Jak wygląda Twoja mroczna postać?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.
WiXunia
WiXunia
Zobacz profil

Komentarze sameQuizy: 52

emek16324

emek16324

esteś pewna siebie, więc Twoja mroczna postać także. Sprzyjający wam żywioł, to powietrze. Jesteście jak sowa – noc, to wasze TRZECIE ja. Nie robicie złych rzeczy. Wasza moc, jest niepowtarzalna! To osłona przed strachem. Dlatego to, dodaje Ci pewności siebie. Jesteś pogodna, ale Twoja mroczna postać jeszcze bardziej! Waszym zwierzakiem jest sowa i kruk, ponieważ sowa żyje w nocy, a kruk jest czarny jak noc. Twoja mroczna postać jest pomocna i uczciwa, potrafi pomóc, nawet za swoje własne życie. Zapamiętaj, że tak naprawdę nie masz drugiego ja

Odpowiedz
Hockstetter

Hockstetter

Twoja mroczna postać ma serce:
Czy w realu okazujesz innym serce? Jak tak – WSPANIALE! Jak nie – Czas zacząć! Twoja postać jest taka jak Ty, a nie wiem jaki jesteś. Użyj wyobraźni i wypełnij to, a zobaczysz jaka jest Twoja postać! Zaczynamy: Waszym żywiołem jest ____ogień_____, a symbolem zwierzęcym ____kojot________. Jesteście szaleni! Chyba… Lubisz sam siebie? Jeżeli nie, spróbuj zobaczyć w sobie dobrą cechę, bo ją masz! Wypełniłeś miejsca na górze? Jeżeli tak, jesteś pomysłowy! Mogłeś wyobrazić sobie każdy żywioł i każde zwierzę! Zapamiętaj, że tak naprawdę nie masz drugiego ja! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Redclawface

Redclawface

"Twoja postać jest magiczna…"

"Co tu dużo mówić…
Jesteś wyjątkowa, więc Twoja postać także.
Lubisz wodę? – To wasz żywioł.
A wilki lubisz? – To wasz symbol.
Chyba nie muszę dużo mówić – odkrywaj się, a poznasz swoje drugie ja!
Nie dużo jest takich osób jak Ty.
Nie musisz robić quizu, żeby to wiedzieć
Nie zapominasz o bliskich i przyjaciołach?
Bo czas, żebyś zajęła się sobą!
Zapamiętaj: Tylko Ty masz ten wynik quizu. I ten jest prawdziwy.
Przynajmniej jego koniec! Zapamiętaj, że tak naprawdę nie masz drugiego ja!"

Odpowiedz
asiulka74

asiulka74

Jesteś pewna siebie, więc Twoja mroczna postać także. Sprzyjający wam żywioł, to powietrze. Jesteście jak sowa – noc, to wasze TRZECIE ja. Nie robicie złych rzeczy. Wasza moc, jest niepowtarzalna! To osłona przed strachem. Dlatego to, dodaje Ci pewności siebie. Jesteś pogodna, ale Twoja mroczna postać jeszcze bardziej! Waszym zwierzakiem jest sowa i kruk, ponieważ sowa żyje w nocy, a kruk jest czarny jak noc. Twoja mroczna postać jest pomocna i uczciwa, potrafi pomóc, nawet za swoje własne życie. Zapamiętaj, że tak naprawdę nie masz drugiego ja! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz

K...3

Twoja postać jest magiczna…
Co tu dużo mówić… Jesteś wyjątkowa, więc Twoja postać także. Lubisz wodę? – To wasz żywioł. A wilki lubisz? – To wasz symbol. Chyba nie muszę dużo mówić – odkrywaj się, a poznasz swoje drugie ja!
Nie dużo jest takich osób jak Ty. Nie musisz robić quizu, żeby to wiedzieć
Nie zapominasz o bliskich i przyjaciołach? Bo czas, żebyś zajęła się sobą! Zapamiętaj: Tylko Ty masz ten wynik quizu. I ten jest prawdziwy. Przynajmniej jego koniec! Zapamiętaj, że tak naprawdę nie masz drugiego ja! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz

K...3

kim jestes? dziewczyna, chlopak
ok mamy wybor
pozniej „wlozylabys” hmmmm blad orto?
ale spoko quiz daje lajka

Odpowiedz
Sunvlow

Sunvlow

Złośliwość… Czy jesteś złośliwa? Bo Twoja mroczna postać owszem. Ale potrafi pomagać. Lubi szare poranki z przebijającym się przez chmury słońcem. Wtedy zawsze czuje się jak tygrys. To wasze szczęśliwe zwierzę, bo jest szybkie i sprytne. Waszym sprzyjającym żywiołem jest ogień. Możesz się przy nim ogrzać, ale nigdy nie możesz mu w 100-tu procentach ufać – tak samo jak Twojej postaci. Waszą cechą i mocą jest umiejętność rozpoznania osobowości, dlatego założę się, że znasz się na ludziach! Zapamiętaj, że tak naprawdę nie masz drugiego ja! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
.Diane.

.Diane.

Super quiz!

Odpowiedz

Martusia131072

moja postać jest magiczna!

Odpowiedz
Paulina_Michalska3

Paulina_Michalska3

ale co do tygrysa to prawda

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej