Jak miałbyś na imię jako wilk?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 44

Kitty555610

Kitty555610

Lsrnaa :(

Odpowiedz
River_The_Seawing

River_The_Seawing

Wyszło mi „LLOLIE” a jakbym nie miała rodzeństwa to „LLOLIEE”. Nawet git jakby nie to podwójne „l” bo wtedy by było „Lolie”

Odpowiedz
1
Bluszczowa_

Bluszczowa_

Mcal
Gdyby to powiedzieć po angielsku to super!

Odpowiedz
1
Itzz_Lune

Itzz_Lune

AWDCFWK

To nie jest imię Wilka :(

Odpowiedz
1
Kitty555610

Kitty555610

@Itzz_Lune a myślisz że LSRNAA to imie wilka?!

Odpowiedz

Q...s

Ońitil
W sumie ń zamieniłabym na ni, bo ta ortografia to ja nie wiem czy bybyło git, ale superaśny quiz, leci do ulu!

Odpowiedz
1
Baaren.

Baaren.

Croark
Super imię, tylko lepiej by było „Croack”

(Nie liczyłem pytań typu „Czy masz rodzeństwo? Jeśli tak, to odpadasz!”)

Odpowiedz
.Flore.

.Flore.

Elaj

Ciekawe xddd.

Odpowiedz
1
Abigael_stan

Abigael_stan

Nejl🐺🐺🐺

Odpowiedz
1
Kitty555610

Kitty555610

@Abigael_stan Nail czyli paznokieć

Odpowiedz
pusi2137

pusi2137

Acrlan xD

Odpowiedz
1
itzz_martynka

itzz_martynka

Aerkar

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej