Jak wygląda, jakie ma inicjały i skąd pochodzi Twoja bratnia dusza?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 76

my_fault.

my_fault.

Osoba z inicjałami L.P. jest naprawdę ciekawą osobą z nutą szaleństwa i kreatywności. Nie brak mu/jej pomysłów i zawsze wymyśli coś świetnego, na co inni często się nie zgadzają, bo myślą, że to się nie uda lub skończy się katastrofą! Chciałbyś rozpoznać tą osobę w tłumie? Ma rude włosy i wiele piegów na twarzy. Mimo stereotypu, że rude osoby mają zielone oczy, Twoja bratnia dusza ma brązowe, wpadające w czerń oczy. Ma lekko zakrzywiony nos i delikatne rysy twarzy. Lubi ubierać się modnie i podąża zgodnie z trendami – w końcu Paryż stoi modą, prawda? Podoba Ci się opis takiej bratniej duszy? Podziel się wynikiem w komentarzu i pamiętaj – to jest tylko quiz, więc wynik się nie spełni!

Moja siostra ma inicjały L. P.

Odpowiedz

F...w

Osoba z inicjałami L.Z. posiada naprawdę niezwykły temperament, ponieważ jest pochodzenia Hiszpańskiego! Pomimo tego, w wieku ośmiu lat przeprowadził/a się do Polski, by tu poznać swoich przodków. Twoją bratnią duszę cech**e nieśmiałość. Nie ma przyjaciół, bo uważa, że nie potrafiłby/potrafiłaby z nimi się dogadać. Przez to uwielbia uciekać w świat książek bądź filmów i seriali. Teraz pora na co nieco o wyglądzie tej tajemniczej osoby! Posiada długie, kruczoczarne włosy. Na twarzy umieszczone są dwa małe oczęta w bursztynowym odcieniu, które patrzą na świat z iskierką ciekawości. Ma wysokie czoło, na którym nie ma grzywki. Gdy się uśmiecha, pokazuje swoje urocze dołeczki w policzkach. Nie lubi podążać za modą i – zostało mu/jej to we krwi – ubiera się w jaskrawych barwach.

Odpowiedz
Chloepark

Chloepark

Ciekawe czy jest inny wynik niż Europa…

Odpowiedz
lyubov

lyubov

Oto Twój wynik:
Osoba z inicjałami W.D. mieszka w Rosji. Z pozoru jest cichy/a, lecz gdy stanie się coś złego bliskim, od razu staje w ich obronie. Przez to nauczył/a się kompromisów, lecz gdy jemu/jej coś nie pasuje, bycie upartym wchodzi całe na biało. Oczywiście, jak już pisałam na grafice, podam Ci wygląd Twojej bratniej duszy. Brak słońca lub jego mniejsze ilości w Rosji powodują to, że ma jasną karnację. Co jest ciekawym kontrastem, jego/jej brwi i włosy są ciemne. Ma mały nos i usta. Wiele osób mu/jej mówi, że jest naprawdę chudy/a i mało je, dlatego najczęściej ubiera się luźnie, by nie było zbytnio tego widać.
Podoba Ci się opis takiej bratniej duszy? Podziel się wynikiem w komentarzu i pamiętaj – to jest tylko quiz, więc wynik się nie spełni!

Odpowiedz

K...a

Chciałbyś go/ją rozpoznać? Ma blond włosy z brązowymi pasemkami, przenikliwie niebieskie oczy. Wąskie usta, mały nosek i mocne rysy twarzy. Zazwyczaj ubiera się luźnie, bądź sportowo. Podoba Ci się opis takiej bratniej duszy? Podziel się wynikiem w komentarzu i pamiętaj – to jest tylko quiz, więc wynik się nie spełni!
ten opis w 100% pasuje do mojego crusha ;-; tylko nie zgadzają się inicjały

Odpowiedz
2

HarmoniaNecterePassus

P.S- siostra mojego chłopaka xd

Odpowiedz
jackjacksonyt09

jackjacksonyt09

eeemmm aham

Odpowiedz
Kocuszek

Kocuszek

brzmi ciekawie hmm

Odpowiedz
1
lalisa.

lalisa.

Oto Twój wynik:
Mimo tego, że osoba ta urodził/a się we Włoszech, wraz z rodzicami we wczesnym dzieciństwie przeprowadził/a się do Polski. Osoba z inicjałami K.G. przez swoje dzieciństwo był/a źle traktowany/a, poprzez odrzucenie przez rówieśników z klasy, wymagania dużo od rodziców, jeśli chodzi o oceny w szkole itd. Mimo tego wszystkiego, znalazł/a w sobie siłę, by przeciwstawić się temu i teraz jest osobą ze złotym sercem, który/a pomoże każdemu. Chciałbyś go/ją rozpoznać? Ma blond włosy z brązowymi pasemkami, przenikliwie niebieskie oczy. Wąskie usta, mały nosek i mocne rysy twarzy. Zazwyczaj ubiera się luźnie, bądź sportowo. Podoba Ci się opis takiej bratniej duszy?

To jestem ja tylko inicjały i włochy się nie zgadzają xD 😅
Fajny quiz leci do ulu

Odpowiedz
1
Bruh_Chan

Bruh_Chan

"Osoba z inicjałami P.S. jest bardzo zdeterminowana i nie boi się żadnej pracy – przecież żadna praca nie hańbi. Jak mogłeś przeczytać, osoba ta mieszka na co dzień w Holandii, lecz czasem przyjeżdża do Polski, na różne okazje, np. święta. Oczywiście jak mówiłam, tak tutaj masz namiastkę wyglądu tej osoby: ma krótkie, zmierzwione włosy w brązowym kolorze. Oczy szare, lecz uśmiechnięte. Widać doskonale kości policzkowe, lecz tej osobie to nie przeszkadza. Nie lubi ubierać się odświętnie, dlatego zarzuca na siebie to, co ma pod ręką. Podoba Ci się opis takiej bratniej duszy? Podziel się wynikiem w komentarzu i pamiętaj – to jest tylko quiz, więc wynik się nie spełni!"
Brzmi git

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej