Do jakiego domu w Hogwarcie uczęszczasz?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.
Rose
Zobacz profil
Zapraszam do rozwiązywania moich quizów:

Komentarze sameQuizy: 20

Sunflower_life

Sunflower_life

slytherin………. może nienajgorszy quiz, ale dałabym więcej pytań i w ógóle to 5 lat temu na nawet słabe quizy trafiały na sg. Ale ten jest spoko

Odpowiedz
persuasive.

persuasive.

@Sunflower_life kiedyś mniej osób robiło quizy, więc wieszz

Odpowiedz
Sunflower_life

Sunflower_life

@Lynx. No.. prawda,prawda, ja mam konto 4 miesiące, więc nie wiem jak było 5vlat temu, ale tam nawet się nie zmieniało miniaturek i quizy po prostu trafiały ba Sg, ale wiem też to, że nie było opcji oznaczony do sprawdzenia, z jednego wywiadu z adeliną 🙂

Odpowiedz
1
_ProMaddie_

_ProMaddie_

Huffulpuff!
NIE! RAVENCLAW! MOI DRODZY!

Odpowiedz

wxlfstar

Hufflepuff

Odpowiedz
TitanicZna

TitanicZna

Slytherin! Jej!💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚

Odpowiedz
AlexDragon

AlexDragon

Ravenclav 💋. Mam tylko takie pytanie dlaczego w ich herbie jest orzeł jak po rozbiciu na dwa słowa raven i claw = Pazur kruka. Więc tu rodzi się pytanie skąd ten orzeł ???

Może mi ktoś to wytłumaczyć ?

Odpowiedz

l...a

Ravenclaw

Odpowiedz

R...P

Slytherin

Odpowiedz
1
Laxury123_

Laxury123_

Trochę słabe… Bo jak ja wybrałam niebieski był Ravenclaw i jak za drugim razem wybrałam czerwony i te same odpowiedzi to miałam Gryffindor.

Odpowiedz
juli_etta713

juli_etta713

@Laxury123_ sprawdziłam. Z zielonego zmieniłam na czerwony i wyszedł Rawenclaw więc…

Odpowiedz
_ProMaddie_

_ProMaddie_

@juli_etta713 Więc CO?🤔

Odpowiedz
juli_etta713

juli_etta713

@Hermiona_Slytherlin. Więc mnie za oboma raza i wyszedł ten sam dom. Nawet gdy zmieniłam

Odpowiedz
juli_etta713

juli_etta713

Razami *

Odpowiedz
BlueWolves

BlueWolves

Gryffindor!;! Błagam oby za czasów Huncwotów

Odpowiedz
1
Anuaf

Anuaf

Ravenclaw!
Gratulacje! Jestem Robert Hilliard, prefekt, i mam zaszczyt powitać Was w Domu Ravenclawu. Naszym symbolem jest orzeł, który wzbija się tam, gdzie inni nie mogą się wspiąć; kolorami naszego domu są niebieski i brąz, a nasz pokój wspólny znajduje się na szczycie wieży Ravenclawu, za drzwiami zaopatrzonymi w zaczarowaną kołatkę. Łukowe okna umieszczone na ścianach naszego okrągłego pokoju wspólnego, wyglądają na szkolne tereny: jezioro, Zakazany Las, Stadion Quidditcha oraz szklarnie. Nie chcąc się chwalić, jest to dom, w którym mieszkają najmądrzejsi czarodzieje i czarownice. W przeciwieństwie do innych domów, które mają ukryte wejścia do pokoi wspólnych, my tego nie potrzebujemy. Kolejną fajną rzeczą w Ravenclawie jest to, że nasi uczniowie są największymi indywidualistami – niektórych można nazwać nawet ekscentrykami. Ale geniusze są często poza myśleniem zwykłych ludzi i w odróżnieniu do niektórych domów, które moglibyśmy wymienić, uważamy, że masz prawo nosić co Ci się podoba, wierzyć w co chcesz i mówić to co czujesz. Nie odstraszamy ludzi, którzy grają na inną melodię, a wręcz przeciwnie, cenimy ich! Jeśli chodzi o nasze relacje z pozostałymi trzema domami, słyszałeś zapewne o Slytherinie. Nie wszyscy są tam źli, ale zrobisz dobrze, jeśli będziesz trzymał się na baczności, zanim dobrze ich nie poznasz. Ich dom ma długą tradycję robienia wszystkiego by wygrać, więc uważaj, zwłaszcza w meczach Qudditcha i na egzaminach. Ah, tak, naszym duchem domu jest Szara Dama. Reszta szkoły myśli, że ona nigdy nie mówi, ale rozmawia z Krukonami. Jest szczególnie pomocna, gdy się zgubisz lub czegoś szukasz. Jestem pewien, że wszyscy będziecie mieli dobrą noc. Nasze dormitoria znajdują się w wieżyczkach przy głównej wieży; łóżka z baldachimami są przykryte błękitnymi narzutami z jedwabiu, a dźwięk świszczącego wiatru wokół okien jest bardzo relaksujący.
Czemu jestem nim?

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej