2137PL

MZASTUE2137PL

Sory ale dosyć słabe :(

Odpowiedz
_nestleee_

_nestleee_

Witaj w wyniku! Odpowiedziałeś na pytania prawda? Ja z nich wywnioskowałam, że jesteś osobą szaloną i radosną! Umiesz pomagać innym, oraz zawsze ich rozśmieszyć. Twoje rozmowy z innymi zwykle kończą się na sporej dawce śmiechu. Dlatego więc Twój wizerunek jako pisanka wyglądałby właśnie tak! Jajko wrzucone do wody z szalenie pomieszanymi farbkami! Podziel się wynikiem w komentarzu, i daj znać czy udało mi się odgadnąć Twoje cechy!

Oczywiście że tak!
Wszystko opisuje mój wspaniały charakterek🤪
Dzięki za Quiz na pewno leci do ulu😘

Odpowiedz
Kilkai3

Kilkai3

Twój wygląd byłby właśnie taki!
Witaj w wyniku! Wywnioskowałam po Twoich oryginalnych odpowiedziach, że jesteś osobą miłą i z klasą. Chociaż czasem lubisz rzucić żartem oraz ogólnie nie zabawić. Twoimi priorytetem jest głównie nauka, choć nie można nazwać Cię kujonem. Dlatego więc Twój wizerunek jako pisanka wyglądałby właśnie tak! Jajko pomalowane na jasno żółty kolor, domalowane spodenki i twarz kurczaka! Podziel się wynikiem w komentarzu, i daj znać czy udało mi się odgadnąć Twoje cechy!

Odpowiedz
Nayeon.zje.ci.truskawke

Nayeon.zje.ci.truskawke

Twój wygląd byłby właśnie taki!
Witaj w wyniku! Po zaznaczonych przez Ciebie odpowiedziach wywnioskowałam, że jesteś osobą sarkastyczną, i troszkę wredną lecz masz dobry kontakt z innymi ludźmi! Lubisz się wymądrzać, a czasami podchodzi to nawet pod pyskowanie. Chociaż czasem faktycznie zachowujesz się według tych cech, to naprawdę dobrze się z Tobą prowadzi rozmowę! Dlatego więc Twój wizerunek jako pisanka wyglądałby właśnie tak! Białe jajko, z dorysowanymi ironicznymi buźkami. Podziel się wynikiem w komentarzu, i daj znać czy udało mi się odgadnąć Twoje cechy!

Odpowiedz
solar.

solar.

🥺Pomyłka, zamiast lata jest wiosna, a zamiast Kośny zima…. Ale fajny quiz😻

Odpowiedz
666madzia666

666madzia666

Jak najbardziej udało Ci się odgadnąć jakie mam cechy.
Widzę świat przez różowe okulary umiem pomóc ludziom, ale też ich rozśmieszyć.
Moje jajko jest kolorowe, tak jak i ja.
Super quiz! :)

Odpowiedz
QuizyUJudi

QuizyUJudi

Przyznam że jedna opcja to była naprawdę ja czyli że widzę świat różowymi okularami i że jestem w gronie przyjacielskim i pomocnym 👌

Odpowiedz
dantee

dantee

Białe jajko z buźkami
Jeśli te buźki to twarze z roblox to się zgadzam

Odpowiedz
wodojad

wodojad

ok

Odpowiedz
1
wodojad

wodojad

Twój wygląd byłby właśnie taki!

Witaj w wyniku! Mogłam po Twoich odpowiedziach wywnioskować, że jesteś osobą poukładaną, spokojną oraz przyjacielską. Jesteś osobą, również bardzo empatyczną, i wrażliwą. Skupiasz się bardzo na swoich pasjach i zbytnio nie patrzysz na opinię innych, bo znasz swoją wartość. Dlatego więc Twój wizerunek jako pisanka wyglądałby właśnie tak! Jajko pomalowane na żółto-pomarańczowo, lekko pozłacane! Podziel się wynikiem w komentarzu, i daj znać czy udało mi się odgadnąć Twoje cechy!

bez koloru

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej