Ile waży Twoje sumienie?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 176

Mroczna_Luna

Mroczna_Luna

1 tona
Tak….

Odpowiedz

JanJakubPierwszy

sumienie nie ma ciężaru.

Odpowiedz
sara...9126

sara...9126

1 tona😦

Odpowiedz
Kornecja.aesthetic

Kornecja.aesthetic

1 tona
Na podstawie odpowiedzi, które wybrałeś mogę wywnioskować, że Twoje sumienie waży aż 1 tonę! Najwidoczniej przez całe swoje życie czymś się zamartwiasz i nie potrafisz poradzić sobie z problemami, które Cię otaczają. Masz wyrzuty sumienia, czujesz się bezsilny i masz wrażenie, jakby jakiś ciężar przygniatał Cię do ziemi. Nawet jeśli próbujesz się zrelaksować, to na dłuższą metę nie jesteś w stanie tego robić. Czy zgadzasz się z wynikiem? A może jednak się pomyliłam? Koniecznie podziel się wynikiem w komentarzach! taa…

Odpowiedz
Ninaz

Ninaz

1 tona 😲

Odpowiedz
KingOfApple

KingOfApple

5 gramów
Na podstawie odpowiedzi, które wybrałeś mogę wywnioskować, że Twoje sumienie waży tylko 5 gramów! Jesteś typem dość beztroskiego człowieka, który stara się nie przejmować zarówno błahymi, jak i poważnymi sprawami, jednak pomimo, że traktujesz je jako coś nic nie znaczącego to nie oznacza to, że wcale nie przywiązujesz do nich wagi. Wręcz przeciwnie, starasz się wszystkie sprawy rozwiązać tak dokładnie jak tylko możesz. Po prostu starasz się nie zawracać sobie tym głowy i żyć pełnią życia. Czy zgadzasz się z wynikiem? A może jednak się pomyliłam? Koniecznie podziel się wynikiem w komentarzach (wiecie co jeszcze waży 5 gram)

Odpowiedz
Zu_za_12

Zu_za_12

@KingOfApple Cooooo????

Odpowiedz
1
KingOfApple

KingOfApple

@Zu_za_12 KOKS (polish cow na yt)

Odpowiedz
Xfloofy_cloudsX

Xfloofy_cloudsX

10 kilogramów
Na podstawie odpowiedzi, które wybrałeś mogę wywnioskować, że Twoje sumienie waży aż 10 kilogramów i nie należy do najlżejszych! Choć w głębi duszy starasz się myśleć pozytywnie i nie przejmować się niczym, to tak naprawdę sam sobie z tym nie radzisz. Coś trapi Cię, a Ty nie wiesz jak sobie z tym poradzić. Wokół Ciebie krążą różne wyrzuty sumienia spowodowane czymś co niedawno Ci się przytrafiło. Czy zgadzasz się z wynikiem? A może jednak się pomyliłam? Koniecznie podziel się wynikiem w komentarzach!
Dużo-

Odpowiedz
1
Kinia.com

Kinia.com

2kg
ojojoj, trochę ciężkie, ale w sumie nie jest tragicznie. jeju, czemu ja nigdy nie wiem, czy jestem optymistą, pesymistą itd., jaka jestem i jakie uczucie towarzyszy mi najczęściej

Odpowiedz
Towarzysz_Herbata

Towarzysz_Herbata

10kg
Pytanie czy można spalić to

Odpowiedz
1
_julcia12_

_julcia12_

Na podstawie odpowiedzi, które wybrałeś mogę wywnioskować, że Twoje sumienie waży aż 50 kilogramów! Z pewnością od pewnego czasu czujesz, jakbyś dźwigał na sobie jakiś wielki ciężar choć czasami możesz mieć wrażenie, że nie wiesz skąd się wziął. Najpewniej w Twoim życiu wydarzyło się coś co sprawiło, że zacząłeś mieć straszne wyrzuty sumienia. Nawet jeśli jesteś osobą, która nie zamartwia się błahymi sprawami to na dłuższą metę lekceważenie wszystkiego nie zadziała. Czy zgadzasz się z wynikiem? A może jednak się pomyliłam? Koniecznie podziel się wynikiem w komentarzach!

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej