Zarąbiste opowiadanie! Widać, że czytasz dużo ksiażek, ogl słownictwo w tym opowiadaniu jest świetne, dawno nie widzialam, zeby osoba ktora dopiero zaczyna swoją przygode z SQ napisala tak świetne pierwsze opowiadanie (a siedze na SQ od 3 lat, tylko inne konto miałam ;>) . Czekam na kolejną część!
@.Blins. Jeny pieknie dziękuję❤️😘 Miałam wcześniej konto na SQ (i to nie jedno) ale nie pisałam opowiadań A kolejne części już jestem w trakcie pisania 😁 Szczerze? Zrobiłaś mi tym komentarzem dzień😍 Dziękuję
Fajne opowiadanie. Zauważyłem też kilka literówek._. Np. „Przed myśl” zamiast „przez myśl” i „że” zamiast „z/ze”ale to nie zmienia faktu że opowiadanie jest fajne, a mi też się nawet często zdarzają błędy szczególnie jak piszę coś szybko (jak dzisiejszy wpis w którym piszę nue zamiast nie) ale staram się nie ( popełniać błędów)._.
.Blins.
Zarąbiste opowiadanie!
Widać, że czytasz dużo ksiażek, ogl słownictwo w tym opowiadaniu jest świetne, dawno nie widzialam, zeby osoba ktora dopiero zaczyna swoją przygode z SQ napisala tak świetne pierwsze opowiadanie (a siedze na SQ od 3 lat, tylko inne konto miałam ;>) . Czekam na kolejną część!
Princess..love..books
• AUTOR@.Blins. Jeny pieknie dziękuję❤️😘
Miałam wcześniej konto na SQ (i to nie jedno) ale nie pisałam opowiadań
A kolejne części już jestem w trakcie pisania 😁
Szczerze? Zrobiłaś mi tym komentarzem dzień😍 Dziękuję
-Niochdark-
Fajne opowiadanie. Zauważyłem też kilka literówek._. Np. „Przed myśl” zamiast „przez myśl” i „że” zamiast „z/ze”ale to nie zmienia faktu że opowiadanie jest fajne, a mi też się nawet często zdarzają błędy szczególnie jak piszę coś szybko (jak dzisiejszy wpis w którym piszę nue zamiast nie) ale staram się nie ( popełniać błędów)._.
Princess..love..books
• AUTOR@niochdark dziękuję, jasne, napewno zwrócę na to uwagę następnym razem