Horoskopquiz: Jak wygląda Twój życiowy smok?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 80

Like_Mysiaa_0102

Like_Mysiaa_0102

pov. jestes 20 marca

Odpowiedz
1
.Lime.

.Lime.

Ogniosmok
Fajny quiz

Odpowiedz
1
Melovelly

Melovelly

•  AUTOR

@.Lime. cudnie dziękuję🙈🤍!

Odpowiedz
Impressive

Impressive

Oooo
Ogień🔥 Szkoda że nie woda😂😂😂

Odpowiedz
2
poopgryz_uwu

poopgryz_uwu

Wow on wygląda jak smok mojej oc !!!
Smok ognia

Odpowiedz
_-Mugolaczka-_

_-Mugolaczka-_

Smok zachodu słońca!!
Omggg

Odpowiedz
NoLife28

NoLife28

Mój drogi – oto Twój smoczy patron!
Po tym, gdy wskazałeś swój znak zodiaku, udało mi się sprawdzić, jak wygląda Twój magiczny, smoczy patron! Okazuje się, że jest nim Smok Powietrza; na co dzień fruwający wśród mięciutkich obłoczków, otulających swą ciepłą szatą błękitne niebiosa! To wyjątkowe, mistyczne stworzenie posiada zmieniające swój kolor łuski; gdy nadchodzi sroga i mroźna zima, przeobrażają się one w gładkie i grube, bialuteńkie niczym śnieżek pokrycie skórne. Co dzieje się jednak gorącym i słonecznym latem, gdy z pewnością każdemu zwierzakowi temperatura rozgrzewa skórę? Jego jasne łuski regularnie zaczynają odpadać, zamieniając również swój kolor na iście piękny, lśniący szary kolor. Cieniutka warstewka skóry na skrzydłach, podczas gdy panuje mroźna pogoda nieco blednie, a gdy nadchodzi lato – staje się zupełnie różowa. Smok, sam w sobie nie jest groźnie usposobiony; codziennym jego zadaniem jest patrolowanie okolicy, w tym pilnowanie Ciebie, droga duszyczko! Każdego dnia wychyla się zza chmur, patrząc na Ciebie i pilnując, by nic złego się Tobie nie przydarzyło. Spoglądając w niebo, możesz ujrzeć czasem jego królestwo; majestatyczne i piękne, rozpościerające się wzdłuż całej panoramy nieba, budując kolejne wieże zamkowe z miękkich obłoków. Czy da się ujrzeć tam smoka? Wytężając wzrok, ujrzeć możesz nieraz końcówkę jego ogona lub koniuszek skrzydła – to znak, że bacznie czuwa nad Twą duszą! Posiadając takiego patrona, jakim jest Smok Powietrza, obdarzany jesteś niezwykłą mocą, jaką jest doskonałe pocieszanie innych ludzi. Potrafisz w okamgnieniu rozsypać wokół siebie masę szczęścia i dobrych słów, za co jesteś niesamowicie wielbiony! Ta mistyczna istota obdarzyła Cię również cechami współczucia innym oraz chęcią zmiany świata na lepsze, dzięki którym budzisz sympatię, chęć przyjaźni z Tobą w duszy niejednego rówieśnika! Wadą tego latającego w przestworzach smoka jest jednak jego zbyt wielkie lenistwo; nieraz zdarza mu się zapomnieć o roli, jaką posiada, odpływając w siną dal do krainy jego słodkich snów. Wtedy właśnie, w życiu Twoim zdarzają się złe rzeczy… pamiętać jednak musisz, że Twój smoczy patron ma dobre intencje i stara się dbać o Ciebie najlepiej, jak tylko potrafi! Co więc o tym sądzisz? Daj znać w komentarzu!
A, to dlatego moje życie jest tak do d*** xDDD Dzięki smoczku

Odpowiedz
Dragi

Dragi

Mój drogi – oto Twój smoczy patron!
Po tym, gdy wskazałeś swój znak zodiaku, udało mi się sprawdzić, jak wygląda Twój magiczny, smoczy patron! Okazuje się, że jest nim Smok Śniegu; na co dzień fruwający wśród szpiczastych szczytów najwyższych gór w niebiosach, otulających swą ciepłą szatą całą ich panoramę! To wyjątkowe, mistyczne stworzenie posiada zmieniające swój kolor łuski; gdy nadchodzi sroga i mroźna zima, przeobrażają się one w gładkie i grube, bialuteńkie niczym śnieżek pokrycie skórne. Co dzieje się jednak gorącym i słonecznym latem, gdy z pewnością każdemu zwierzakowi temperatura rozgrzewa skórę? Jego śnieżne łuski regularnie zaczynają odpadać, zamieniając również swój kolor na iście piękny, lśniący jasnoszary kolor, nie różniący się prawie niczym z mroźnym kolorem. Cieniutka warstewka skóry na skrzydłach, podczas gdy panuje mroźna pogoda nieco blednie, a gdy nadchodzi lato – staje się błękitna. Smok, sam w sobie nie jest groźnie usposobiony; codziennym jego zadaniem jest patrolowanie okolicy, w tym pilnowanie Ciebie, droga duszyczko! Każdego dnia wychyla się zza chmur lub wysokich gór, patrząc na Ciebie i pilnując, by nic złego się Tobie nie przydarzyło. Spoglądając w niebo, możesz ujrzeć czasem jego królestwo; majestatyczne i piękne, rozpościerające się wzdłuż całej panoramy nieba, budując kolejne wieże zamkowe z miękkich obłoków lub niebiańskich gór. Czy da się ujrzeć tam smoka? Wytężając wzrok, ujrzeć możesz nieraz końcówkę jego ogona lub koniuszek skrzydła – to znak, że bacznie czuwa nad Twą duszą! Posiadając takiego patrona, jakim jest Smok Śniegu, obdarzany jesteś niezwykłą mocą, jaką jest rozsiewanie szczęścia wśród innych ludzi. Potrafisz w okamgnieniu rozsypać wokół siebie masę szczęścia i radości, za co jesteś niesamowicie wielbiony! Ta mistyczna istota obdarzyła Cię również cechami przyjacielskimi oraz nieśmiałością, przez którą nieraz ciężko Ci jest nawiązać nowe znajomości! Wadą tego latającego w przestworzach smoka jest jednak jego zbyt wielka marzycielskość; nieraz zdarza mu się zapomnieć o roli, jaką posiada, odpływając w siną dal do krainy jego marzeń. Wtedy właśnie, w życiu Twoim zdarzają się złe rzeczy… pamiętać jednak musisz, że Twój smoczy patron ma dobre intencje i stara się dbać o Ciebie najlepiej, jak tylko potrafi! Co więc o tym sądzisz? Daj znać w komentarzu!
Super !!!! Z cechami moimi się nie zgodzę. Nie przeszkadza mi że odpływa w marzenia, też jestem marzycielem… Jeden z lepszych Quizuw !

Odpowiedz
Fioletowaswinkamorska

Fioletowaswinkamorska

Mój drogi – oto Twój smoczy patron!
Po tym, gdy wskazałeś swój znak zodiaku, udało mi się sprawdzić, jak wygląda Twój magiczny, smoczy patron! Okazuje się, że jest nim młody, Księżycowy Smok; na co dzień leniwie śpiący na księżycu, który to gdy tylko pojawia się nad Tobą, zaczyna bacznie obserwować Twą osobę! To wyjątkowe, mistyczne stworzenie posiada zmieniające swój kolor łuski; gdy nadchodzi sroga i mroźna zima, przeobrażają się one w gładkie i grube, bialuteńkie niczym śnieżek pokrycie skórne. Co dzieje się jednak gorącym i słonecznym latem, gdy z pewnością każdemu zwierzakowi temperatura rozgrzewa skórę? Jego bialutkie łuski regularnie zaczynają odpadać, zamieniając również swój kolor na iście piękny, lśniący czarny. Cieniutka warstewka skóry na skrzydłach, podczas, gdy panuje mroźna pogoda nieco blednie, a gdy nadchodzi lato – staje się nieco ciemnoszara. Smok, sam w sobie nie jest groźnie usposobiony; codziennym jego zadaniem jest patrolowanie okolicy, w tym pilnowanie Ciebie, droga duszyczko! Każdego dnia wychyla się z księżyca, patrząc na Ciebie i pilnując, by nic złego się Tobie nie przydarzyło. Spoglądając w nocne niebo, możesz ujrzeć czasem jego królestwo; majestatyczne i piękne, rozpościerające się wzdłuż całej panoramy nieba, budując kolejne wieże zamkowe z maleńkich gwiazdeczek. Czy da się ujrzeć tam smoka? Wytężając wzrok, ujrzeć możesz nieraz końcówkę jego ogona lub koniuszek skrzydła – to znak, że bacznie czuwa nad Twą duszą! Posiadając takiego patrona, jakim jest Smok Księżyca, obdarzany jesteś niezwykłą mocą, jaką jest rozsiewanie radości z życia wśród innych ludzi. Potrafisz w okamgnieniu rozsypać wokół siebie masę szczęścia i radości, by pokazać innym, że życie jest wspaniałe, za co jesteś niesamowicie wielbiony! Ta mistyczna istota obdarzyła Cię również cechami empatii oraz niesamowitej wrażliwości, dzięki którym z łatwością dogadujesz się z każdą osobą! Wadą tego latającego w przestworzach smoka jest jednak jego zbyt wielkie lenistwo; nieraz zdarza mu się zapomnieć o roli, jaką posiada, odpływając w siną dal do krainy jego snów, stając się niedostępny. Wtedy właśnie, w życiu Twoim zdarzają się złe rzeczy… pamiętać jednak musisz, że Twój smoczy patron ma dobre intencje i stara się dbać o Ciebie najlepiej, jak tylko potrafi! Co więc o tym sądzisz? Daj znać w komentarzu!

Odpowiedz
1
Dzasmina_lubi_dzem

Dzasmina_lubi_dzem

Mój drogi – oto Twój smoczy patron!
Po tym, gdy wskazałeś swój znak zodiaku, udało mi się sprawdzić, jak wygląda Twój magiczny, smoczy patron! Okazuje się, że jest nim Smok Piasku; na co dzień fruwający wśród unoszących się nad ziemią burz piaskowych, otulających swą złocistą szatą miękkie podłoże! To wyjątkowe, mistyczne stworzenie posiada zmieniające swój kolor łuski; gdy nadchodzi sroga i mroźna zima, przeobrażają się one w gładkie i grube, jasnożółte niczym wiosenny miodek pokrycie skórne. Co dzieje się jednak gorącym i słonecznym latem, gdy z pewnością każdemu zwierzakowi temperatura rozgrzewa skórę? Jego lśniące łuski regularnie zaczynają odpadać, zamieniając również swój kolor na iście piękny, lśniący pomarańcz. Cieniutka warstewka skóry na skrzydłach, podczas gdy panuje mroźna pogoda nieco blednie, a gdy nadchodzi lato – staje się delikatnie beżowa. Smok, sam w sobie nie jest groźnie usposobiony; codziennym jego zadaniem jest patrolowanie okolicy, w tym pilnowanie Ciebie, droga duszyczko! Każdego dnia wychyla się zza piaskowych tornad, patrząc na Ciebie i pilnując, by nic złego się Tobie nie przydarzyło. Spoglądając w niebo, możesz ujrzeć czasem jego królestwo; majestatyczne i piękne, rozpościerające się wzdłuż całej panoramy nieba, budując kolejne wieże zamkowe z miękkich, żółknących obłoków podczas słońca wschodu. Czy da się ujrzeć tam smoka? Wytężając wzrok, ujrzeć możesz nieraz końcówkę jego ogona lub koniuszek skrzydła – to znak, że bacznie czuwa nad Twą duszą! Posiadając takiego patrona, jakim jest Smok Piasku, obdarzany jesteś niezwykłą mocą, jaką jest rozsiewanie szczęścia wśród innych ludzi. Potrafisz w okamgnieniu rozsypać wokół siebie masę szczęścia i radości, za co jesteś niesamowicie wielbiony! Ta mistyczna istota obdarzyła Cię również cechami odwagi oraz zaangażowania w powierzone Ci zadania, dzięki którym z łatwością dogadujesz się z każdą osobą! Wadą tego latającego w przestworzach smoka jest jednak jego zbyt wielkie lenistwo; nieraz zdarza mu się zapomnieć o roli, jaką posiada, odpływając w siną dal do krainy jego snów. Wtedy właśnie, w życiu Twoim zdarzają się złe rzeczy… pamiętać jednak musisz, że Twój smoczy patron ma dobre intencje i stara się dbać o Ciebie najlepiej, jak tylko potrafi! Co więc o tym sądzisz? Daj znać w komentarzu!
Smoczuś piasku
Fajny quiz:)

Odpowiedz
1
pusheen.unicorn

pusheen.unicorn

Smok Piasku🙂

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej