Generator horroru – stwórz swój własny horror!


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 67

Kudlaczball

Kudlaczball

Nieunikniony koniec:
Laboratorium badawcze w bogatym kraju okazuje się zabójczą korporacją, zabijano dzieci z sierocińca obok po czym eksperymentowano na ciałach, by je ożywić, chcieli umieć ożywiać. Jednak coś pewnego razu poszło nie tak i zamiast ożywić pewnego chłopca, stworzyli potwora. Główny bohater przychodzi do tej placówki po 52 latach.

Odpowiedz
Britney143

Britney143

,,koszmar życia'' – 16-letnia Emma udaje się z przyjaciółmi na łąkę lecz nie wiedzą co ich czeka, nagle jedno z nich zauważa tabliczkę z napisem ''uwaga niebezpieczeństwo'', ale kiedy chce krzyknąć żeby tam nie szli, Emma pobiegła i zapadła na sen przez magiczny pyłek kwiatów, i ciągle śniły jej się koszmary, przyjaciele łączą siły żeby odnaleźć magiczny eliksir i uratować swoją przyjaciółkę, lecz nie wiedzą, że podczas podróży muszą rozwiązywać zagadki mordercy i nie zginąć przy tym.
O to mój horror i super quiz
A główni bohaterowie to:

Alan chłopak Emmy
mia, przyajciólka
adam, przyjaciel
noah, przyjaciel,

straszne postacie:
morderca o nazwie X
postać ze snu Emmy

pozostali bohaterowie
turysta barry
turystka emily
gadający kwiat o imieniu stephan (xD)

premiera 15.07.2021 roku. Zapraszam !

Odpowiedz
Histeoryczka

Histeoryczka

„Kolory ciemności”- 14 letnia Veronica jest dręczona przez rówieśników . Pewnego dnia przed kolejnym okropnym prankiem chroni ją 3 przyjaciół: Mike, Leo i Alice. Od tej pory tworzą zgraną paczkę. Ale gdy wszyscy myślą że sprawy układają się jak najlepiej pojawia się tajemnica o wiele mroczniejsza niż nękanie niewinnych osób…

Odpowiedz
Histeoryczka

Histeoryczka

Gracz śmierci (The death player) – 5 przyjaciół: Jane, Amanda, May, John i Peter postanawiają wyjechać na wakacje. Wszystko było by dobrze, gdyby nie to że zamiast wypoczynku dzieci muszą przetrwać psychopatyczną grę i odnaleźć seryjnego mordercę czającego się na ich życie

Odpowiedz
Wojowniczki_Z_Klanu_Roz

Wojowniczki_Z_Klanu_Roz

,,Paint” horror o niejakim programie komputerowym używanym w szkole- bardzo mnie przeraża! Nie można dodawać w nim warstw ani zmieniać pędzli… A gumka wygląda jakby gołąb na nią… no.

Odpowiedz
1

Puszon

,,Śmierć za rogu” Będzie o chłopaku który poszedł do parku z dziewczyną.Gdy dziewczyna poszła po lody nie wróciła.
Jej zwłoki znaleziono z odciętą głową a na jej plecach był wycięty nożem krzyż.później okazało się że dziewczyna została zabita przez postać,postać która miała maskę,z ludzkiej skóry…..

Odpowiedz
ToffiaNK

ToffiaNK

„The True”

Odpowiedz
Truskawka_TwT

Truskawka_TwT

„Zemsta Gwałciciela” to mój horror. Będzie o czteroosobowej rodzinie- Philip (45 lat), Lucy (43 lat), Pattie (16 lat) i jej siostrze, Celine (8 lat), która od śmierci Joe’go, chłopaka który zg****ił Sarah, czarnoskórą koleżankę Pattie. Dziewczyna któregoś razu pobiła Joe’go. Ostatni cios jaki mu wymieżyła, był tak mocny, że chłopak trafił do szpitala i nie udało się go uratować… Celine od tamtego czasu miała koszmary. Śnił jej się Joe. Rodzice mówili że to nic, i powinna przestać o tym myśleć, a ona o Nim nie myślała ani razu. Pewnego dnia kiedy Pattie wybrała się na krótki spacer, nie wróciła. Lucy, Philip, Celine z przyjaciółmi Pattie i policją wszędzie szukali nastolatki. Znaleźli jej zwłoki obok mieszkanka Joe’go. Od tamtego czasu kiedy zgineła Pattie przy tej ulicy zaczęło ginąć więcej osób… „Zemsta Gwałciciela”, w kinach od 1 grudnia 2020 (xd)

Kto chce być jakim aktorem? Piszcie ja jestem reżyserem :D

Główni bohaterowie

Lucy (mama)
Philip (tata)
Pattie (córka, główna bohaterka)
Celine (młodsza córka)
Sarah (koleżanka Pattie)
Joe (morderca i g*****ciel)

Dodatkowi bohaterowie

Eva (znajoma Pattie)
Mason (znajomy Pattie)
Alan (znajomy Pattie)
Roxanna (znajoma Pattie)

Policja

1 policjant
2 policjant
3 policjant
1policjantka
2 policjantka

Odpowiedz
3
Wojowniczki_Z_Klanu_Roz

Wojowniczki_Z_Klanu_Roz

@Truskawka_TwT policjantka 2 >:)))

Odpowiedz
Histeoryczka

Histeoryczka

@Truskawka_TwT zapowiada się bardzo ciekawie, jak będą premiery to obejrzę 😃

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (2)
pibip

pibip

Natiś (2024)

Odpowiedz
Mrs.Blanka.Malfoy

Mrs.Blanka.Malfoy

nazwę mój horror found footage „otoczeni”
będzie opowiadał historię czteroosobowej rodziny Melsonów: Jane (45 lat), Boba (46 lat), Mary (16 lat) i Sydney (5 lat). Wokół ich domu pojawią się tajemnicze postaci. Rodzina będzie próbowała uciekać, co będzie nagrane na kamerze każdej osoby.

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej