Głosowanie dusz…

Widzisz tą zagubioną duszę? Ona potrzebuje Twojej pomocy, odwdzięczy się. Wybierz sercem, oddaje Ci tę chwilę.
Zagubiłeś się, pomyliłeś zdarzenia, to nie koniec daj sobie szansę. Pomogę Ci
Potrzebujesz pomocy, Twoja dusza dobija się poprzez Twoje oczy... Pomogę Ci.
Bezsens nie jest przeznaczeniem nikogo, masz przed sobą szansę. Pomogę Ci.
Nie tak miało być, przypadek nie może decydować o porażce, dasz radę to przejść. Pomogę Ci.

Dziel radość z innymi wtedy ona przerodzi się w sukces i spełnienie, poczujesz ulgę. Wybierz osobę, która jest w stanie oddać Ci kilka swoich promyczków szczęścia i nadziei.
Pozytywne emocje to podstawa Twojej równowagi. Przekaże Ci kilka promyków.
Mamy tyle do przeżycia. Uśmiechnij się! Z uśmiechem wyglądasz pięknie. Przekaże Ci kilka promyków.
Przecież to i tak nie trwa wiecznie, na co czekasz? Uwolnij pozytywne emocje, niech uśmiech będzie Twoim atrybutem. Przekaże Ci kilka promyków.
Zmień kilka chwil w życiu swoim i innych, podaruj szczęście przecież ta chwila niedługo dobiegnie końca, złap ją. Przekaże Ci kilka promyków.

Wybierz osobę, w której głowie rodzą się teraz najpiękniejsze wizje. Na pewno zaprosi Cię do świata najpiękniejszych zdarzeń, świata wyobraźni. Wybierzcie się w podróż!
Łapię momenty z rzeczywistości i pogrążam się w marzeniach, doskonała terapia dla duszy. Udajmy się w podróż...
Ukojenie najłatwiej jest znaleźć w innej rzeczywistości, sztuka polega na przeniesienie idealnych chwil tworzących się w naszej głowie do świata realnego. Udajmy się w podróż...
Kieruję się uczuciami, rozum nie bierze udziału w moim odkrywaniu piękna. To dzieje się w głowie, to jest ten czas. Udajmy się w podróż...
Przeglądam moją bibliotekę, urywki zdarzeń, mijam ludzi, wspominam. Jestem w świecie wyobraźni, realia świata schodzą na drugi plan. Udajmy się w podróż...

Wybierz to co Ci bliskie, co wywiera na Tobie największe emocje. Co w tej chwili czujesz?
Smutek. Tak bardzo nacechowany tysiącami negatywnych emocji. Melancholia i nostalgia. To też jest potrzebne, też czegoś uczy, ale czekam aż to minie i nastąpi śmiech.
Szczęście, spokój, wszystko jest w mojej głowie. Patrzę w przód z nadzieją na momenty, które dają mi szczęście, czerpię garściami.
Złość. Głuche krzyki, łza. Niepokój, obawa. Po prostu ogromna fala negatywnych emocji, za dużo jak na ten moment. Wyczekuję końca tej chwili, chcę odzyskać mój spokój.
Obojętność. Moja twarz nie wyraża emocji. Czuję się normalnie, o tym uczuciu nie można za dużo powiedzieć po prostu nicość.
Reklama

Która łąka najlepiej obrazuje Twoją osobowość, duszę? Wszystkie są piękne na swój sposób, każda oznacza coś innego...
Idę drogą usłaną regułami i monotonią, ale moja wyobraźnia ratuje mnie od wyblaknięcia, uruchamiając ją odrywam się od wąskiej ścieżki życia.
Kilka kolorów przeplatających się przemiennie. Mam różne nastroje, czasami popadam ze skrajności w skrajność. Lecz kwiaty moich uczuć bywają nietrwałe, szybko usychają robiąc miejsce następnym.
Stonowanie, ale piękno leży w prostocie. Często powracam myślami do jednego zdarzenia, jestem pamiętliwy. Realizm i sytuacje poukładane w mojej głowie.
Moje myśli są czasami lekko tłumione, okrywa je mgła. Mimo to składam życie po swojemu malując je na wszystkie kolory tęczy. Ambicja, kreatywność, szaleństwo to wartości, które często są moimi priorytetami.

Z którą z tych osób chciałbyś wybrać się w podróż? Kto przyciąga Twoją uwagę, z kim się utożsamiasz? Wybierz sercem...
Chcę zaznać spokoju, ustabilizować życie... Powolne spacery, długie rozmowy i zrozumienie drugiego człowieka. Anita będzie idealną partnerką w mojej podróży...
Diana! Chcę zaszaleć, zaznać szczęścia. Zostawię wszystko co mało istotne w tyle i oddam się w całości niesamowitej podróży...
Z Ewą... Chcę krótkiej podróży w nieznane. Momentalnego przypływu pozytywnych emocji, nie potrzeba mi wiele, ale chwilowa zmiana będzie dobrym pomysłem...
Wybiorę się w podróż z Dominicą. Chcę zobaczyć coś nowego, poznać nowe miejsca, ludzi, oderwać się od monotonni każdego dnia. Pozytywne emocje, to nasza chwila!

Podobał Ci się ten quiz? Podziel się z innymi wrażeniami z podróży w komentarzu...
Podobało mi się.
Nie podobało mi się.

Reklama
86 Super!
Udostępnij quiz
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 13

Paula_quizy

Paula_quizy

Super quiz

Odpowiedz
1
_woj_

_woj_

🌹❤ten quiz jest jednym z najlepszych jakie robiłem

Odpowiedz
1
Luxie.

Luxie.

Wow, podziwiam cię za ten quiz. Jestem zachwycona tym co napisałaś.

Odpowiedz
1
Banana_QII

Banana_QII

Świetny pomysł moim zdaniem, oby tak dalej:)

Odpowiedz
1
Foot_ball

Foot_ball

Ciekawy quiz. ✨

Odpowiedz
1
Tabella

Tabella

Super, naprawdę fajny quiz 😙

Odpowiedz
1
Wiktoria1951

Wiktoria1951

Super Quiz, tak bardzo emocjonujący, że aż się poryczałam. Ale Quiz naprawdę świetny 👍

Odpowiedz
1
AndziowatyKaszalot

AndziowatyKaszalot

świetny quiz ^^

Odpowiedz
1
Esanna

Esanna

Woow, jestem pod wielkim wrażeniem. Pierwszy raz spotkałam się z takim głosowaniem. Wpadł w moje gusta. Rozmażyłam się, zainspirowałaś mnie do zrobienia rzeczy, które powinnam zrobić dawno. Masz łagodny styl pisania, delikatny, subtelny. Idealny do kierowania wyobraźnią. Dziękuję za stworzenie tego quizu. Będę do niego wracać gdy złapie mnie handra. Pozdrawiam cieplutko

Odpowiedz
3
DarkGladiator

DarkGladiator

Kapitalnie zrobiony quiz ^^ brawo dla autora

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej