Horoskopquiz: jaką fobię posiadasz?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 67

Blekitny_Ksiezyc.

Blekitny_Ksiezyc.

Dysmorfofobia

Odpowiedz
Azjatycka_Morela

Azjatycka_Morela

Peniofobia
Nie, genofobia

Odpowiedz
1
xxArixx_

xxArixx_

Klaustrofobia
Tak

Odpowiedz
1
LixiGacha

LixiGacha

Tanatofobia
Potwierdzam boję się 😭

Odpowiedz
1
kim_shoo.

kim_shoo.

Allodoksafobia
Allodoksafobia to jest strach przed czyjąś opinią. Waga stara się dostosować do otoczenia, gdziekolwiek się znajduje, aby wszyscy ją polubili. Często ceną za takie zachowanie staje się poczucie utraty siebie. Waga tak nienawidzi konflikty, że raczej zamyka sytuację i milczy, niż wyraża niezadowolenie, bo inaczej źle o nich pomyślą. Podziel się wynikiem w komentarzu!

no nie za bardzo nie mam narazie
ale gratuluję ci quizu na sq

Odpowiedz
3

S...r

@.Shyonji. to samo. Ale ja faktycznie mam allodoksafobię. Potwierdził mi to psycholog 😞

Odpowiedz

S...a

Tanatofobia
Skorpiony rozpaczliwie boją się śmierci. Pomimo czarnego humoru i mistycyzmu, znak wodny jest bardzo wesoły i nie chce rozstawać się z tym światem. Może zachować szczególną ostrożność podczas jazdy za kierownicą, w życiu codziennym i w pracy, co może wywołać inne fobie związane ze strachem przed śmiercią. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Racja

Odpowiedz
1

h...l

Atychifobia
Lwy boją się porażek. Wszyscy ludzie w łagodnej formie boją się wydawać głupi i popełniać błędy, ale dla lwów porażka to jest prawie koniec. Znak ognia jest przyzwyczajony do tego, że jest podziwiany i obawia się utraty tego energetycznego doładowania ego. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Fajny quiz, ale raczej nie. W realu mam megalofobię

Odpowiedz
Introvertti

Introvertti

Ekstra quiz🍄

Odpowiedz

.....

Tropofobia
Tropofobią nazywa się strach przed podróżami i przeprowadzkami. Rak jest bardzo przywiązany do domu, a opuszczenie jego ogniska jest równoznaczne z utratą. Raki nie lubią zmieniać pracy i miejsca zamieszkania, nawet jeśli obecne warunki są oczywiście złe. Emocjonalne przywiązanie raków uniemożliwia im elastyczność. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
-Rude.Serce-

-Rude.Serce-

Dysmorfofobia
No cóż, zupelnie nie przejmuje się swoim wyglądem bo i tak jestem brzydka i nic nie poradzę jak woła każdy na mnie słoń, ja już się przuzwyczailam

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej