Ile % Twojego życia zajmuje Harry Potter?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 168

warriors.

warriors.

70-90% taaaak ❤️❤️❤️

Odpowiedz
Haaaaarry

Haaaaarry

70%-90% parawdaaa

Odpowiedz
Karolina_HP

Karolina_HP

90%-100%
,,Harry Potter” owładnął całym Twoim życiem! Potrafisz cały dzień spędzić na oglądaniu każdej z części filmu, praktycznie codziennie natykasz się na coś, co związane jest z ,,Harrym Potterem” i wciąż oczekujesz na puchatą sowę z Twoim listem do Hogwartu! Twój pokój z motywem związanym z tym fandomem przypomina Ci komórkę pod schodami. Twoje ukochane magiczne przysmaki towarzyszą Ci podczas czytania magicznych książek o wybrańcu, a Twoja ulubiona postać często gości na Twoich rysunkach… Każdy dzień bez ,,Harry’ego Pottera” okazuje się dniem straconym, a kilka tygodni bez ukochanego uniwersum podcina Ci skrzydła… Twoja pasja jest przepełniona magią i starasz się ją rozwijać, stając się coraz lepszym Potterhead! Zgadzasz się? Nie zapomnij pochwalić się swoim wynikiem w komentarzu!

Prawda!
Mój piesek który się niedługo urodzi najprawdopodobniej będzie się nazywał Hagrid 💕

Odpowiedz
Mc.Gonagall

Mc.Gonagall

70%-90%
Też jestem tego zdania

Odpowiedz
Zosia_Kociara

Zosia_Kociara

70%-90%
Też tak myślę

Odpowiedz
1
ciastkadlawszyskich

ciastkadlawszyskich

50%-70%
Nie jesteś może prawdziwym Potterheadem, lecz nie oznacza to, że nie masz świra na punkcie życia wybrańca! Oddzielasz życie codzienne od tego magicznego i po prostu znasz umiar. Nie zadręczasz znajomych tematami związanymi z ,,Harrym Potterem”, wręcz rzadko rozmawiasz na ten temat. Nie zawsze widać, że dobrze znasz to uniwersum, brakuje Ci szczegółów do jego pełnej znajomości. Nie znaczy to jednak, że nie lubisz ,,Harry’ego Pottera”, ale za to zachowujesz szczery rozsądek! Może obejrzysz jeszcze raz każdą z części ,,Harry’ego Pottera”, lub sięgniesz po swój ulubiony tom, aby trochę sobie przypomnieć? Widać, że chętnie poznajesz magiczny świat, mało brakuje Ci do świra na jego punkcie i drzemie w Tobie magia! Pochwal się swoim wynikiem w komentarzu!
Fajny quiz

Odpowiedz
.TheHope.

.TheHope.

Twój nos:
Ludzie, którzy mają ten kształt nosa, zwykle wykazują duże zrozumienie sztuki i estetyki. Są nieco dumnymi, ale niespokojnymi duszami, które doceniają czas, który mogą spędzić w samotności.

Odpowiedz
_Emka

_Emka

0-30%
Zgadłaś, bo 0

Odpowiedz
Simsowa_Ola

Simsowa_Ola

300 serduszek i 160 kom 😁

Odpowiedz
oo.la

oo.la

70% – 90% ale fajny klimat. Leci do ulubionych UwU

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej