Do jakiego domu w Hogwarcie uczęszczasz?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy
Rose
Zobacz profil
Zapraszam do rozwiązywania moich quizów:

Komentarze sameQuizy: 12

Lavender.Slytherin

Lavender.Slytherin

Slytherin! Jej!💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚

Odpowiedz
AlexDragon

AlexDragon

Ravenclav 💋. Mam tylko takie pytanie dlaczego w ich herbie jest orzeł jak po rozbiciu na dwa słowa raven i claw = Pazur kruka. Więc tu rodzi się pytanie skąd ten orzeł ???

Może mi ktoś to wytłumaczyć ?

Odpowiedz
limonkaaa

limonkaaa

Ravenclaw

Odpowiedz
RubiHP

RubiHP

Slytherin

Odpowiedz
1
Laxury123_

Laxury123_

Trochę słabe… Bo jak ja wybrałam niebieski był Ravenclaw i jak za drugim razem wybrałam czerwony i te same odpowiedzi to miałam Gryffindor.

Odpowiedz
juli_etta713

juli_etta713

@Laxury123_ sprawdziłam. Z zielonego zmieniłam na czerwony i wyszedł Rawenclaw więc…

Odpowiedz
BlueWolves

BlueWolves

Gryffindor!;! Błagam oby za czasów Huncwotów

Odpowiedz
1
Anuaf

Anuaf

Ravenclaw!
Gratulacje! Jestem Robert Hilliard, prefekt, i mam zaszczyt powitać Was w Domu Ravenclawu. Naszym symbolem jest orzeł, który wzbija się tam, gdzie inni nie mogą się wspiąć; kolorami naszego domu są niebieski i brąz, a nasz pokój wspólny znajduje się na szczycie wieży Ravenclawu, za drzwiami zaopatrzonymi w zaczarowaną kołatkę. Łukowe okna umieszczone na ścianach naszego okrągłego pokoju wspólnego, wyglądają na szkolne tereny: jezioro, Zakazany Las, Stadion Quidditcha oraz szklarnie. Nie chcąc się chwalić, jest to dom, w którym mieszkają najmądrzejsi czarodzieje i czarownice. W przeciwieństwie do innych domów, które mają ukryte wejścia do pokoi wspólnych, my tego nie potrzebujemy. Kolejną fajną rzeczą w Ravenclawie jest to, że nasi uczniowie są największymi indywidualistami – niektórych można nazwać nawet ekscentrykami. Ale geniusze są często poza myśleniem zwykłych ludzi i w odróżnieniu do niektórych domów, które moglibyśmy wymienić, uważamy, że masz prawo nosić co Ci się podoba, wierzyć w co chcesz i mówić to co czujesz. Nie odstraszamy ludzi, którzy grają na inną melodię, a wręcz przeciwnie, cenimy ich! Jeśli chodzi o nasze relacje z pozostałymi trzema domami, słyszałeś zapewne o Slytherinie. Nie wszyscy są tam źli, ale zrobisz dobrze, jeśli będziesz trzymał się na baczności, zanim dobrze ich nie poznasz. Ich dom ma długą tradycję robienia wszystkiego by wygrać, więc uważaj, zwłaszcza w meczach Qudditcha i na egzaminach. Ah, tak, naszym duchem domu jest Szara Dama. Reszta szkoły myśli, że ona nigdy nie mówi, ale rozmawia z Krukonami. Jest szczególnie pomocna, gdy się zgubisz lub czegoś szukasz. Jestem pewien, że wszyscy będziecie mieli dobrą noc. Nasze dormitoria znajdują się w wieżyczkach przy głównej wieży; łóżka z baldachimami są przykryte błękitnymi narzutami z jedwabiu, a dźwięk świszczącego wiatru wokół okien jest bardzo relaksujący.
Czemu jestem nim?

Odpowiedz
Natik07

Natik07

❤Gryffindor❤ 👍👌😁

Odpowiedz
Huragan

Huragan

💛Hufflepuff💛

Odpowiedz
Mrss.Malfoy

Mrss.Malfoy

Slytherin ❤❤❤❤

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej