Francja — ile wiesz o tym państwie?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 33

PaulQer

PaulQer

Twój wynik: 11/11 Świetnie!
Quiz poszedł Ci znakomicie. Odpowiedziałeś poprawnie na wszystkie lub prawie wszystkie pytania, więc sądzę, że interesujesz się Francją. Podziel się wynikiem w komentarzu!
🇫🇷💙🤍❤️

Odpowiedz
LusiaczekQwQ

LusiaczekQwQ

1/11 ale się znam nad ukochaną Francją :(

Odpowiedz
taetaecutie

taetaecutie

11/11

Odpowiedz
M_.J._M

M_.J._M

11/11 pohodze z Francja

Odpowiedz

Louiza

11/11 💙❤

Odpowiedz
Sir_Daniel

Sir_Daniel

9/11

Odpowiedz
.Ms_Rose.

.Ms_Rose.

11/11

Odpowiedz
majul.aa

majul.aa

4/11

Odpowiedz
Legendarna_Czarodziejka

Legendarna_Czarodziejka

Ja się uczę francuskiego.
Je m ' appelle Emilka.

Odpowiedz
Legendarna_Czarodziejka

Legendarna_Czarodziejka

Proszę , uważnie przeczytaj ten list to nie są żarty ! Ten list przeszedł już Polskę ,aż 200 razy . Ludzie którzy nie przeczytali listu a dostali lub przerwali spotkało wielkie nie szczęście . Chcesz dowodu ? Maria Maibal nie przeczytała listu została pozbawiona życia chociaż była niewinna. Janek Sztoch przerwał czytanie listu w ciągu czterech dni zmarł na dotąd niewyjaśnioną chorobę ! Starczy dowodów -teraz wczytaj się w list- . Dawno temu żyła rodzina mająca kupę kasy ! Pewnego dnia ojciec dostał wiadomość o nowej pracy w Malborku.Pomyślnie wyprowadzili się z Polski do obcego miasta.Po wynajęciu mieszkania matka coś podejrzewała ,ponieważ dostali dom za free.A właściciel zmarł na zawał serca chociaż na nic nie był chory sąsiedzi mówili ,że ten dom straszy ! Na noc rodzice ucałowali dzieci na dobranoc.Matka wstała rano powitać dzieci w nowym domu . Odkryła pościel ,a w niej same prochy i list ,,Ha ha ha … Było tu nie mieszkać zły pech ,Duch” mamo ratuj ! ” .Już 20 lat dzieci nadal są szukane przez najlepszych detektywów.Rodzice po tej sytuacji wyprowadzili się do Polski zmarli na sen ,w którym śniły im się ich dzieci i duch zarzynające ich małe główki.

Masz 24godz na rozesłanie twego do 5 osób inaczej pech przejdzie na ciebie kto wie może to też będzie twoja historia (ale żebyś nie miał/miała pecha roześlij to do tych osób błagam

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej