Gdzie powinnaś szukać tego jedynego?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 32

AngelikaSwift

AngelikaSwift

Internet

Puby, kluby, całonocne imprezy- to nie dla Ciebie. Najlepiej czujesz się w zaciszu własnego domu, kiedy możesz obejrzeć nowy teledysk ulubionego zespołu lub poczatować ze znajomymi. Swoje zamiłowanie do komputera wykorzystaj więc także w celu znalezienia drugiej połówki. Twoje cechy charakteru sprzyjają zresztą takiemu zawieraniu znajomości. Masz duszę ryzykantki i nie brakuje Ci spontaniczności, więc późniejsze spotkanie w realu nie będzie dla Ciebie żadnym problemem. Nie jesteś przy tym naiwna i wiesz, że w Sieci bardzo łatwo udawać kogoś, kim się nie jest. Facetowi, który opisuje się jako wysoki blondyn z niebieskimi oczami, w rzeczywistości może do ideału sporo brakować, dlatego (jak żadna inna kobieta) wypytasz go przed spotkaniem o najdrobniejsze detale, zainteresowania, poglądy i oczywiście poprosisz o zdjęcie. Pamiętaj jednak, by na pierwsze spotkanie face to face przyprowadzić koleżankę. Wtedy będziesz czuła się nie tylko swobodniej, ale także bezpieczniej. A kiedy już przekonasz się, że facet z Internetu to miłość Twojego życia, nic nie stanie na przeszkodzie, żeby spotykać się z nim sam na sam! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Nie umawiam się przez internet xdd

Odpowiedz
lk1216

lk1216

Impreza
Ja i imprezy to coś co się nie łączy

Odpowiedz
1
damadrama

damadrama

Internet? NIE!! Już raz się zawiodłam. Wolałabym poznać kogoś w realu 😛

Odpowiedz
1
domisuper12

domisuper12

Internet..O takim wyniku właśnie pomyślałam i prosze czytasz mi w myślach,Wsm kilka takich chłopaków już miałam i to zdecydowanie jest w moim stylu 😂Super quiz💖

Odpowiedz
1
Magdalenanr112

Magdalenanr112

Super aż zabrakło mi tchu że poznam chłopaka na imprezie😍😍

Odpowiedz
1
Kazune

Kazune

•  AUTOR

@Magdalenanr112 to ubierz się jakoś ładnie na tą imprezę😂

Odpowiedz
taqunier

taqunier

to trochę głupie, bo są osoby które szukają tego jedynego, a jeszcze z nikim nie były, więc czemu nie ma w pierwszym pytaniu odpowiedzi: ,,Nie byłam jeszcze w związku”?

Odpowiedz
1
gabiwa

gabiwa

INTERNET

Odpowiedz
1
Kira91

Kira91

„Twoje cechy charakteru sprzyjają zresztą takiemu zawieraniu znajomości. Masz duszę ryzykantki i nie brakuje Ci spontaniczności, więc późniejsze spotkanie w realu nie będzie dla Ciebie żadnym problemem”
Nie ma we mnie nic ze spontaniczności, nienawidzę spontaniczności i nie lubię ryzyka XD
„całonocne imprezy- to nie dla Ciebie. ” kiedy ja uwielbiam domówki! XD
I nie ma opcji bym szukała faceta przez internet jak tu jest rada, kompletnie chybione :P

Odpowiedz
1
_m.ar.ta_

_m.ar.ta_

Internet

Odpowiedz
1
xxpacziixx

xxpacziixx

trochę za dużo tego, pytań moim zdaniem trochę za dużo pytań i są długie trochę się nie chce ich czytać a w pierwszym No to większość osób pewnie by zaznaczyło że nigdy nie było w związku, więc dlaczego nie ma takiej odpowiedzi? 🙄

Odpowiedz
3
Kazune

Kazune

•  AUTOR

@xxpacziixx mój błąd

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej